nowość Astor Perfect Stay 24H podkład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 14:27   #1
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Wink

nowość Astor Perfect Stay 24H podkład


Astor przedstawia najnowszy podkład Perfect Stay 24H, który zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H - Multi-Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Przez cały czas cera wygląda idealnie. Podkład dzięki formule nowej generacji jest niezwykle trwały zawdzięcza to kompleksowi minimalizującemu ścieranie się podkładu podczas dnia ponieważ idealnie przylega do skóry, a tym samym nie pozostawia śladów na ubraniu.

Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach . Posiada filtr SPF 18.

Formuła podkładu zawiera opatentowane składniki m.in. polimery tworzące na skórze delikatny film, cząstki na bazie glinki naturalnej oraz żel krzemionkowy. Uzupełniona jest witaminami oraz minerałami.

Perfect Stay 24 h jest dostępny w czterech odcieniach, które pasują do każdego rodzaju cery. Kolory zostały wybrane tak by najlepiej pasowały do kolorytu skóry Polek stąd w palecie znajdziemy odcienie od jasnego do ciemnego beżu z domieszką ciepłego koloru żółtego.
Cena:45,99 zł
W sklepach od lutego 2010
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 14:35   #2
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Brzmi zachęcająco! Mnie ciekawi tylko jego krycie, bo o nim w opisie nie ma mowy.
Niby w sklepach od lutego, ale jak zobaczycie go wcześniej w sprzedaży dajcie nam cynk

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Znalazłam też stronę zagraniczną gdzie jest większy opis i najważniejsze pokazane wszystkie odcienie!!!!!!!!!

http://www.coty.cz/dekorativni-kosme...rfect-stay-24h
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-01-16 o 14:37
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:34   #3
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

up
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:02   #4
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

nikt nie widział? na polskiej www nie ma jeszcze nic o nim, a na zagranicznych jest http://astorcosmetics.makheia.net/in...fect_stay_home
dawać go do sklepów!!!!
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:32   #5
tereskar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

ja kupiłam na allegro, odcień 200 jest bardzo pomarańczowy, a podkładu nie polecam. Nie kryje, jest lejący, skóra się szybko przetłuszcza po nim. To jest krem koloryzujący a nie podkład, ja nie mam większych problemów z cerą oprócz porów, na mojej skórze wygląda brzydko. Jak któś chce jedynie ujednolicić cerę to jak najbardziej będzie dobry
tereskar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 14:23   #6
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

hmm wielka szkoda ze Ci sie nie sprawdził, tym bardziej u mnie.... w drogeriach jeszcze go nie ma, ekspedientki tez o nim nic nie wiedza, wiec dopiero pewnie trafi do sklepów, choc na pewno z ciekawosci postaram sie o probke, teraz testuje slynnego revlona colour stay
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:30   #7
tereskar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

no niestety, moim zdaniem to nie jest dobry podkład, ale duzy wpływ ma też ten brzydki żółty odcień, może w innym byłoby trochę lepiej. Ale fakt faktem słabo kryje, choc ja nie potrzebuje duże krycia. Ale stwierdziłam, że chyba trochę nawilża, bo suche skórki nie sa tak widoczne po nalożeniu podkładu
tereskar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 14:47   #8
puma1991
Wtajemniczenie
 
Avatar puma1991
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 040
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

.

