Podkład dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-31, 13:34   #1
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka

Podkład dla mnie?


Chodzę do VI kl. podstawówki. Nie mam ochoty stosować pudrów (wiem, bo się sypią)z korektorem troche zachodu, no i nie pokryje nim calej twarzy. Więc pomyślałam o fluidzie. Nie używałabym go do szkoły, codziennie, lecz od święta. Chodzi mi o podkład dający BARDZO naturalny efekt, sprawiający, że skóra ma jednolity odcień, lekko kryjący, najlepiej matujący. I najlepiej tani! Myślałam o Wonder Finish Maybelline. Czy uważacie, że powinnam używać podkładu? Wiem, liczy się tylko moja decyzja, ale waszą też chcę poznać !!!
Z góry dzięki, Ola .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 13:50   #2
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re: Podkład dla mnie?

Hej ja mam obecnie 18lat i podklad uzywalam dosc wczesnie (miej wiecej w Twoim wieku moze rok pozniej - byl to erisa ponizej 20) i teraz troszke zaluje ze tak wczesnie zaczelam. Bo jak sie zacznie go uzywac to sie juz uzywa i uzywa (to tak jak z uzaleznieniem, uzalezniasz sie od podkladu bo daje lepszy wydlad twojej twarzy a przez to lepsze samopoczucie). Nie dziwie sie ze chcesz uzywac podkladu bo dziewczyny teraz dosc wczesnie zaczynaja eksperymenty z kosmetykami. Troche czuje sie jak jakas starucha bo troche razi mnie gdy dziewczyny 12lat chodza wymalowane jak 18 na dyskoteke. Ale cieszy mnie twoja postawa, ze chcesz od swieta go uzywac i ma byc niewidoczny. Tylko problem jest taki, ze podklady kryjace przewaznie tworza maske i taki Ci odradzam w Twoim mlodym wieku, a znowu nie kryjacy to po co. Moim zdaniem zainwestuj w dobry korektor, a podkladem poczekej jeszcze troche. Ale zrobisz jak bedziesz uwazac. Wiem sama, ze ciezko jest kryc wiecej rzeczy korektorem.
Pozdrawiam
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 14:28   #3
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Re: Podkład dla mnie?

Hmmm.... Dzięki Maxine! A czemu żałujesz, zę tak dssybko zaczęłaś? Twoja twarz szybciej starzeje się? Znaczy nie chodzi mi o ZUPEŁNIE kryjący, tak leciutko. Mam korektor i to nim zakrywam jakieś większe niedoskonałości. Podkladem chciałabym przykryć niejednolitość mojej skóry (mam okropne "pultasy" :p ) no i jakieś maleńkie niedoskonałości, np.: małe zaskórniki, lekkie syfki, pęknięte naczyńka itp.. Dzięki jeszcze raz za tą odpowiedż, i czekam na kolejne !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 14:43   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Podkład dla mnie?

Podklad??? Ojejku!! To chyba stanowczo za wczesnie nie wiem czy sa kremy dla tak mlodej twarzyczki . Nie doradzam a odradzam.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 15:14   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Podkład dla mnie?

A jeszcze cos Jak chcesz byc piekna na wielkie wyjscia to pociagnij usta blyszczykiem-moze byc z brokatem i naloz na policzki lekko rozu oby nie za duzo, brwi uczesz grzebyczkiem-do tego przeznaczonym i gotowe!!!
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 15:27   #6
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Podkład dla mnie?

hej

ja niestety też uważam że 12 lat to troszke za wcześnie na podkład... jeśli już to tak jak Maxine2 napisała, zainwestuj w korektor

ale jak już postanowiłaś żeby kupić podkład, to może lepiej krem koloryzujący... oczywiście on nie kryje tak jak podkład ale będziesz przynajmnij nadal nturalnie wyglądać

możesz też kupić fluid rozświetlający Vipery... on nie jest kryjący i nie widac go na buźce, jest naturalny
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2806

ja go stosowałam jak byłam w 3 klasie LO
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 15:59   #7
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Re: Podkład dla mnie?

