Zmieńcie mnie miłe Panie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 15:44   #1
mml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16

Zmieńcie mnie miłe Panie :)


Witam serdecznie.
W końcu zdobyłam się na odwagę napisać i wkleić swoje fotki z prośbą o porady co mam zmienić w swoim wizerunku by wyglądać lepiej, inaczej. Od wieków ta sama fryzura - jeśli można to nazwać fryzurą czyli ciemny kolor włosów, długość taka aby można było związać gumką i tak najczęściej robię, zwyczajnie związuję gumką bo albo nie mam czasu nic z nimi zrobić albo nic mi nie wychodzi. Niestety nie mam talentu do układania fryzur. Ponadto moje włosy są cienkie i beznadziejne, łamią się, wypadają... Fakt odrastają nowe ale zanim nabiorą normalnej długości te wcześniejsze już zdążą wypaść - podsumowując: nie muszę ich nawet obcinać a długość wiecznie ta sama. To kwestia fryzury ale może podpowiecie mi coś na temat makijażu (zazwyczaj robię go w różnych odcieniach brązów i beżów) a w szczególności poproszę o poradę odnośnie stylu ubierania. Nie za dużo tych moich próśb?

teraz odpowiem na pytania zawarte w regulaminie:
-Jak się opalasz?- szybko odcień ciepły, złocisto-brązowy
- Kolor oczu - czarny
-Piegi - brak
-Cera - szara? coś w odcieniu brzoskwini, rumienię się chyba na czerwono
-Naturalny kolor włosów - już nie pamiętam ale chyba coś w odcieniu średniego brązu.
-Kolor ust - ciepły?
-W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam czarny i biały poza nimi - czerwony, popielaty, beż,zielony, żółty, źle się czuję w niebieskim.
To chyba tyle, postaram się wkleić teraz zdjęcia, mam nadzieję że wybrałam odpowiednie zdjęcia abyście mogły mi pomóc jeśli jednak potrzebne byłyby inne to proszę o informację.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mml1 030.jpg (19,8 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mml2.jpg (20,8 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mml3.jpg (26,9 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mml4.jpg (35,3 KB, 147 załadowań)
mml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:59   #2
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: Zmieńcie mnie miłe Panie :)

z twojego typu kolorystycznego to jesteś zimą, bardzo dobrze że masz ciemne włosy, nie wiem tylko czy mają jakiś odcień, jeżeli mają to proponuję przejść na kolor ciemny brąz bez żadnego połysku, bardzo dobrze też że lubisz biel i czerń, jako jedyny typ urody możesz spokojnie łączyć te dwa kolory,
makijaż jak najwięcej szarych odcieni, srebrnych, fioloetowe, ciemnobrązowym cieniem można podkreślić kąciki oczu, do tego czarna kreska na dole i czarny tusz

biżuteria przede wszystkim srebrna

kolory dla ciebie:
  • biel (kredowa)
  • czerń (kruczoczarna)
  • żółty (lodowata cytryna)
  • srebro
  • róż (jaskrawy, lodowa fuksja)
  • czerwień (wino, purpura, kwiat czerwonego imbiru)
  • fiolet
  • niebieski (lodowy, kobalt, indygo, granat, szafir, turkus)
  • zielony (z domieszką niebieskiego, szmaragdowy, świerk, butelkowy)
  • szary (lodowaty, szaro-srebrny, antracyt)

co do stylu ubierania: twoja figura nie ma skazy przynajmniej widocznych:
noś spódnice w kwiaty i geometryczne wzory typu A rozkloszowane na dole, spódnice ołówkowe, kolorowe tuniki i stonowane spodnie

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Masz chyba mniejszy biust, więc na góre wybieraj geometryczne wzory, dekoldy zaokrąglone, marszczenia na piersiach, żaboty, fałdki, na góre zawsze jaśniejszy kolor niż na dół (np. na górę biały, na dół czarny) długie naszyjniki
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:13   #3
juma1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Zmieńcie mnie miłe Panie :)

a moim skromnym zdaniem powinnaś zrobić sobie delikatnie brązowawe włosy <żeby był połysk brązowy> do tego tak obciąć zeby grzyweczka spadała delikatnie na bok. zrób sobie przedziałek z boku <to odmłodzi> tak w ogóle to jestes piękną kobietą!!
juma1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 12:18   #4
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Wink Dot.: Zmieńcie mnie miłe Panie :)

cześć mml

na wstępie powiem Ci, że bardzo mi się podobasz. to, jak opisałaś samą siebie, trochę gryzie się z tym, co widzę na zdjęciach. na zdjęciach widzę pięknie opaloną kobietę, albo kobietę, którą natura obdarzyła śródziemnomorską urodą, a Ty piszesz, że Twoja cera jest szara. naprawdę jest? kolor, na jaki się opalasz, to skarb na pewno wiele kobiet Ci zazdrości... łącznie ze mną.
to dobrze, że uwielbiasz czarny i biały kolor – są bezpieczne, ponadczasowe i nie trudno coś do nich dobrać. grafity, szarości, ciemna zieleń – są jak najbardziej dla Ciebie. według mnie pasowałby Ci również ciemny morski, jak jeden ze sweterków, które są na 1 dodanym przeze mnie zdjęciu. i ciemny szafir. to świetna alternatywa do niebieskiego, którego nie lubisz. moim zdaniem Twój gust kolorystyczny jest jak najbardziej OK.

