delfina25 - mała metamorfoza :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 23:21   #1
delfina25
Raczkowanie
 
Avatar delfina25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181

delfina25 - mała metamorfoza :)


Witam ponownie
To co dziewczyny doradzicie mi tez cos ;-) zaraz dołacze zdjecie mniej wiecej z aktualnymi włsoami, ostrzega sa zniszczone od rozjasniania, mysle o jakims fajnym scięciu a za jakies 3 miesiace chciałabym zmienic kolor, dodac jakis innych pasemek jakie kolory polecacie żeby wyszło fajnie? chce zostawic powiedzmy 40% blond a reszte przemalowac na inny ale jaki?? jesli ktos jest ze stalowej woli, krasnika, janowa lubelskiego albo lublina to niech napisze gdzie jest dobry fryzjer malujacy włsoy bo ja do wszystkich tych miejsc mam bardzo blisko ;-)
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (36,3 KB, 148 załadowań)
__________________
delfina
delfina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 09:28   #2
delfina25
Raczkowanie
 
Avatar delfina25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Chce ściąć włosy. Doradźcie mi jaka fryzura pasuje do mnie

Hey dziewczymy, zgadza sie to sa dwie różne osoby, dziewczyna na samej górze to nie ja to jestem ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4647.jpg (46,2 KB, 80 załadowań)
__________________
delfina
delfina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 10:55   #3
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Chce ściąć włosy. Doradźcie mi jaka fryzura pasuje do mnie

Cytat:
Napisane przez delfina25 Pokaż wiadomość
Hey dziewczymy, zgadza sie to sa dwie różne osoby, dziewczyna na samej górze to nie ja to jestem ja
ja bym proponowala nie scinac wlosy lecz je zapuscic masz okragly ksztalt twarzy i w krotkiej fryzurze wydasz sie bardziej pyzata a co do koloru to wydaje mi sie ze do twoich wlosow pasowaly odcien takie jak na zamieszoczyny zdj albo wlasnie zostawic kilka pasemek blondu ktory teraz masz i przefarbowac na taki kolor albo nawet calosc wlosow zmienic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2189150.jpg (25,0 KB, 16 załadowań)
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 11:34   #4
delfina25
Raczkowanie
 
Avatar delfina25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Chce ściąć włosy. Doradźcie mi jaka fryzura pasuje do mnie

Dziieki "Ravissante" podoba mi sie ten kolor na zdjeciu dziewczyny, które załączyłas, myśle żeby na lato zmienic kolor włosów, jedyne czego sie boje to żeby mi jakies rude nie wyszły ( no własnie a znacie jakies sposoby zeby włosy nie rudziały? ) ja np. do tych blond co mam to od czasu do csu dodaje do szampnu troche fioletu gencjanowego albo raz na jakis czas myje takim fioletowym szmponem z Revlonu-bardzo dobry no i sprawdza sie kolor jest cały czas ładny taki platynowo-perłowy. Ravissante a jak myslisz jakbym zrobiła taki kolorek jak ta dziewczyna ma i zostawiłabym troche tego mojego blondu w postaci cienkich pasemek to byłoby ok. Dziewczyny jak macie jakies fajne propozycje na kolor włosów coś miedzy moim blondem a ciemną czekolada to piszcie ;-) byłabym wdzieczna za wszelkie pomysły i jakie macie sposoby zeby jak najdłuzej zachowac kolorek na włosach no i zeby nie rudział ;-)
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

dowiedziałam sie ze podpiełam sie pod czyjsc wątek i go niszcze. Pzrepraszam nie wiedziałam ze tak sie nie robi
__________________
delfina
delfina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:21   #5
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Chce ściąć włosy. Doradźcie mi jaka fryzura pasuje do mnie

Cytat:
Napisane przez delfina25 Pokaż wiadomość
Dziieki "Ravissante" podoba mi sie ten kolor na zdjeciu dziewczyny, które załączyłas, myśle żeby na lato zmienic kolor włosów, jedyne czego sie boje to żeby mi jakies rude nie wyszły ( no własnie a znacie jakies sposoby zeby włosy nie rudziały? ) ja np. do tych blond co mam to od czasu do csu dodaje do szampnu troche fioletu gencjanowego albo raz na jakis czas myje takim fioletowym szmponem z Revlonu-bardzo dobry no i sprawdza sie kolor jest cały czas ładny taki platynowo-perłowy. Ravissante a jak myslisz jakbym zrobiła taki kolorek jak ta dziewczyna ma i zostawiłabym troche tego mojego blondu w postaci cienkich pasemek to byłoby ok. Dziewczyny jak macie jakies fajne propozycje na kolor włosów coś miedzy moim blondem a ciemną czekolada to piszcie ;-) byłabym wdzieczna za wszelkie pomysły i jakie macie sposoby zeby jak najdłuzej zachowac kolorek na włosach no i zeby nie rudział ;-)
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

dowiedziałam sie ze podpiełam sie pod czyjsc wątek i go niszcze. Pzrepraszam nie wiedziałam ze tak sie nie robi

nom powinnas zalozyc wlasny watek
ale odpowiem ci juz tu
tak mysle ze jakbys dodala taki kolor do swoich blond to tez fajnie by to wyszlo tyle ze pasemka musialby byc cieniutkie bo zbyt grube stwarzalby wrazenie ze fryzura jest zbyt ,, ciężka''
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 20:06   #6
delfina25
Raczkowanie
 
Avatar delfina25
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: Chce ściąć włosy. Doradźcie mi jaka fryzura pasuje do mnie

Aha to ten salon "Look" to jest tam w "Metamorfozie"? a nie nazywa sie czasem "Subtil"?
__________________
delfina
delfina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.