Jak malować rzęsy.? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 19:39   #1
paatkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2

Jak malować rzęsy.?


Mam tusz do rzęs z AVON'u supershock . Zdaniem innych moich koleżanek jest bardzo dobry. One moja po nim wydłużone i porozdzielane rzęsy. Bardzo mi się to podoba, lecz jak ja się nim umaluje to są posklejane. Może poprostu źle się nim maluję. Prosze o kilka wskazówek.

Z góry dziękuje.
paatkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:50   #2
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak malować rzęsy.?

heh, jak dla mnie to ten tusz jest okropny. może nie skleja aż tak bardzo ale jest nieestetyczny i widać że ma się coś na rzęsach, a ja najbardziej lubię efekt, jakby rzęsy byly takie z natury a nie pomalowane.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:37   #3
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Jak malować rzęsy.?

ten tusz jest paskudny! na prawdę.. nie mam z nim miłych wspomnień. Sklejał rzęsy, nakładał strasznie dużo tuszu, w ogóle nie wydłużał.
Jeśli chodzi o Avon, to bardzo spodobał mi się tan podkręcający daje ładny, naturalny efekt
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 08:13   #4
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Jak malować rzęsy.?

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
... a ja najbardziej lubię efekt, jakby rzęsy byly takie z natury a nie pomalowane.
ja też lubie takie tusze które dają naturalny efekt.
nienawidze "oklejonych" ciężkich rzęs..
...ale dziewczyny może faktycznie sa techniki jak dobrze pomalowć rzęsy??
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:34   #5
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Jak malować rzęsy.?

po pierwsze nie za dużo tuszu na szczoteczce, po drugie ruchy - większość poleca zygzakowate ja maluje prosto ale tak jakby rolując trzonek szczoteczki w palcach - nie sklejają się przynajmniej u mnie : ) jeżeli tusz ma tendencje do sklejania to wiele poradzić nie można, miałam taki problem z lash architect loreala to rozczesywałam już wyschnięte rzęsy silikonową szczoteczką z jakiegoś innego tuszu, problem zniknął po kilku miesiącach jak tusz przesechł. Mam nadzieję że pomogłam
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 12:36   #6
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Jak malować rzęsy.?

żeby uzyskać naturalny efekt, to po wyjęciu szczoteczki z buteleczki można ją wytrzeć o chusteczkę higieniczną. U mnie to się sprawdza.
A jeśli chodzi o teatralny efekt, to dla mniej zręcznych polecam umycie szczoteczki od starego tuszu. Po pomalowaniu rzęs trzeba je tylko przeczesać i ew nałożyć kolejna warstwę. Oczywiście szczoteczka musi być czysta, bo inaczej jeszcze bardziej obklei rzęsy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.