wklejam propozycję kilku ciuszków, w których moim zdaniem fajnie byś wyglądała. pasują do wszystkiego – są eleganckie i wygodne jednocześnie, w kolorach, które można łączyć z przeróżnymi dodatkami.
widzę Cię w dzianinach, materiałach, które mają fajną fakturę: gruba wełna w fajnych splotach, ażurowe, koronkowe rzeczy. raczej nie satyna i podobne materiały. pasują Ci golfy i okrągłe dekolty. raczej nie ostry szpic, nie serek. bardzo (!) podobałabyś mi się obwieszona duuużymi naszyjnikami - podobnymi do tych, które pokazuję na zdjęciach.

Zdjęcia:
- ażurowe sweterki w kolorach, które na pewno będą do Ciebie pasowały, link do aukcji, z której pochodzą zdjęcia: [tutaj]
- dzianinowy sweterek na guziki w szarości, link do aukcji, z której pochodza zdjęcie: [tutaj]
- zielony golf z krótkim rękawem i paskiem, link: [tutaj]
- bolerko w zieleni, która do Ciebie pasuje, link: [tutaj]
- korale (szaro czarne) link: [tutaj]
- szafirowy naszyjnik, kto wie, może ten wariant niebieskiego Ci się spodoba? link: [tutaj]

nie można dołączyć więcej zdjęć do tego postu, więc pod spodem napiszę drugiego z małymi makijażowymi propozycjami.

3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 12:37   #5
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Zmieńcie mnie miłe Panie :)

prawie każdej kobiecie pasuje makijaż "smokey eyes", wrzucam kilka zdjęć przykładowych makijaży w tym stylu. na pewno znajdziesz instrukcje, jak taki makijaż zrobić, na pod-forum Moje Makijaże - poprzeglądaj je, warto. dziewczyny czynią cuda, czasami wrzucają tzw. step by step jak wykonać dany make up. smokey nadaje twarzy drapieżności, pięknie podkreśla oczy.
polecam również obejrzeć:
- makijaż by Ferrou (przydymione oko): tutaj link
- makijaż by caya: tutaj link
dodam, że obydwie dziewczyny kojarzę z pod-forum MM, gdzie często umieszczają swoje prace. można to wyćwiczyć, przy odrobinie cierpliwości

zauważyłam, że na zdjęciu trzymasz w ręce papierosy - sama jestem palaczką (chociaż ostatnio bardzo ograniczam, mam nadzieję, że jestem na dobrej drodze, żeby rzucić) i mimo, że jestem młoda i nie palę długo, zauważyłam wpływ papierosów na cerę. jest mniej "żywa". żeby to zniwelować, polecam używać podkłady, które nie zawierają "żółtych pigmentów". tzn. staraj się szukać takich podkładów, które nie nadają cerze wyglądu a la po solarium. lepiej jaśniejszy, bardziej rumiany.
poza tym, skóra wydaje się bardziej promienna, kiedy muśnie się ją "różowawym" pudrem. marzę o takim nabytku: Meteorites, Guerlian. kiedyś miałam przyjemność wypróbować, czynią cuda. teraz używam Fresh Bloom Allover Colour, Clinique i też sobie chwalę.

jeśli masz jakieś konkretne pytania - pytaj bez wahania, na pewno któraś z wizażanek odpowie. myślę, że trudno jest "przeprowadzić czyjąć metamorfozę" na odległość, zwłaszcza, jeśli nie bardzo wiadomo, czego oczekuje osoba chcąca się zmienić. im więcej zadasz pytań, tym więcej dostaniesz odpowiedzi. pozdrawiam!
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:24   #6
mml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Zmieńcie mnie miłe Panie :)