Czy chciałyście przez to powiedzieć, że Wonder Finish jest bardzo widoczny? Jeszcze raz txs za wszystkie opinie, a co do opinii Dolly, to według mnie jak już kupić fluid, to chcę porządny, bo jestem alergikiem !!! No i mam takie wrażenie, ze tani podkład będzie bardziej widoczny. Kupię chyba fluid, i zoaczę, jak dię sprawuje. Muże potem go wyzuce i na razie dam sobie spokoj z podkladami , albo zuzyje go . Dalej czekam na opinie !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-31, 16:13   #8
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Podkład dla mnie?

Zapałko, a to Ciebie zdziwie bo nie zawsze tanie to coś gorszego

Vipery pudry sa super... zobacz w KWC, a ten fluid jest tez OK, jeśli oczywiście ktoś chce kupić fluid prawie nie kryjący więc np. mi taki pasuje

nie zawsze drogie to znaczy lepsze... pamietaj o tym

Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 16:54   #9
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Re: Podkład dla mnie?

Ależ Dolly!
Ja o tym pamiętam, w ogólę firmę Vipera cenię za tusz XXL i błyszczyk Tęczowy Blask. Użyqam w większości tańszych kosmetyków (powód:małe kieszonkowe!!! )
więc nie hołduję tej zasadzie. Ale w podkładzie chodzi mi o hipoalergiczność. Wątmię, czy Vipera to ma, Mazbelline napewno, bo tak jest na KWC napisane !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 17:07   #10
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re: Podkład dla mnie?

Czy skora sie szybciej starzeje to trudno powiedziec. Duzo jest opini sprzecznych na ten temat i nie wiem jak naprawde z tym jest, ale na pewno starzeje sie szybciej pod pokladami zastygajacymi na twarzy (Revlon Colorstay, EL Double Wear, Avon All Day itp)i takie podklady powinny byc uzywane tylko od swieta.
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 18:47   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Podkład dla mnie?

ja tez odradzam podklad w tak mlodym wieku. Kup lepiej jakis krem tonujacy ktory warowna kolorek skory a niespodzanki przykrywaj korektorem. Jesli jestes taki alergik to popatrz na kremy tonujace z apteki np. LRP czy Avene sa przeznaczone do cer problematycznych, reguluja wydzielanie sebum, moze ci cos podpasi. Kiedys chcialam kupic sobie krem tonujaca od Nivea (na rozne opinie na KWC) wyprobowalam go u szwagierki ale zanim do tego doszlo ze moglam go zakupic to moja cera tez zaczela bardziej alergicznie reagowac i przezucilam sie na kosmetyki z apteki. Popros w aptece o probki lub poczytaj dobrze KWC moze bez probek sie na cos zdecydujesz.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-31, 20:29   #12
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Podkład dla mnie?

zapalka napisał(a):
> Ależ Dolly!
> Ja o tym pamiętam, w ogólę firmę Vipera cenię za tusz XXL i błyszczyk Tęczowy Blask. Użyqam w większości tańszych kosmetyków (powód:małe kieszonkowe!!! )
> więc nie hołduję tej zasadzie. Ale w podkładzie chodzi mi o hipoalergiczność. Wątmię, czy Vipera to ma, Mazbelline napewno, bo tak jest na KWC napisane !!!


niestety nie wiem czy taki też jest Vipery... mi nie wyskoczyło po nim uczulonko na buźce

al emoze faktycznie jak już to kup jakiś w aptece, żeby nie wyskoczyło Ci uczuleni na twarzy
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 21:00   #13
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Re: Podkład dla mnie?

