Cooper Look - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 14:11   #1
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525

Cooper Look


Dziś kolejny dzien testów bazy Art Deco i kolejne praktycznie wszystkie "bazarkowe" kolorki

A więc co my tu mamy? :

Twarz:

-baza na twarz Collistar

-podkład Dior

- puder Brązujący Rimmel

Oczy:

- baza pod cienie ArtDeco

- bazarkowy cień do powiek Primi (użyłam wszystkich kolorów)

- cień z palety GV Beauty

- eyeliner Movie Star hehehe

- tusz Maybelline Lash Expansion
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cooper look.jpg (60,0 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cooper look photo.jpg (46,8 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cooper look photoo.jpg (46,0 KB, 350 załadowań)
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:20   #2
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Cooper Look

Ach te tęczówki makijaż całkiem fajny,niewiem czy ja to tak widzę,ale wydaje mi się,że zewnętrzne kąciki są różnie zaakcentowane,na lewym widac mocniejszy akcent brazem.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:45   #3
JuliaMama
Raczkowanie
 
Avatar JuliaMama
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 95
Dot.: Cooper Look

Wyglada brudno i niezbyt równo. Niestety nie podoba mi się
JuliaMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 19:15   #4
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Cooper Look

Bez obrazy, ale wyglądasz jakby Cię ktoś pobił i to tego jakbyś była bardzo zmęczona.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 20:41   #5
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Cooper Look

Masz śliczny kolor tęczówek, taki mroźny Niestety na zdjęciach widać też, że masz spore cienie pod oczami, powinnaś chyba używać korektora, ponieważ twoje oczka faktycznie wyglądają jak zmęczone.. Zastanawiam się, czy kolory użyte w makijażu nie potęgują tego wrażenia.
Nie oceniam symetryczności makijażu, bo brakuje mi zbliżenia makijażu na oba oczka naraz Ale po użyciu korektora chyba będzie ci ładnie w tych kolorkach
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:07   #6
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Cooper Look

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Ach te tęczówki makijaż całkiem fajny,niewiem czy ja to tak widzę,ale wydaje mi się,że zewnętrzne kąciki są różnie zaakcentowane,na lewym widac mocniejszy akcent brazem.
ach ten brąz, pierwsza myślowa wersja była trochę inna niż ta, która powstała. Przyjrzałam się zdjęciom i faktycznie trochę tego brązu więcej na lewym oku ale powyżej przy zgięciu. Dziękuję Ci za uwagę. Poprawienie tego nie będzie trudne, trochę "dokitować" oko kolorkiem i już hehe

Cytat:
Napisane przez JuliaMama Pokaż wiadomość
Wyglada brudno i niezbyt równo. Niestety nie podoba mi się
Hmmm, brudno, no nie wiem, może to zdjęcia, i kolor cery... cóż, nie wiedziałam u siebie w lusterku zbrudzonego oka

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Bez obrazy, ale wyglądasz jakby Cię ktoś pobił i to tego jakbyś była bardzo zmęczona.
zmęczona jestem - to prawda - niewyspanie, bezsenność, kolejna rzecz po hormonach z którą walczę, póki co niezbyt skutecznie.

ps. najpierw sie trochę zasmuciłam czytają komentarz, ale wiem że to niestety prawda-nie ma co sie oszukiwać. A pobicie, hmmm, czerwone plamiska po pryszczach na policzku lewym - moja udręka, i sińce - ale nie pobita heheh pod mostem ani w ciemnym zaułku nie byłam


Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Masz śliczny kolor tęczówek, taki mroźny Niestety na zdjęciach widać też, że masz spore cienie pod oczami, powinnaś chyba używać korektora, ponieważ twoje oczka faktycznie wyglądają jak zmęczone.. Zastanawiam się, czy kolory użyte w makijażu nie potęgują tego wrażenia.
Nie oceniam symetryczności makijażu, bo brakuje mi zbliżenia makijażu na oba oczka naraz Ale po użyciu korektora chyba będzie ci ładnie w tych kolorkach
Dziękuję Ci Nais, poprawiłaś mój nastrój, cały dzień nic mi nie wychodzi, i jeszcze komcie, byłam załamana, ale na wszystko jest rada i nadzieja i Ty mi ją dałaś. Jak już pisałam bezsenność mnie wykańcza.
Idę jutro kupić jakiś korektor, miałam już to zrobić w weekend, ale wiecie jak to zakupy z chłopakiem i kolegą przy boku, faceci.

ps. znasz może jakiś dobry, wypróbowany? żebym nie musiała zaczynać ze wszystkimi po kolei.

ps.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:14   #7
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Cooper Look

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
ps. znasz może jakiś dobry, wypróbowany? żebym nie musiała zaczynać ze wszystkimi po kolei.

ps.
Ja mam też sińce pod oczami, ale nieduże i nie używam korektora Bo są też różne kolory tych siniaków, i niestety niektóre robią wrażenie takich zmęczonych oczu. Pociesze cię, że niektóre dziewczyny mają aż brązowo pod oczami, i one się muszą namęczyć żeby to ukryć
A jeśli się nie znasz na korektorach (bo ja też nie), to zajrzyj na KWC. Tam powinnaś znaleźć coś dla siebie
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=6
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 21:27   #8
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Cooper Look

