Czy istnieje typ cos miedzy latem a jesienia??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-25, 15:21   #1
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639

Czy istnieje typ cos miedzy latem a jesienia???


Juz wyjasniam sprawe.

Zawsze myslalam ze jestem typowe lato. Wlosy jak 2/3 od prawej, cera blada lekko rozowawa, o opalaniu moge zapomniec ale...oczy ciemno brazowe i strasznie duzo piegow ktore moim zdaniem sa rudawo-pomaranczowe, cieple. I co?

Znowu jestem ni to pies ni to wydra?

Pozdrowienia Tanzanit
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 15:41   #2
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Czy istnieje typ cos miedzy latem a jesienia???

na pocieszenie dodam że ja też prawdopodobnie jestem typem mieszanym wiosna-lato,cieżko przypisać mnie tylko i wyłącznie do jednego z tych typów.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 16:20   #3
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Czy istnieje typ cos miedzy latem a jesienia???

Kiya napisał(a):
> na pocieszenie dodam że ja też prawdopodobnie jestem typem mieszanym wiosna-lato,cieżko przypisać mnie tylko i wyłącznie do jednego z tych typów.

Ale to jest chyba niemożliwe ? Jest się albo typem chłodnym albo ciepłym.
Chociaż w jednej książce - nawet nie o typach kolorystycznych tylko o makijażu - raz widziałam zdjęcia makijażu dla 4 typów i były również kombinacje: chłodny odcien cery + ciepły odcien włosów i oczu. Wtedy postawiona była teza, ze taki typ jest ciepły, gdyż włosy i oczy dodają cerze ciepła. Albo na odwrót: ciepły odcien cery i chlodna reszta. Ale to chyba dość kontrowersyjne. Ja w każdym razie niezbyt się z tym zgadzam, uważam, ze albo jest się ciepłym albo chłodnym. Zresztą przecież widać to np. jak się patrzy na kobiety Lata (chlodna cera), które pofarbowały włosy na ciepły odcien. Wtedy wszystko raczej się "gryzie", niż stwarza poczucie harmonii i spójności.

Myślę, ze niektóre kolory włosów mogą mieć i lata i wiosny, jak np. ten 3 od lewej, 4 w sumie też. Moze to są takie neutralne? W kazdym razie Wiosnie myślę pasowałyby te kolory, no ale ja nie jestem ekspertem, tak po prostu "intuicyjnie" myślę.

Tanzanit i Kiya - moze poprostu same popróbujecie z różnymi kolorami przed lustrem ? To chyba najlepszy sposób, zeby sie "określic". Ja np. pasowałam zarówno do opisu Zimy jak i Jesieni, a dopiero przed lustrem, kiedy próbowałam kolorów wyszło mi, że jestem... Lato-Zimą, mieszancem
Życzę Wam, zebyście zdołały odpowiedzieć sobie na to dręczące pytanie "Jakim typem jestem?"
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.