No wiesz,!
Kosmetyki z apteki sż zazwyczaj drogie , jakaś tam super-alergiczka nie jestem, ale lepiej chuchać na zimne . A przy fluidzie Maybelline jest WYRAŹNIE napisane: hipoalergiczny . Więc chyba zaryzykuję, tylko uzbieram kaskę :p !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-31, 21:14   #14
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Podkład dla mnie?

z Maybelline to mam Fresh matte... i jak dla mnie jest ok

super jest też MaxFactor'a Colour adapt... ma fajną konsystencję, skóra po nim jest jak jedwab i najważniejsze że nei widać go na buźce jeśli oczywiście nie przesadzi sie z jego ilością
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-01, 19:07   #15
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Podkład dla mnie?

pierwsze uczucie po MF jest super ale tak mi sie po nim cera przetluszcza ze powiedzialam nie dziekuje. Nawet nie bylam wstanie zuzyc probki do konca no i zostala mi jeszcze ciemna probka i czeka kto by jak chcial wyprobowac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-01, 19:47   #16
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Podkład dla mnie?

zapalka napisał(a):
> No wiesz,!
> Kosmetyki z apteki sż zazwyczaj drogie , jakaś tam super-alergiczka nie jestem, ale lepiej chuchać na zimne . A przy fluidzie Maybelline jest WYRAŹNIE napisane: hipoalergiczny . Więc chyba zaryzykuję, tylko uzbieram kaskę :p !!!

to ze jest NAPISANE ze jest hipoalergiczny wcale nie znaczy ze TAK JEST. I to nie dotyczy tylko Maybelline ale wszystkich kosmetykow bez wyjatku, takze kremow pielegnacyjnych (np. kosmetyki Nivei niby tez sa hipoalergiczne a ja reaguje na nie zle).
Wonder Finish byl jak dla mnie jednym z najgorszych podkladow w ogole, bylo go wiadc na twarzy i w ogole, fuj. Ale to nie musi oznaczac ze Ci nie przypasuje. Abstrahujac od faktu ze tez radzila bym Ci zaczac od kremu koloryzujacego, powinien wystarczyc (poza tym nie ma nic gorszego niz wytapetowana nastolatka, sorry) - pojdz po prostu do drogerii i pomaziaj sie tym podkladem z testera. Nie musisz smarowac calej buzi, naloz go na jedno miejsce (np na czolo jesli masz grzywke nie powinno podpasc ) i sprawdz jak sie wtapia, jak jest z widocznoscia i czy nie wywoluje reakcji alergicznej.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 11:28   #17
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Zapalka, i jak ten podklad? Napisalas w recenzji korektora, ze sie przerzucilas na fluid, wiec pytam Czy nie zatkal Ci porów? Aha czy masz tradzik? Pozdrawiam!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 12:08   #18
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: Podkład dla mnie?

zapałko-jestem trochę starsza od Ciebie ,ale moja buzia też jest skłonna do podrażnień i niestety większość podkładów MAYBELLINE(jak i puderków) mnie uczuliło To,ze na opakowaniu jest napisane hipoalergiczny-wcale nie oznacza ,ze taki jest w rzeczywistości.Kup jakiś kremik tonujący
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 12:32   #19
videll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 62
Re: Podkład dla mnie?

stanowczo za wczesnie na tego typu kosmetyki, "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci" w przyszlosci bedziesz placic za bledy ktore teraz popelnisz jestem zdania ze kazda kobieta powinna sie malowac ale z rozsadkiem... w tym wieku wystarczy ze bedziesz o siebie dbac, mam na mysli higiene i estetyke wygladu a na takie kosmetyki przyjdzie czas. wedlug mnie taka mloda buzia z nalozonym fluidem bedzie wygladac smiesznie i dziwnie, chyba ze tereaz dziewczyny w twoim wieku tez nosza makijaz i ty nie bedziesz sie wyrozniala... wyobraz sobie reakcje nauczycieli na twoj nowy image... 11 lat to za wczesnie!!!
videll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-27, 19:40   #20
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Re: Podkład dla mnie?