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Ja mam też sińce pod oczami, ale nieduże i nie używam korektora Bo są też różne kolory tych siniaków, i niestety niektóre robią wrażenie takich zmęczonych oczu. Pociesze cię, że niektóre dziewczyny mają aż brązowo pod oczami, i one się muszą namęczyć żeby to ukryć
A jeśli się nie znasz na korektorach (bo ja też nie), to zajrzyj na KWC. Tam powinnaś znaleźć coś dla siebie
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=6
dziękuję za link, myślałam że może uda mi się ominąć przeszukiwanie KWC i że może cosik sprawdzonego od razu wpadnie mi do rąk - ależ leniwa jestem
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:37   #9
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Cooper Look

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
a


zmęczona jestem - to prawda - niewyspanie, bezsenność, kolejna rzecz po hormonach z którą walczę, póki co niezbyt skutecznie.

ps. najpierw sie trochę zasmuciłam czytają komentarz, ale wiem że to niestety prawda-nie ma co sie oszukiwać. A pobicie, hmmm, czerwone plamiska po pryszczach na policzku lewym - moja udręka, i sińce - ale nie pobita heheh pod mostem ani w ciemnym zaułku nie byłam

Nie chciałam Ci zrobić przykrości. Przy cieniach pod oczami, taka kolorystyka pogłebia tylko efekt zmęczenia. Wiem bo mam ten problem. Pomaga mi trochę korektor w pędzelku z Bużrujka rozświetlający.
A co do plam na twarzy - to może jakiś podkład kryjący?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:38   #10
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: Cooper Look

Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna i do tego te piękne oczęta zazdroszcze a,co do cery to doskonale Cię rozumiem tez mam z nią odwieczny problem eh..

Odnośnie makijażu to moim skromnym zdaniem za bardzo i za daleko pociągnęłaś cień i wydaje mi się,że troszkę za dużo go na dolnej powiece ale jak to mówią praktyka czyni mistrza także trzymam kciuki i z przyjemnością obejrze kolejne Twoje makijaże

pozdrawiam serdecznie
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........

Edytowane przez GiGa007
Czas edycji: 2008-12-09 o 21:39
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:43   #11
irisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Cooper Look

A moim zdaniem dobrze byłoby gdyby kolory były zimniejsze - podkreśliło by to Twoje oczy - czyli zamieniłabym miedziano-złoty na beż/ ecru. Wydaje mi się, że wtedy oczy będą mniej zmęczone i bardziej rozświetlone. Ewentualnie więcej światła w wewnetrzych kącikach. Nie wiem czemu, ale widziałabym Cię w fiolecie;-)))
irisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 21:55   #12
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Cooper Look

Ja od dawna jestem wierna Maybelline EverFresh light beige, wdodatku tani cos koło 35zł więc nie zaszkodzi spróbowac tak na poczatek, a kryje bardzo dobrze przy czym nie zbiera sie w zmarszczkach,wtapia sie ładnie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:19   #13
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Cooper Look

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Nie chciałam Ci zrobić przykrości. Przy cieniach pod oczami, taka kolorystyka pogłebia tylko efekt zmęczenia. Wiem bo mam ten problem. Pomaga mi trochę korektor w pędzelku z Bużrujka rozświetlający.
A co do plam na twarzy - to może jakiś podkład kryjący?
Wiem że nie chciałaś źle tylko moje takie pierwsze wrażenie jak przeczytałam, i do tego dzień jakiś niepozbierany, wszystko się nałożyło , dziękuję Ci za szczerość a nie jakieś tam słodzenia
właśnie rozglądam się za jakimś korektorkiem na KWC, wybrałam trzy i jutro gnam do Douglas cosik wybrać

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna i do tego te piękne oczęta zazdroszcze a,co do cery to doskonale Cię rozumiem tez mam z nią odwieczny problem eh..

Odnośnie makijażu to moim skromnym zdaniem za bardzo i za daleko pociągnęłaś cień i wydaje mi się,że troszkę za dużo go na dolnej powiece ale jak to mówią praktyka czyni mistrza także trzymam kciuki i z przyjemnością obejrze kolejne Twoje makijaże

dziękuję za uwagę i komplemencik <milutko> jutro zabieram się do dzieła i naprawiania śliwek pod oczami heheh

pozdrawiam serdecznie
Cytat:
Napisane przez irisek Pokaż wiadomość
A moim zdaniem dobrze byłoby gdyby kolory były zimniejsze - podkreśliło by to Twoje oczy - czyli zamieniłabym miedziano-złoty na beż/ ecru. Wydaje mi się, że wtedy oczy będą mniej zmęczone i bardziej rozświetlone. Ewentualnie więcej światła w wewnetrzych kącikach. Nie wiem czemu, ale widziałabym Cię w fiolecie;-)))
dziękuję za propozycje kolorystyczne, zmaluję cosik z nich
a tego światła w kącikach też mi brakuje, jakoś ta miedź mi się nałożyła mocno i trudno było wrzucić tam jakiś promień.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja od dawna jestem wierna Maybelline EverFresh light beige, wdodatku tani cos koło 35zł więc nie zaszkodzi spróbowac tak na poczatek, a kryje bardzo dobrze przy czym nie zbiera sie w zmarszczkach,wtapia sie ładnie
dziękuję za podpowiedź
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.