Serdecznie dziękuję za Wasze wypowiedzi. Nie ukrywam że jestem zszokowana tyloma pochlebnymi słowami Dziękuję.
Wywnioskowałam że nie popełniam jakiś kolosalnych błędów w ubiorze czy kolorystyce, a ja myślałam że wszystko jest źle...
Kurcze we wszystkim macie rację, naprawdę jestem w szoku!!!
Kolory które wymieniłyście pasują mi jak najbardziej, grafitowy też , Małgosia napisałaś że nie polecasz mi bluzek z dekoltem w szpic ani z materiałów satynowych i wiesz co? Chyba jesteś jasnowidzem! Nie cierpię tego materiału i takich dekoltów!
Co do mojej cery to kiedy nałożę lekki makijaż ale kiedy jestem bez naprawdę moja skóra jest szara (to pewnie od papierosów). Małgosiu życzę powodzenia w walce z nałogiem, ja jeszcze do tego nie dojrzałam
Podsumowując jestem zadowolona z Waszych rad ale czuję lekki niedosyt
Co z moimi włosami? Mam nadal mieć taki ciemny kolor czy może coś zmienić? A obcięcie? Ile można chodzić w kucyku? Brrrrrrr. Rozpuszczonych raczej nie noszę bo nie ma się czym chwalić.
I następna sprawa to ubiór. Kolory mamy załatwione i pewne detale też - zakodowałam. Chciałabym jeszcze prosić Was o jakieś propozycje ubrań w których będę wyglądać inaczej niż zazwyczaj kurcze trudno o tym pisać gdy ktoś mnie nie zna i nie wie jak wyglądam na co dzień, tym bardziej trudno mi napisać o jaki styl mi chodzi Coś sportowego ale eleganckiego (absolutnie nie np spodnie z krokiem w kolanach Małgosiu zdjęcia ubranek które dołączyłaś podobają mi się wszystkie oprócz tego z golfikiem, nie lubię się w golfach a szczególnie grubych. Najbardziej podoba mi się bolerko i 2 pierwsze sweterki.
Nie za dużo wymagam?
Ech najlepiej byłoby gdyby któraś z Was wybrała się ze mną kiedyś na zakupy
jeszcze raz bardzo dziękuję i z niecierpliwością czekam na dalsze wskazówki i rady.
mml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:58   #7
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Zmieńcie mnie miłe Panie :)

jeśli mieszkasz na śląsku, chętnie wybiorę się z Tobą na zakupy;- ))) jasnowidzem raczej nie jestem - gdybym była, pewnie nie siedziałabym teraz na wizażu, tylko sączyła whisky z lodem w małej, paryskiej knajpce z Hemingwayem w ręku, a potem poszłabym do Diora po nową torebkę, w końcu po wygranej w lotto mogłabym sobie na to pozwolić:- )))
co do Twoich włosów - fryzur, które będą do Ciebie pasowały, jest naprawdę bardzo wiele, ale większość z nich wymaga wspomagania, żeby dobrze wyglądały.
moim zdaniem, pasowały by Ci takie fryzury:
- miękkie, duże, delikatne loki, jak u Urszuli Grabowskiej. musiałabyś wtedy trochę jednak pocierpieć - zapuścić włosy i przede wszystkim o nie zadbać, żeby wyglądały na delikatne. myślę, że sporo z tym zachodu... zanim odrośnie grzywka, a włosy nabiorą odpowiedniej długości, będziesz wyglądać niekorzystnie. foto 1, 2.
- zwykłe, krótkie cięcie, modne w poprzednim sezonie, czyli tzw. bob. tutaj problemów jest mniej, wystarczy doprowadzić włosy do takiego momentu, żeby można je było estetycznie i równo przyciąć. ta fryzura jest bardzo wygodna, wystarczy duża, okrągła szczotka, żeby fajnie je wymodelować. fryzura moim zdaniem wygląda super tylko wtedy, kiedy włosy są lśniące i zdrowe, kiedy nie ma efektu "odstających kosmyków". foto 3, 4.
- cieniowana, krótka fryzura z grzywką opadającą na oczy. myślę, że wyglądałabyś całkiem fajnie w takim kolorze, jaki wrzuciłam na zdjęciu. foto 5.
- krótka, wygodna fryzura z grzywką zaczesaną do przodu. wbrew pozorom, trudno jest tak obciąć włosy (w związku z czym wymaga wizyty w lepszym salonie). trzeba je modelować, inaczej nie będą miały takiego kształtu, jak na zdjęciu. poza tym - żeby fryzura wyglądała tak, a nie inaczej, trzeba fryzjera odwiedzać dość często. odwrót od tej fryzury to też nie lada wyzwanie, trzeba potem się przemęczyć z odrastaniem. moim zdaniem, tylko dla odważnych. foto 6.

mnie podobasz się w ciemnych włosach - niekoniecznie musisz nosić czarne, istnieje cała masa odcieni brązu, ciemnego, czekoladowego. jeśli farbujesz włosy, polecam wybierać modne ostatnio farby, które nadają blasku włosom, np. Schwarzkopf Brillance.
jakiejkolwiek fryzury nie wybierzesz, czy zostaniesz przy swojej, pamiętaj, że kiedy włosy wyglądają na zdrowe i są ładnie ułożone, wyglądają dobrze. ciemne kolory do Ciebie pasują i nie widzę powodu, żeby to zmieniać. zatroszcz się o swoje włosy, zafunduj sobie jakąś dobrą odżywkę, podcinaj regularnie - będą piękne:- )))
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 23:08   #8
strzala90
Przyczajenie
 
Avatar strzala90
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 11
GG do strzala90
Dot.: Zmieńcie mnie miłe Panie :)

zdj nr 2 - bomba!
__________________
kiedy te oczy tak się śmiały?
strzala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.