videll!!!
Nie mam 11 lat, ale 13, a poza tym, nauczyciele wcale nie zareagują, ponieważ nie używam go do skzoły !!!!
Kupiłam Wonder Finish Maybelline i jak na razie nie uczulił mnie . Mam kolorek Ivory, najjaśniejszy. Ładnie stapia sie z cerą, co mnie zdziwiło, po nie waż sądziłam, że mam dość ciemną cerę (sprzedawczyni doradziła mi ten odcię: powiedziłam, że chcę kupić go starszej siostrze, ktora ma prawie identyczny odcień cery jak ja :p). Nie używam go na codzień, absolutnie nie. Jednynie na dyskoteki, jakieś szczególne wyjście, występ na scenie z naświetleniem, jak to bylo dzisiaj itp.. Fajnie matuje, jest niewidoczny, tlyko troszkę nietrwały.
Kaori!!!!!!!
Jestes uważną obserwatorką, gratuluję !!!!!!
Co do trądziku, to raczej mma gładka cerę, często mi wyskakuje pryszczyk, ale tylko jeden i nie jakiś tam wielki. Mam troche wagrów. Raczej chciałam ujednolicic kolor skóry: mam okropne przebarwienia i pultasy ... Teraz mam epidemię pryszczy-wulkanów, więc nie moglam wyjśc na występ bez jakiegos tuszowania !!!!!!!
Polecacie kremy tonujące: sama bym chętnie kupiła. Ale jakie są dostępne? Piszcie, nazy, firmę, cenę, nio i czy polecacie !!!!!!!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 12:25   #21
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Milo mi Zapamietalam tamta Twoja ocene, bo jest dosc nowa (chyba) a poza tym wiem, ze jestes nastolatka, a nastolatki najczesciej maja klopoty z cera tak jak ja . Mam jeszcze pytanie: czy po nalozeniu tego fluidu, tzn. po zmyciu mialas "wysyp" badz pojawily sie nowe wagry? Sorry za nieapetyczne pytanie . A co do kremów tonujacych - ja tez myslalam o takich, bo fluidów nie wyobrazam sobie jeszcze uzywac, a chcialabym jakos zakryc niedoskonalosci. Mam korektor ale on nie kryje za dobrze Kiedys byl w produkcji "Krem matujaco - tonujaco - nawilzajaco - relaksujacy" (kolejnosc przypadkowa )firmy Miraculum, ale niestety juz go wycofali. A z innych kremów tonujacych, o ile sie nie myle, to jest jeszcze Nivea (ale ja nigdzie nie widzialam kolorówki tej firmy!), a pozostale to juz strasznie drogie . Tak wiec dolaczam sie do pytania. Pozdrawiam!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 13:12   #22
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Podkład dla mnie?

Hej
Zapałka & Kaori, sama poszukiwałam kremu tonującego (mam 15 lat, więc też nie lubię używać podkładów szczególnie że chodzi mi tylko o wyrównanie kolorytu). Moje obserwacje z poszukiwań - narazie tylko w sferze wirtualnej, bo na KWC - no ale tam chyba jest większość kosmetyków Rzeczywiście, w ofercie Nivei jest krem tonujący, ale nie ma on zbyt dobrych recenzji z tego co pamiętam... w kazdym razie nie są rewelacyjne na tyle żeby mnie przekonać do kupna. No ale z drugiej strony kosmetyki Nivei są ogólnie dostępne i tanie - więc to jest plus.
Druga sprawa to kosmetyk Hean 3 w 1: krem + podkład + puder (chyba). Mozna nakładać od razu na twarz, więc chyba można uznać to za krem tonujący Ten z kolei ma bardzo dobre recezje - choć tylko dwie. Cena - marzenie: 6 zł Ale jeden minus: trudno dostępny Chyba, że wiecie gdzie można kupic w waszej miejscowości / mieście kosmetyki tej marki. Jesli nie - na stronie www.hean.pl jest kontaktowy e-mail, zawsze można zapytać. Ja tak zrobiłam i dostałam szybko odpowiedz, choć to był już drugi raz jak pisałam (Za pierwszym razem mi nie odpisali więc róznie to bywa... z moich obserwacji wynika ze odpowiadają, jak ich bardzo prosisz i starasz się pisać ładnie i bardzo Ci zależy itd. ). Jeszcze nie próbowałam tego "3 w 1", ale to dlatego, że jedyne miejsce gdzie moge go nabyć to hurtownia na drugim końcu miasta, a mi nie chce się tam jechać... więc od siebie nic nie mogę powiedzieć na jego temat. Ale pewnie niedługo go kupię.
To tyle z moich refleksji
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 16:59   #23
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej, dzieki za odpowiedz! A moglabys wrzucic na forum link z tym "kosmetykiem Hean 3 w 1: krem + podkład + puder"? Bo poszukalam w wyszukiwarce "Hean" i niczego takiego nie bylo . No, chyba ze slepne na starosc A ze znalezieniem tych kosmetyków to nie mam problemów, bo sa ponoc przy Zakopiance... Chyba juz nie musze mówic gdzie mieszkam Pozdrawiam!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 18:32   #24
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Podkład dla mnie?

