Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 14:30   #1
ISKUSKA
Raczkowanie
 
Avatar ISKUSKA
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: AMSTERDAM/konin
Wiadomości: 52
Question

Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?


W październiku tego roku skończę 17 lat, a wygladam na 13. Winna jest moja twarz- jest okrągła, ma w sobie coś bardzo dziecinnego, no i mam to swoje pechowe 152 cm wzrostu. Może nie byłoby tak źle, ale mam bardzo duży biust i to wygląda po prostu katastrofalnie
czy jeżeli będę się mocno malować i inaczej układać włosy to będę wyglądać chociaż troche starzej? czy to tylko pogorszy sprawe? daje moje zdjecie (nie maluje sie na codzien i to zdjecie to oddaje), ostrzegam mój przypadek jest ciezki ale może uda wam sie mi pomóc. Buziaki
__________________
AMSTERDAM!
ISKUSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:51   #2
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

Wcale nie wyglądasz na 13 lat, nie przesadzaj. Masz ładną buzię i nie potrzebujesz mocnego makijażu - wytuszuj rzęsy i będzie ok. Długie włosy odejmują Ci lat, ale na Twoim miejscu nie skracałabym ich drastycznie, bo są grube i zdrowe, zadbaj tylko, aby regularnie je podcinać, żeby kończyły się równo i dobrze układały i nie przechodziły w cienkie strzępki na dole.
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:55   #3
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

mi też się podoba Twoja buzia jeśli chcesz dodać sobie lat to możesz wyregulować brwi i delikatnie się malować ja bym proponowała zakupić Ci odpowiedni podkład do Twojej karnacji następnie puder i bronzer. wymodeluj sobie buzię to zdecydowanie Ci ją wyszczupli do tego tusz i starczy taki makijaż jak dla Ciebie. Co do włosów możesz je troszkę skrócić i zrobić pazurki aby nachodziły Ci na policzki to też wyszczupli buzię
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 17:29   #4
marta00110011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 278
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

Wcale nie wygladasz na dziecko! Jesteś piękną kobietą i myślę inni- szczeglnie faceci Ciebie też tak postrzegają Jesteś bardzo śliczna, a za pare lat będziesz się tylko cieszyć z młodego wyglądu Ja mam ciemne włosy i ciemną oprawe oczu i piwne oczka i niestety już tak niewinnie nie wyglądam, a chciałabym
marta00110011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:58   #5
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

Masz śliczną twarz- na prawdę nie staraj się wyglądac na starszą! Na tym polega Twój urok.
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:06   #6
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

Przede wszystkim zmieniłabym fryzurę na bardziej "dojrzałą" bo teraz mam wrażenie że włosy rosną jak chcą. Przejdź się do dobrego fryzjera, na pewno coś ci doradzi. Makijaż moim zdaniem powinien być delikatny - lekko podkreślone brwi, rzęsy, jakiś pastelowy cień na powiekach i błyszczyk na ustach. Masz bardzo ładną cerę więc podkład jest zbędny, ewentualnie trochę pudru, jeśli masz skłonności do świecenia. Żadnych mocnych kolorów, wyrazistych kresek na powiekach czy krwistych czerwieni na wargach.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:34   #7
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

Hej Popieram przedmówczynie
Wygladasz uroooczo Serio-mysle ze wartosiowym chlopakom takie typy sie wlasnie podobają Naturalne, swierze i takie sliczne;] Masz cos w sobie i nie zmieniaj tego, bo to jest cos bardzo fajnego. Ja chcialabym wygladac tak jak Ty.
Tez mam 17 lat i jak mialam 13 to ludzie mi dawali 18;/
ja bym sie cieszyla na Twoim miejscu
pozdro
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 13:45   #8
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

Dajcie spokój, dziewczyna ma problem ze swoim wyglądem a wy zamiast coś doradzić, piszecie że wygląda uroczo i ma nic nie zmieniać. Kiedy ona chce coś zmienić.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:54   #9
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

Ja myślę,że już raczej stylem ubierania się można się troszkę postarzeć bez szkody dla ogólnego uroku
Także okulary (albo oprawki i szkła 0) dodają lat
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 09:29   #10
liilii12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ?
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

Rzeczywiście młodziutko wyglądasz. Wg mnie nie musisz przechodzic do mocnego makijażu, może zmiana fryzury? Np. niewielkie skrocenie wlosow i ostre cieniowanie + grzywka na bok. Myśle że to nieco ujme dziecinności Twojej buzi. Dodatkowo jesli chodzi o makijaz, unikaj slodkich rozowych blyszczykow, perlowych cieni itepe. Do oczu mysle ze bedzie dobra czarna kredka i tusz. To troche 'zaostrzy' Twoj wizerunek, ale bez przerysowania.
liilii12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:50   #11
Estres
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 40
Dot.: Jak wyglądać na starszą, nie wyglądając przy tym karykaturalnie?

Nie z włosami nic nie rób masz je piękne! To nie prawda że postarzają. Ja miałam przez długi czas krótkie to wyglądałam młodziej.. Poza tym myślę podobnie, że powinnaś zacząć od wyregulowania brwi => podkład jakiś lekki bo nie widzę byś miała problemy ze skórą, by nadał Ci trochę koloru, sama jestem blada jednak Tobie przydałby się trochę kolorek=> tusz do rzęs jakiś delikatny=> delikatna kreska, żeby nie była za mocna bo przy Twoim typie urody trzeba delikatnie. I będzie znaczna różnica! Mam koleżankę o podobnej urodzie, ona tez jest jasna maluje się delikatnie i chociaż ma w tym roku 22 lata nadal ją czasami ją proszą o dowód. Zresztą mnie tez bo młodo wyglądam powodzenia i pozdrawiam!
Estres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.