Jesień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-03, 13:03   #1
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701

Jesień


Właśnie siedzę i urzeczona patrzę się w turkusowe cienie inglota, po prostu śliczne I tak się zastanawiam czy mi jako jesieni będą pasować, bo chyba nie? A zachorowałam na nie. Co prawda nigdy nie miałam na oczkach żadnego turkusu, więc nie wiem. W sumie nie powinny mi też pasować fiolety i róże, a pasują Więc może ten turkus też przejdzie?
A druga sprawa to czy mogłybyście powklejać makijaże dla jesieni? Bo z tego co przeglądam wizaż to nie za bardzo widuję takowe
A i załączam link do turkusowych cieni, które Betta wkleiła w innym wątku oraz swoje oko. Może wy będziecie umiały zdefiniować jego kolor? Bo jak na razie to ono jest niby niebiesko-zielono-szare czyli żadnych konkretów No i czy ten turkus będzie do niego pasować?

cienie: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...chmentid=46855

Edytowane przez Gween
Czas edycji: 2006-02-27 o 20:07
Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 13:50   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: Jesień

z reguły Jesieniom jest lepiej w stonowanych i naturalnych kolorach natury,ale patrząc na naszą wizażową Jesionkę Femme stwierdzam,ze pasują chyba wszystkie kolory
Co do jesiennych makijaży zajrzyj na forum MOJE MAKIAJŻE-tam masz kilka wątków Femme Banale.
Ja załączam palety dla Jesieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13_farben_herbst.jpg (10,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien3.jpg (14,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesienn.jpg (21,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: gif paleta jesień.gif (16,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koloryJESIEŃ1.jpg (38,2 KB, 13 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 07:33   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Jesień

Witaj
Najlepiej jakbys wysłała swoje zdjęcie- wtedy łatwiej b.edzie doradzić czy ten turkusik Ci pasuje bo jesień jesieni nierówna. A poza tym ja nie jestem zwolennikiem twardego trzymania się typów kolorystycznych.
Mysle, ze turkusik przy jesieni czesto wyglada fajnie. Jesień to takze mocne kolorki: koralowa czerwień, zieleń, mocny fiolet - w tych wszystkich barwach wyglada naprawdę ładnie;-)
Myśle, że spokojnie możesz sobie ten cień kupic- nie jest drogi a na letnie makijaże bedzie doskonały bo warto przynajmniej w wakacje sięgnąć po wiecej koloru - tym bardziej że tego lata moda aż kipi od soczystych kolorków ;-)

pzdr]Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.