cienie sypkie, pyłkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-05, 23:53   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

cienie sypkie, pyłkowe


Ostatnio mam ochotę kupić sobie sypkie cienie, ale jako że jest ich już jako taki wybór na rynku nie wiem na co się zdecydować. Dodam może, że interesują mnie szczególnie odcienie zgniłej zieleni i brudnego fioletu, ale niewykluczony jest też beż czy brąz. Może któraś z Was miała pyłek w takim odcieniu i może co nieco o nim powiedzieć? Wiem, że takie cienie ma Gosh, Bell, Joko, Bourjois, Avon, chyba też Ruby Rose, ale sama nie wiem na co się zdecydować, zwłaszcza, że w sklepach ciężko je wyśledzić, z testerami jeszcze gorzej, a w KWC opinii niewiele Poza tym testowane przeze mnie dzisiaj cienie Gosha (na dłoni oczywiście) miały dość intensywne barwy, a z tego co do tej pory słyszałam i czytałam o tego typu cieniach efekt nimi osiągany jest raczej delikatny. Więc jak to jest? Co polecacie, a co odradzacie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 00:50   #2
Baby.Doll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 28
Re: cienie sypkie, pyłkowe

hej
Ja Ci bardzo polecam cienie sypkie Sephory, bogaty wybór kolorków ( również zmielenia pyłku ), nie drogie ( 19 zł szt. ), są testerki i można o nich przeczytać w KWC ale są w kategorii "pudry sypkie" - sama nie wiem czemu Tam dowiesz się więcej. Ja jestem bardzo zadowolona ! Ja polecam
Pozdrowienia
Baby
Baby.Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 07:52   #3
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: cienie sypkie, pyłkowe

ja polecam joko naprawdę na * * * * * kosztują 10 zł mają do wyboru piękne odcieni bieli,srebra,złota,cielsi stylekko miedziany, zieleń,róż i błękit są trwałe i przepięknie błyszczą, gladko się rozprowadzają i nie obsypują , są przepiękne wg. mnie milion razy lepsze od bourjois z sypkich dobre produkty ma też PUPA ale znacznie droższe
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 10:43   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: cienie sypkie, pyłkowe

[b] Calkiem niedawno skusilam sie na Bourjois i nie zaluje - sa boskie i jest troche odcieni do wyboru Pozdrawiam!

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2006-01-23 o 20:51
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 11:08   #5
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Re: cienie sypkie, pyłkowe

Z uporem maniaczki polecam Pupę: ma w ofercie cienie sypkie perłowe, satynowe i mieszane . Doskonała, górnopółkowa jakość za średniopółkową cenę.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 11:19   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: cienie sypkie, pyłkowe

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe propozyce i czekam na więcej Powiedzcie mi jeszcze jaki efekt osiąga się tymi cieniami - delikatny i przejrzysty czy raczej mocniejszy?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 11:32   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: cienie sypkie, pyłkowe

Ja też polecam Pupę - jestem olśniona tymi cieniami, są naprawdę super - polecam, choć cena jest już zdecydowanie wyższo-średniopółkowa... Efekt uzyskany tymi cieniami możesz stopniować - od delikatnej połyskujacej smugi na powiece, po mocną nasyconą barwę. Możesz nałozyć odrobinę palcem, możesz pędzelkiem i delikatnie rozestrzeć. Nasycenie koloru stopniujemy nakładając kolejne warstwy

Bourjois jest fajny, ale te sypkie cienie to aż tak mnie nie zachwycają, Pupa ma lepsze. Bourjois jest dość nietrwały i rozkłada się na oku grubszą warstwą, a opakowanie jest jakie jest - musisz je aplikować za pomoca dołączonego pędzelka, ryzykując że wysypiesz połowę na policzki Choć przyznaję odcień Rose D'or jest śliczny

Ściskam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-06, 11:48   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: cienie sypkie, pyłkowe

moim namber łan są oczywiście BOURJOIS Suivez Mon Regard.Na moich oczach pięknie wyglądają,równo się nakładają i jakoś cudem nie osypują chyba pokochały moje powieki
Polecam też Joko,miałam kiedyś sypki złoty -niezły
Teraz szczerzę się do Pupy(znajoma wyjeżdża do Włoch i pewnikiem obarczę ją misją zakupu kilku kolorków).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 12:03   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: cienie sypkie, pyłkowe

Widzę, że Pupa wysuwa się na prowadzenie... Wszystko byłoby fajnie tylko, że ja nie chcę inwestować w te cienie więcej niż 30zł, więc raczej je sobie odpuszczę.
Myślę najbardziej nad Goshem, Sephorą i Bell, tyle że nie wiem gdzie te ostatnie dorwać w Kraku? Może ktoś wie? Jak się wszystkim przyjrzę to pewnie w końcu cosik wybiorę...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 14:01   #10
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: cienie sypkie, pyłkowe

[b] Ja też jestem za PUPĄ!
Zgniłozielona zieleń w sypkich, perłowych cieniach jest na pewno w tej marce - widziałam na własne oczęta...
Ja mam (już) następujące kolorki: miedziany, pąsowo różowy, morelowy. Plus podwójne złoto z brązem. Wszystkie sypkie.
Hmmm, a co się tyczy zakupu we Włoszech to rzeczywiście mniej kosztują: dwa kolorki udało mi się zakupić w cenie 10 euro. Reszta około 13.
Viva la PUPA!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 14:14   #11
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: cienie sypkie, pyłkowe

Rowniez jestem za Pupa. Kupilam te cienie na samym poczatku mojej przygody z makijazem i jestem im wierna do dzis.
Wedlug mnie Bourjois sie nie umywaja, na moich oczach osypuja od razu, maja mniej intensywne kolory i nie umiem poslugiwac sie tym nieporecznym pedzelkiem, ale widze, ze maja wiele zwolenniczek, moze to po prostu kwestia wprawy albo innych predyspozycji.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.