-◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦- - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 22:52   #1
bukowina
Raczkowanie
 
Avatar bukowina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Wink

-◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-


Powracam w przypływie tęsknoty....

Dawno nic tu nie pokazywałam. Cierpię bowiem na totalny brak czasu. Zaczęłam drugi kierunek studiów, no i pracuję dużo. Pochwalę się – zostałam panią belfer w szkole wizażu!

No i przede wszystkim – jak może już zdążyłyście zauważyć – zaprzedałam duszę konkurencyjnemu portalowi; ale psssst, bo znów dostanę punkty karne za nielegalną reklamę...

Wchodzę regularnie na MM, choć rzadko pozostawiam komentarze (nie mówiąc już o prezentacji własnych tworów) i spostrzegam, że nam się skład trochę przetasował. Tęsknię za moimi niektórymi idolkami, których już tu nie widuję. Co się np. stało z Gamegirl? Dawno jej nie widziałam; a jeśli bywa tu, to pewnie przeoczyłam. Inne moje ulubienice też bywają coraz rzadziej, ale dobrze, że bywają chociaż czasem. Pozdrawiam Daisy, Candy, Samarę, Ferrou, Yennefer, Vampi. Cieszę się też niezmiernie, że Aga BJ nas nie opuściła, że prezentuje swoje dzieła publicznie na forum i można nadal się od Niej uczyć.
Mam ogromny sentyment do starych, dobrych czasów MM, kiedy stawiałam tu pierwsze kroki. Czyżby wypierało już nas młodsze pokolenie?

A dzisiejszy make up – odnaleziony wśród zdjęć sprzed roku – tak, by tylko móc z czymkolwiek tu wystąpić. Zdjęcia są z sesji. Piękne, bo wykonane przez znakomitą fotografkę Joannę Kustrę. Jednak fotki, które wystawiam są jakości tragicznej, bo to skany wydruków – wybaczcie!!
Cała stylizacja moja. Make-up w sumie przeciętny, choć pamiętam, że długo się męczyłam, by dość do perfekcji cieniowania. Za to modelka – wg mnie – zachwycająca! Była młodziutka – 15 lat i to była jej pierwsza profesjonalna sesja do jej pierwszego portoflio.

Sztyfty Pan Stik Max Factor
Puder sypki Anty Shine Kryolan
Róż z palety Sephora
Biały cień perłowy Inglot
Cień w kolorze fuksji z trójki Integra Inglot
Czarny eyeliner Inglot
Czarna kredka Inglot
Czarny cień L’Oreal z trójki TrioPro
Czarna mascara Masterpiece Max Factror
Błyszczyk L’Oreal Glam Shine


Wybaczcie mi moje gadulstwo, ale musiałam się wygadać. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (35,9 KB, 404 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (40,4 KB, 518 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (38,4 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (45,2 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05.jpg (57,6 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (34,1 KB, 309 załadowań)
bukowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 23:01   #2
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

A witam kolezanke po dlugim czasie mnie tez tu troche nie bylo, ale moze teraz wygospodaruje chwilke raz na jakis czas zeby sie pokazac.

Modelka przesliczna, troche ciezko dostrzec szczegoly makijazu, ale znajac Twoje prace na pewno nie mozna mu nic zarzucic gratuluje pracy, na pewno jestes swietna nauczycielka
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 23:42   #3
anuszemitka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 65
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Bardzo ładne zdjęcia, modelka wygłąda poważniej niż na 15 moim zdaniem. Makijaż śliczny.
I fajna sesja.
anuszemitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 23:52   #4
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Pięknie Bukowinko powiem szczerze, że podglądam Ciebie na tym psst ale wolałabym widzieć Ciebie częściej tutaj
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 00:04   #5
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Bardzo ładna sesja.