Jest zapisany jako "podkład w kremie matujący" Tutaj masz linka:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7748
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:04   #25
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Dzieki Please, postaraj sie go kupic i wypróbowac, bom naprawde ciekawa Najbardziej mnie interesuje czy mozna go nakladac tak, jak nie nadajacy (nie jestem pewna, jak sie pisze imieslowy z "nie" ) koloru krem, tzn. palcami... Bo jedna recenzentka tego kosmetyku napisala, ze naklada gabeczka... Jak myslisz, GrLouie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz/i!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:31   #26
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Podkład dla mnie?

Pewnie i palcami można, skoro nawet podkład można nakładać palcami. A to w dodatku jest też jako krem nawilżający.
Kupię go jak wyzdrowieję, bo teraz nie moge się ruszyć z domu Wtedy albo napiszę w tym wątku, albo - jeśli juz tematu nie będzie - moge Ci na maila napisać
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 09:39   #27
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Mój e - mail to kaori@gazeta.pl , zreszta masz w moim profilu Aha, skoro pisze juz post na jakims watku, to zadam jeszcze pytanko Otóz czesto sie mówi, zeby nie uzywac podkladu, kiedy bedzie sie pocic, bo kombinacja podklad & puder zatyka pory. Ale czy, majac wf w szkole, moge uzywac pudru? Dokladniej, Pudru Transparentnego matujacego z Vipery. Prosze o dpowiedz i z góry za nia dziekuje I zdrówka zycze GrLouie! Pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 10:59   #28
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Podkład dla mnie?

Dziękuję za życzonka Co do Twojego pytania, to szczerze mówiąc - nie wiem. Właściwie nie słyszałam, żeby podkład i puder połączone ze sobą zatykały pory. Może kiedys tak było, kiedy kosmetyki były jeszcze niezbyt dobrze przystosowane do potrzeb skóry Też mam ten puder Vipery, ale na wf chodzę rzadko, nawet nie pamiętam czy kiedyś go miałam na sobie podczas wf'u Więc niestety nie umiem Ci pomóc..
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 12:11   #29
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: Podkład dla mnie?

Hej! Mi chodzilo dokladnie nie o kombinacje podklad & puder, ale wlasnie puder & pot (sorry za nieapetyczne wyrazenie :| ). Dzieki za odpowiedz i czekam na nastepne. Pzdr.
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 14:00   #30
sweet_poison_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 14
GG do sweet_poison_x
Re: Podkład dla mnie?

Ja mam 15 lat, uzywam podkladu Natural Sensation Rimmela, jest naprawde fajny! Naturalny,nie widac go wogole, skora jest aksamitna i bardzo naturalna, wyglada bardzo ladnie. Maluje sie zawsze z glowa za oknem, i lusterkiem oczywiscie zeby dobrze wygladac na dworze. Kiedys jak malowalam sie w domu ciezko mialam niedobrze roztarty podklad, efekt byl mniej naturalny i wogole. Polecam ten podklad, skora wyglada po prostu IDEALNIE, zaczerwienien wogole nie widac. Nie mam tradziku ale czasem pryszczyk wyskoczy i wogole, chodzilo mi kupujac podklad raczej o zatuszowanie zaczrrwienien...
sweet_poison_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.