dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 18:02   #1
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie
 
Avatar CukierkowaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 83
Exclamation

dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.


Hej dziewczynki!!
Od pewnego czasu was podczytuje i zaczełam dbać o siebie włosy mi sie juz tak nie łamia i wogóle jest duzo lepiej z paznokciami ale juz od dawna myslałam o jakiejś wiekszej zmianie postanowiłam zrzycić troche kilo i zadbać jeszcze bardziej o siebie kozystajac z waszej pomocy o ile bedziecie chetne???
Myśle nad zmianą koloru włosów na ciemny brąz...zastanawiam sie jakim typem urody jestem i co do mnie pasuje...wogólw chciałabym w koncu stwierdzic ze sama sie sobie podobam a tak nie jest wiec mam nadzieje ze mi pomozecie??

Dołaczam zdjecia
1.studniówka 2009-styczeń
2.ferie -luty
3.dawno temu <jakis rok>
4.twarz:P
5.sylwester:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00212.jpg (85,7 KB, 417 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00357.jpg (100,1 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00718 - Kopia.jpg (56,2 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03011.jpg (63,3 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050366.jpg (50,5 KB, 283 załadowań)
__________________
Włosy 37--41--60


CukierkowaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:42   #2
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Tak patrze na Ciebie i zastanawiam się co jest nie tak. Masz ładną cerę, lśniące włosy, fajną figurę. Jedyne co mogłabyś zrobić to przyciemnić brwi henną i pokombinować z cieniami do powiek.
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:50   #3
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Ja myślę że powinnaś zahodowac brwi, bo te cienkie niteczki nie pasują (polecam olejek rycynowy, szybciej odrastają) i przyciemnic je troche. Noo i nie wiem co by Ci tu jeszcze doradzic, ładna jesteś, kombinuj z makijażami
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:05   #4
nacioszek
Raczkowanie
 
Avatar nacioszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 121
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Przepraszam, jestem trochę ślepa - noszę okulary niesłabe - napisałaś, że chcesz zrzucić parę kilo...? A po co, tak się obcesowo spytam? Nie sądzę, żebyś miała co zrzucać, naprawdę, no co Ty...

Co do włosów - fajnie wyglądasz na zdjęciu nr 3, z tą grzywką / pasemkiem włosów na bok - ostatnio mam też ogromną ochotę na coś takiego Ciemne włosy - ok. Tak mi się wydaje, że możesz być kolorystyczną Zimą, ale musiałabyś dpowiedziec na parę pytań.

Zaklinam Cię - nie chudnij Naprawdę dobrze wyglądasz
nacioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:24   #5
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie
 
Avatar CukierkowaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 83
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

co do brwi to samo doradziła mi kosmetyczka i zawziecie choduje codziennie wcierajac olejek w brwi i rzesy:P a co do figury to niestety zdjecia sa mylace poniewaz odstawiłam leki i przytyłam nagle 5kg i nie mieszcze sie z zadne spodnie

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
Tak patrze na Ciebie i zastanawiam się co jest nie tak. Masz ładną cerę, lśniące włosy, fajną figurę. Jedyne co mogłabyś zrobić to przyciemnić brwi henną i pokombinować z cieniami do powiek.


dziekuje bardzo za miła opionie własnie chciałabym wiedziec jak sie malować na wizarzu znalazłam troche informacji i wiem ze mam oczy blisko osadzone i powieka ruchoma jest równa tej nie ruchomej i tyle wiem ale co z tym zrobic?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nacioszek Pokaż wiadomość
Przepraszam, jestem trochę ślepa - noszę okulary niesłabe - napisałaś, że chcesz zrzucić parę kilo...? A po co, tak się obcesowo spytam? Nie sądzę, żebyś miała co zrzucać, naprawdę, no co Ty...

Co do włosów - fajnie wyglądasz na zdjęciu nr 3, z tą grzywką / pasemkiem włosów na bok - ostatnio mam też ogromną ochotę na coś takiego Ciemne włosy - ok. Tak mi się wydaje, że możesz być kolorystyczną Zimą, ale musiałabyś dpowiedziec na parę pytań.