Edytowane przez puma1991
Czas edycji: 2017-12-31 o 22:41
puma1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:13   #9
Motylek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wigan
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Dziś nabyłam w Rossmanie ten podkład a skusiłam się na to, ponieważ w ostatnią sobotę kupiłam gazetę, w której była jego próbka nr.200 oraz z tego powodu,iz musiałam znaleźć coś innego bo niestety dość pozytywna opinia wystawiona przeze mnie na temat Pharmaceris spadła:/ i tu też muszę powiedzieć,że dziwczyny piszące o tym jak mocno się świeci na twarzy miały racje - bo nawet po 2 tygodniach stosowania pomimo ładnego koloru i dość dobrego krycia nie mogłam znaleźć sposobu na to okropne świecenie normalnie świeciłam się jak świnka hehe , a wracając do Astora. Narazie nie wystawię opini, ponieważ ciężko mi jest zdefiniować na chwilę obecną dokładnie jego działania - myślę,że zrobie to za jakies 2tygodnie,ale przynajmniej chce sie z Wami drogie Wizazanki podzielić opinią po 3 dniach stosowania probki no i po dzisiejszym uzyciu juz kuopionego Perfect stay-a. Skusiłam się na ten podkład , ponieważ próbki mnie zachęciły - co mogę powiedziec: z pewnoscią jeden z lepszych podkładów matujących,ale kłamstwem jest,ze utrzymuje sie do 24h :P no ale długotrwałość nie jest zła. Pomimo,iż nie ma właściwości mocno kryjących - a ja niestety takich potzrebuje:/ - to kryje dobrze( o dziwo!) i nie robi tak wyraznego efektu tapetki jak wiele innych kryjących co jest rowniez plusem. Jeśli chodzi o wadę to gama kolorów jest bardzo mała większość odcieni tzn.3 z 4 nadaje sie tylko do śniadych, oliwkowych lub opalonych cer - czyli solaris mają komfort w wyborze 2o2 i 300 wogóle nie wchodzi w grę jeśli jestes bladolicą lub tylko lekko muśniętą słońcem, natomiast 200 nadaje się dla dziewczyn średnio opalnonych(muśniętych) lub naturalnej śniadej cery. Numer 100 - czyli najjaśniejszy - nie zda egzaminu u bardzo jasnych , wrecz bladych cer bo pomimo,iż jest dość jasny to będzie się odznaczał od reszty "białego" ciała. Ja zakupiłam 100 - jestem zadowolona choc wolałabym cos pomiedzy 100 a 200 bo często używam balsamu brązującego do jasnych karnacji i mam leciutenko przyciemniona skore. Ogólnie jak na chwile obecna podkład jest ok, ale ostateczna opinie wystawie za jakis czas pozdrawiam
p.s. myślę,że warto przynajmniej sprobowac
Motylek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 07:13   #10
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Kupiłam wczoraj ten podkład i... jak na razie to nie jestem zadowolona. Podkład ciężko rozsmarować na twarzy choć wydaje się lekki i lejący. Krycie średnie, mam rozszerzone pory i niedoskonałości - mam wrazenie, że jeszcze je podkreśla. Nie matuje, nadaje taki ładny glow - twarz błyszczy ale tak zdrowo, nie tandetnie. Mam kolor 202 ale ciężko mi było wybrać właściwy odcień, po nałożeniu ładnie stopił się ze skórą więc nie ma efektu maski. Na początku czuje się go na twarzy, jest dosyć lepki ale po jakiś czasie to wrażenie mija. Nie wiem czy się polubimy, będę go używać bo nie lubię wywalać kasy do kosza - dam mu szansę, może chociaż trwałość będzie ok bo nie lubię w pracy poprawiać makijażu.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:33   #11
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

podnoszę.
potrzebuje opini na temat jego krycia ? czy jest porównywalne z rimmel lasting finish ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 14:53   #12
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Ja miałam próbkę tego podkładu i bardzo mi się spodobał, nie mam cery problemowej więc u mnie się sprawdził,ale wydaje mi się że kryje średnio. Choć mogę nie być tutaj obiektywna. W każdym razie próbka mnie zachęciła i widziałam promocje w realu podkład ten był za 29,95 zł TANIOCHA !!! ale niestety jak pojechałam to były juz tylko odcienie 100. NIe korzystam z solarium, ale mam cere śniadą także muszę mieć 200. Teraz się zastanawiam czy kupić ten podkład po cenie regularnej, ale wydaje mi się że za te 40 zł można mieć już lepszy.
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 08:59   #13
Motylek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wigan
Wiadomości: 10
Smile Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
podnoszę.
potrzebuje opini na temat jego krycia ? czy jest porównywalne z rimmel lasting finish ?
Uparta Marti - krycie jest dość dobre,ale nie 100%. W razie co zawsze mogę nałożyć drugą cieniutką warstwę i wtedy jest już okmuszę też przyznać,że ostatnio sprawdził mi się w dość "nieprzyjaznych" warunkach przez co zdobywa coraz więcej plusów u mnieaha i jeszcze jedna rzecz - podczas nakładania podkład wydaje się być jaśniejszy,ale tak jak to zwykle bywa,że po utlenieniu (czyli po jakichś 2-3h)robi się odrobinę ciemniejszy -dlatego warto zwrócić uwagę na wybór odcienia. Pozdrawiam
Motylek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:05   #14
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Cytat:
Napisane przez Motylek1988 Pokaż wiadomość
Uparta Marti - krycie jest dość dobre,ale nie 100%. W razie co zawsze mogę nałożyć drugą cieniutką warstwę i wtedy jest już okmuszę też przyznać,że ostatnio sprawdził mi się w dość "nieprzyjaznych" warunkach przez co zdobywa coraz więcej plusów u mnieaha i jeszcze jedna rzecz - podczas nakładania podkład wydaje się być jaśniejszy,ale tak jak to zwykle bywa,że po utlenieniu (czyli po jakichś 2-3h)robi się odrobinę ciemniejszy -dlatego warto zwrócić uwagę na wybór odcienia. Pozdrawiam
Motylek dziękuje za opinie

czy wiecie gdzie można dorwać próbki ? pytałam w kilku drogeriach w moim mieście ale neistety nie mieli. na allegro są,ale niestety nie moj kolor-interesuje mnie 100
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:00   #15
Motylek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wigan
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

czy wiecie gdzie można dorwać próbki ? pytałam w kilku drogeriach w moim mieście ale neistety nie mieli. na allegro są,ale niestety nie moj kolor-interesuje mnie 100[/QUOTE]

