Praca jako wizazystka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 14:36   #1
WielbiciekaSzpilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5

Praca jako wizazystka :)


Nie wiem czy powinnam zadać to pytanie tutaj więc nie bijcie mnie jeżeli się pomyliłam :P

Co robić aby zostać naprawdę dobrą wizazystką i robić makijaże do różnych sesji zdjęciowych. Chciałabym się rozwijać i być coraz lepsza ale nie wiem co powinnam robić. Wiem, że powinnam ukończyć kursy... ile to kosztuje i jakie kosmetyki powinnam kupić alby zacząć? I w jaki sposób "się wkręcić" do dobrych sesji I ile zarabiałabym na początek? Proszę o odpowiedz.. Dziękuję i pozdrawiam
__________________
Dobra, dobra... wiem że brakuje "L" w moim nicku
WielbiciekaSzpilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:11   #2
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Praca jako wizazystka :)

Na początku powinnaś się zaopatrzyć w pędzle i kosmetyki aby mieć na czym ćwiczyć a prace profesjonalnych wizażystów możesz podglądać nawet na Youtube.
Co do cen kursów itp to wszystkie informacje da się znależć tu na forum
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:18   #3
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Praca jako wizazystka :)

Cytat:
Napisane przez WielbiciekaSzpilek Pokaż wiadomość
Nie wiem czy powinnam zadać to pytanie tutaj więc nie bijcie mnie jeżeli się pomyliłam :P

Co robić aby zostać naprawdę dobrą wizazystką i robić makijaże do różnych sesji zdjęciowych. Chciałabym się rozwijać i być coraz lepsza ale nie wiem co powinnam robić. Wiem, że powinnam ukończyć kursy... ile to kosztuje i jakie kosmetyki powinnam kupić alby zacząć? I w jaki sposób "się wkręcić" do dobrych sesji I ile zarabiałabym na początek? Proszę o odpowiedz.. Dziękuję i pozdrawiam
Poprostu naucz się malować, jeżeli masz talent to może ci się uda, generalnie droga do dobrych sesji jest długa, musisz poprostu pracą wypromować swoje nazwisko, być lepsza niż inni, a konkurencja jest duża.

Stawki za dzień pracy to minimum 300PLN do nawet 2000PLN w odniesienu do sesji komercyjnych
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.