Zaklinam Cię - nie chudnij Naprawdę dobrze wyglądasz

robiłam sobie test i tez mi wyszło ze jestem zima ale waham sie miedzy latem a zima lub mieszanka...naturalne włosy mam mysie
__________________
Włosy 37--41--60


CukierkowaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:50   #6
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie
 
Avatar CukierkowaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 83
Talking Dot.: Gdy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Odpowiadam na pytania o typ kolorystyczny


1.
Jak się opalasz - ciężko(najpierw na czerwono ). Odcień opalenizny jest ciepły

2.
Kolor oczu - ciemne. Tęczówki mają jaśniejszą obwódkę - zielony, a w środku sa brązowe. Oprawa oczu jest jasna ciemniejsze rzesy i jasne brwi taki brazik

3. Piegi - brak

4. Cera - jasna, wpadająca w róży. Rumienie się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - jasny taki mysi brąz

6. Kolor ust - koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze- czerń, biel, czary, czerwony,
a które źle podkreślają Twoją urodę- nie mam pojecia
__________________
Włosy 37--41--60


CukierkowaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:43   #7
nacioszek
Raczkowanie
 
Avatar nacioszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 121
Dot.: Gdy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Z analizą kolorystyczną nie za bardzo Ci pomogę, bo sama się nie potrafię określić :-( Ale z tego co napisałaś wydaje mi się, że raczej jesteś typem chłodnym, czyli zimą, latem, albo typem mieszanym, czyli lato -zimą, chociaż jak piszesz że dobrze wyglądasz w czerni i bieli to teoretycznie zima... no i brak piegów - jak zima królewna śnieżka. Niestety nie umiem tego rozstrzygnąć, przepraszam :-( Pewnie wiesz o wątku o typach chłodnych w "pytaniach do wizażystki" tak prawie na początku

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

przepraszam, z ta śniezką to się chyba wygłupiłam Stawiam na typ mieszany, albo lato
nacioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 18:46   #8
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie
 
Avatar CukierkowaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 83
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

ja wlasnie tez stawiam na typ mieszany bo czytałm te fora i do lata i do zimy pasuje ale wejde na tamto forum i popytam...
w aedług was w jakich kolorach i makijażach byloby mi dobrze? jak podkreślić swoja urode ?
__________________
Włosy 37--41--60


CukierkowaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 19:22   #9
lasiczka,,
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Moim zdaniem ślicznie wygladasz w delikatniejszym makijażu jak na zdj 3, tzn bez grubej kreski na dolnej powiece. Jestes bardzo ladna
lasiczka,, jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:57   #10
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Jestes bardzo ladna i nie trzeba nic zmieniac mozesz najwyzej poszalec z makijazem i ciuchami jesli chcesz zmiany wloski i cera super.
__________________
1. Tamilee, uratuj mnie


A czym jest mobilizacja,hm?

cel-50.
obecnie-54
alazif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 21:52   #11
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie
 
Avatar CukierkowaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 83
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

dziekuje dziewczynki za to ze mnie tak podbudowałyście w domku cały czas mi powtarzaja zebym cos ze soba zrobiła bo ....i zaczyna się gadanie a mama jak mnie zobaczy bez makijazu to od razu krzyczy zebym szła sie pomalowac bo strasznie wygladam...


wiele z was radzi mi pokombinować z makijarzem i widze ilejest watkow na ten temat i szczeże mowiac zgłupiałałm tylko prosze nie krzyczcie bo umiem kozystac z wyszukiwarki i staram sie nie zadawac za duzo pytan tylko duzo czytac ale jakbyscie mogły mi dać linki albo hasła jakie powinnam wpisac w wyszukiwarke aby znalezc jakis makijaz ktory by mi pasował i jak mogłabym wymodelować twarz żeby wyglądała ładniej? Jaki makijaż by podkreślał moja ''urodę''?

mam nadzieje ze nie macie mnie jeszcze dosyc?


buziiaczki kochane
__________________
Włosy 37--41--60


CukierkowaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 18:00   #12
nacioszek
Raczkowanie
 
Avatar nacioszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 121
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Cytat:
Napisane przez CukierkowaKsiezniczka Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczynki za to ze mnie tak podbudowałyście w domku cały czas mi powtarzaja zebym cos ze soba zrobiła bo ....i zaczyna się gadanie a mama jak mnie zobaczy bez makijazu to od razu krzyczy zebym szła sie pomalowac bo strasznie wygladam...