Oj, w tym niestety Ci nie pomogę ponieważ ciężko jest dostać próbki:/ co też zawsze mnie denerwuje bo człowiek nie może sprawdzić jaki faktycznie jest dany podkład po nałożeniu na twarz w świetle dziennym:/ ja swoją próbkę miałam z gazety,ale z tego co sie zorientowałam to maja w tej gazecie tylko nr.200. Sama nie mogłam się zdecydować na koloe,ale w końcu wybrałam 100 - czyli ten,który szukasz. Jak już chyba wcześniej wspominałam jest on dość jasny,ale do baaardzo jasnej karnacji nie będzie się nadawał...
Motylek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:17   #16
Leon86
Przyczajenie
 
Avatar Leon86
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Dla mnie ten podkład jest super! Mam niesamowicie przetłuszczającą się skórę, gdzieniegdzie jakaś niedoskonałość typu pryszcz bądź rozszerzone pory, a po zastosowaniu Astora nic nie jest widoczne! I buzia nie świeci się przez praktycznie cały dzień. Używam odcienia 200 i na pewno nie jest żółty, jak pisało w jednym z postów. Na pewno nie będę szukać innego podkładu.
Leon86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 17:48   #17
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

ja czaiłam się na jakąś kolejną promocje tego podkładu, ale nic nie było więc zamówiłam na allegro komplet 20 próbek po 1,5 ml za ok 18 zł+ przesyłka. Troche niewygoda z tymi próbkami ale za taką cene można się pokusić. zamówiłam odcień 200 jak przyjdzie to napisze cos więcej o tym jak się sprawuje.
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 18:01   #18
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Cytat:
Napisane przez Leon86 Pokaż wiadomość
Dla mnie ten podkład jest super! Mam niesamowicie przetłuszczającą się skórę, gdzieniegdzie jakaś niedoskonałość typu pryszcz bądź rozszerzone pory, a po zastosowaniu Astora nic nie jest widoczne! I buzia nie świeci się przez praktycznie cały dzień. Używam odcienia 200 i na pewno nie jest żółty, jak pisało w jednym z postów. Na pewno nie będę szukać innego podkładu.

Nie ? Szkoda ; (( W takim razie, który z odcieni najbardziej wpada w żółty (nie używam podkładów z różowym pigmentem) lub ewentualnie w czysty beż ?
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:10   #19
Leon86
Przyczajenie
 
Avatar Leon86
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 3
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Tzn. odcień 200 ma żółty pigment, ale nie jest jakiś wściekle żółty, jak to można było wywnioskować z jednego z wcześniejszych wpisów. Nie zawiera za to różowych pigmentów. Też unikam tych podkładów, które mają zawartość różowego odcienia.
Leon86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 08:42   #20
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Mi się wydaje, że 200 wpada właśnie w czysty beż. Mam śniadą karnację i bardzo chwale sobie ten odcień. Latem szybko i ładnie się opalam więc pewnie będzie za ciemny, ale teraz jest ok. Podkład kryje delikatnie dlatego u osób z cerą problemową nie spełniać oczekiwań.
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 12:45   #21
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Bardzo mnie kusi ten podkład.

Szukam czegoś lekkiego na lato, czegoś co delikatnie wyrówna kolor cery, będzie lekki i cera nie będzie się aż tak mocno błyszczeć. Jak myślicie, nada się ten Astor?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:28   #22
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Bardzo mnie kusi ten podkład.

Szukam czegoś lekkiego na lato, czegoś co delikatnie wyrówna kolor cery, będzie lekki i cera nie będzie się aż tak mocno błyszczeć. Jak myślicie, nada się ten Astor?
Hmm, wydaje mi się że się nie nada. Wczoraj go próbowałam i moim zdaniem jest trochę przyciężki, na lato tym bardziej.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 08:42   #23
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

A mi się wydaje, że jest właśnie lekki Do delikatnego, dziennego makijażu się sprawdza- przynajmniej u mnie. Pewnie jak się go nawali na grubo to się wydaje ciężki. Ja rozsmarowuje cieniutko, troszke sypkim puderkiem poprawie czasem i jest git ale pewnie musisz przetestować osobiście-ciężko powiedzieć kto jest subiektywny bo każdy ma inny rodzaj cery. jak nie jesteś pewna to zamów sobie próbki- ja tak zrobiłam
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 19:03   #24
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

chyba sie w koncu na niego skusze czy ktos ma porownanie tego podkladu z Healthy Mix Bourjois lub z revlon PhotoReady?
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 10:32   #25
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

mnie interesuje sklad tego podkladu - nigdzie nie moge znalesc - ani na opakowaniu ani na KWC
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 20:22   #26
guccigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 38
Wyślij wiadomość przez Yahoo do guccigirl
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

ojjj a nie ma jasniejszego niz 100???????? ( w angli itp????
guccigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:08   #27
baniakania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: nowość Astor Perfect Stay 24H podkład

co sądzicie o odcieniu 201? nie jest zbyt jasny? Pytam bo mam ochotę go kupić. Teraz używam mineral match z Astora odcien 003 i szukam czegoś w podobnym odcieniu
baniakania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.