Chyba wywołałam Cię na wizaż myślami, bo właśnie dzisiaj obejrzałam Twoje (i Nevady też) wszystkie makijaże na pssst heihei. I pomyślałam, że dawno nic nie pokazywałaś na mm. A tu proszę

pozdrawiam
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 01:13   #6
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Kochana! Jak miło Ja się nie prezentuję, bo mi się ostatnio wszystko sypie i nie mam weny... maluję, ale nie siebie, a wszystkie koleżanki jakie posiadam,żeby nie wyjść z wprawy Faktycznie, przyszło dużo nowych dziewczyn , to bardzo miłe, ale krępujące dla mnie bo się wstydzę pokazywać


a cóż do za portal ( wal na PW!) ? ja jestem ciemna i dla mnie istnieje tylko wizaż.pl, te wasze pssssyty nic mi nie mówią Gratuluję zostania belfrem, zdradz szczegóły, bo jestem bardzo ciekawa!

Ah! nie mogę się skupić na makijażu, bo jestem tak wzruszona,że pamiętałaś!

Skomentuję później, jak ochłonę.

Buziaki!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 08:09   #7
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Gratulacje

zycze powodzenia i czekam na Twoje nowe prace
a sesyjke uważam za udaną
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 11:00   #8
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Czesc Kochana Olu Tez Cie bardzo cieplo sciskam i pozdrawiam i podziwiam w miejscach wiadomych Jestes bardzo zdolna i bardzo sie ciesze , ze ta wiedze bedziesz mogla przekazac dalej .Wyrosnie nam pokolenie malych bukowin Sama bym chciala miec taka nauczycielke jak Ty !

Tak jak Vampi sie ogromnie wzruszylam...Ja tez o Tobie pamietam czesto i zawsze sprawdzam MM i miejsca wiadome w poszukiwaniu Twoich makijazy - poza tym tez je komentuje

Troche masz racje , to juz nie to samao MM -i to nie dlatego ,ze ja sie nie udzielam Przyzwyczailam sie do starego skladu, zaprzyjaznilam z dziewczynami .To troche tak jak ze szkola. Spedza sie duzo czasu razem , a pozniej wszyscy sie rozchodza i juz nigdy nie bedzie tak samo Ja tu dostalam mnostwo wsparcia i cieplych slow , ktorych nigdy nie zapomne! Twoich tez , pamietam jak sie za mna wstawilas

Eeee, musze cos do Ciebie na PW napisac , bo za duzo bym tu miejsca zajela
A ja jak juz sie rozpisze to nie moge przestac !

Makijaz bardzo mi sie podoba .Zdjecia i pomysl sesji tez jest super.

Caluski jeszcze raz, Bukowino
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 11:07   #9
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Bukowinkooo, stęskniłam się za Tobąąą Pokazuj się częściej, jeżeli możesz of kors. I też jestem ciekawa tego belfra

Sam makijaż bardzo fajny, sesja udana, a modelka faktycznie urocza

Buziaki, muaaa
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:15   #10
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

wszystko mi bardzo podoba,ale w sumie nie ma sie co dziwic świetna wizazytka i bardzo dobra pani fotograf,zgrany duet
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:16   #11
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Witam Bukowinko fajnie widzieć znów jakieś Twoje prace po pierwsze, gratuluję tej belferskiej posadki, należała się po drugie, muszę Cię poinformować że niestety Gamegirl już się nie pokazuje, bo ma bana.. szkoda, bardzo szkoda a po trzecie, ja również wypowiem się co do tego "Młodego pokolenia MM" co prawda to prawda, skład bardzo się zmienił od czasu kiedy zaczęłam tu zaglądać, a było to daaawno dawno temu, jeszcze za czasów czynnego udziału w tworzeniu forum takich znakomitości jak Agabil, Daisy23 lub Ciebie jeszcze doskonale pamiętam jak nie chciałaś skomentować mojego piewszego makijażu, oo Ty niedobra teraz raczej prym wiodą nowe twarze, ale jak już (przeraszam za określenie ) "forumowe wyjadaczki" coś wrzucą to oczywiście wszystkie się bardzo cieszymy, podziwiamy i doceniamy cóż, wszystko się kiedyś kończy, smutne ale prawdziwe pozostaje nam tylko miło wspominać "jak to drzewiej bywało", przypominać sobie Wasze wspaniałe dzieła i obserwować nowe talenty noo, kończę, co by się nie rozpisać za bardzo (wiem, za dużo, ale tak już mam, że lubię się rozpisywać ) jestem straszliwie ciekawa cóż to za tajemniczy psssssyt a makijaż oczywiście pierwsza klasa, no ale czegóż by innego spodziewać się od belfra... pozdrawiam cieplutko, buziaki
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 15:18   #12
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Widzę, że zostałam wywołana do wypowiedzi
Bukowinko, miło mi się zrobiło na duszy, jak przeczytałam, że pamiętasz o mnie
Ja o Tobie także pamiętam, podziwiam Twoje prace na innym portalu. Szkoda, że do nas zaglądasz tak rzadko, bardzo lubię twoje makijaże, lubię czytać Twoje wypowiedzi A ja? Czasami coś wrzucam na MM. Ostatnio nie kombinuję z makijażami, znowu mam zapalenie spojówek (już trzeci raz w ciągu 1,5 miesiąca), i tak to wygląda.
Gratuluję ciekawej pracy i mam nadzieję, że jeszcze się nam pokażesz