wiele z was radzi mi pokombinować z makijarzem i widze ilejest watkow na ten temat i szczeże mowiac zgłupiałałm tylko prosze nie krzyczcie bo umiem kozystac z wyszukiwarki i staram sie nie zadawac za duzo pytan tylko duzo czytac ale jakbyscie mogły mi dać linki albo hasła jakie powinnam wpisac w wyszukiwarke aby znalezc jakis makijaz ktory by mi pasował i jak mogłabym wymodelować twarz żeby wyglądała ładniej? Jaki makijaż by podkreślał moja ''urodę''?

mam nadzieje ze nie macie mnie jeszcze dosyc?


buziiaczki kochane
nikt nie ma Cię dosyć, bez takich gadek mi tu

Po pierwsze, malujesz się dla siebie, nie dla mamy, i wiadomo, że to Ty decydujesz czy masz ochotę na mejkap czy nie Makijaż ma podkreślić co w nas ładnego, ewentualnie jakieś takie zagwozdki - np. ja mam szeroki nochal to go przyciemniam trochę - odrobinę ukryć.

Po drugie, jak dziewczyny wcześniej pisały, ładna dziewczyna jesteś; lasiczka,, napisała, że na zdjęciu nr 3. - czyli bez dolnej kreski -najlepiej wyglądasz i dobrze mówi

Po ostatnie, możesz np. użyć różu - czyli w wyszukiwarkę "modelowanie różem" , albo rozświetlacza/highlitera, to dodaje twarzy głębi, twarz nie jest płaska, masz skierowaną uwagę tam, gdzie chcesz żeby ta uwaga była skierowana, np. na piękne kości policzkowe I jeszcze mejkap oczu, to wyszukaj np. "brązowe oczy" - bo chyba takie masz, chyba żem daltonistka; używaj tuszu do rzęs, może zalotki.

powodzenia
nacioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 18:35   #13
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie
 
Avatar CukierkowaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 83
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

dziekuje kochana!! postaram sie poszukać i wyniki moich prób wklejac tu abuscie mogły mi pomóc ocenic czy jest ok czy tczeba cos zmienic

a co do koloru oczu to sama mam problem poniewaz w srodku sa brazowe a dookoła i obwódka zielone i czasami sa bardziej brazowe czasami bardziej zielone
__________________
Włosy 37--41--60


CukierkowaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 10:16   #14
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

najbardziej pasuje Ci fryzura numer 3 i makijaz jaki tam masz rowniez..
nie rob sobie na dole kreski czarnej grubej..masz blisko osadzone oczy i daje to twarzy taki grozniejszy wyraz
natomiast ladnie Ci z kreska na gornej powiece
a i dobrze wygladasz nie z matowa cera, ale z lekko swietlista...
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:14   #15
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Cytat:
Napisane przez CukierkowaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Myśle nad zmianą koloru włosów na ciemny brąz...zas
ale ty masz ciemny brąz na włosach bo do czarnych to im trochę brakuje i tak brwi przyciemnij henna a tak w ogólnie ładnie Ci w ciemnych włoskach.A i chciałam się zapytać gdzie te kilka kilo? bo ja ich nie widzę
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:07   #16
CukierkowaKsiezniczka
Raczkowanie
 
Avatar CukierkowaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 83
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

hej dziewczynki miałam wstawic zdjecia makijazy ale chciałam popraawic sobie cere i zaczełam pic herbatke z pokrzywy dostałam takiego wysypu ze szok wiec jak sie pozbede tego bo mam to wstawie

a co do kresek to nie umiem bez nich zyć i nie wiem czy dam rade ale sprubuje juz sie nauczyłam ze zawsze musi byc kredka do oczu ale na dole tylko do połowy ale zdam sie na wasze rady bo jak do tej pory mnie nie zawiodły

a co do grzywki to tez juz dawno jej nie mam i troche szkoda mi scinac włoskimoge sie czesać na bok i zakładac włoski za ucho czy lepiej znowu sciąć grzywke?
__________________
Włosy 37--41--60


CukierkowaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:48   #17
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: dy chodzi o modę, kobiety gotowe są ponieść każdą ofiarę.

Moim zdaniem najlepiej wyglądałaś na zdjęciu nr 3 z uroczą grzyweczką, ale jeżeli nie chcesz ścinać włosów, to na razie tak jak pisałaś postaraj się zaczesywać włoski na bok myślę że też będzie ślicznie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.