A makijaż ogólnie wygląda bardzo ładnie. Świetna sesja
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 17:54   #13
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Witaj Bukowinko
Modelka rzeczywiście śliczna (troszkę podobna do Agibil). Żałuję bardzo , ze takiej kiepskiej jakości te fotki bo chciałabym bliżej przyjrzeć się temu cieniowaniu. Kolorki bardzo ładne, świetnie komponują sie z sukienką. W ogóle cała sesja mi sie podoba
Czasem podglądam Twoją twórczość na pssssst I jestem pod wrazeniem...
A tak odnośnie MM...powiem Ci, że i mnie brakuje tego dawnego składu... A dziewczyny z niego zaglądają coraz rzadziej Szkoda, bo fajnie było...
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 16:28   #14
bukowina
Raczkowanie
 
Avatar bukowina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Dziękuję Wam, Dziewczyny ślicznie, że wciąż o mnie pamiętacie! (nie miałam czasu wcześniej Wam odpisać- taka jestem ostatnio zabiegana... ).

Agnieszko m.j. - dziękuję Ci!

Lemirko - dzięki. Cieszę się, że "tam" zaglądasz

Kolory - dziękuję bardzo. no chyba rzeczywiście mnie wywołałaś choć bardzo rzadko tu się pokazuję, na pewno nigdy się nie stanie tak, że opuszczę MM na zawsze

Vampi - dzięki Ci. jak bym mogła nie pamiętać? nieraz usłyszałam od ciebie tyle miłych słów i nieraz zachwycałam się Twoimi makijażami
A czym jest pssst, zdradzę Ci prywatnie

Giga - dziękuję Ci bardzo

Daisy - ślicznie Ci dziękuję. napiszę do Ciebie parę słów prywatnie, jak tylko znajdę trochę więcej czasu. Całusy!

Yen - dzięki, dzięki!!

Olivia - dziękuję bardzo.

Moniko - dziękuje Ci ślicznie. Coś chyba słyszałam o banie Game, gdy jeszcze sprawa była głośna. Ale myślałam, że moderatorzy okażą się łaskawi i odwołają tę zbyt surową karę... Szkoda wielka, szkoda
Nie sądziłam, że jest tak pamiętliwa! Wybacz mi wreszcie Twoje piękno mnie wtedy oliśniło i przyćmiło równie piękny makijaż

Ferrou - dziękuję Ci bardzo i życzę duużo zdrowia Twym oczom!

Alice - bardzo, bardzo Ci dziękuję!
bukowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 19:39   #15
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-

Ależ wybaczam, wybaczam za taki komplement to ja powinnam Cię po nogach całować a Ty mnie o wybaczenie prosisz a co do zabiegania, to ja się z Tobą łączę w bólu, nie mam czasu tu do Was zaglądać a co dopiero pokazywać coś swojego.. akurat wpadłam na moment, zajrzałam tutaj, odpowiadam i zaraz uciekam pozdrawiam serdecznie, bogatego Mikołaja życzę
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.