Moje policzki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-04, 23:36   #1
Dona89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 19
Unhappy

Moje policzki


Witam od kąd pamietam mam czerwone policzki... troche sie tego wstydze i zastanawiam sie czy jest sposob aby ten kolor raz na zawsze znikna z mojej twarzy... mam zdrowa cere ale czesto musze uzywac make up aby zaryc moje nieszczesne rumience... czy istnieje jakis krem masc lub cokolwiek co mi pomoze ?? Pozdrawiam
Dona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 08:53   #2
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Smile Dot.: Moje policzki

Hej z tego wynika, że masz wrażliwą skórę, słabo unaczynioną (tj. ja) . Ja np wyleczyłam w znacznym stopniu tę nadwrażliwość długą kuracją Dirosealem-dla mnie to świetny specyfik. Możesz poczytać komenatrze na KWC, choć też zdarza się, że może akurat Tobie by nie pomógł - ale to chyba mała szansa . Możesz oczywiście probować tańszych kosmetyków.Może np kremu z Oriflame na naczynka - Calm Down Cream. Używałam łącznie z innymi więc trudno orzec o skuteczności . Pamiętaj: ochrona skóry przed słońcem jest bardzo istotna...i któryś ze specyfików pogrubiających skórę, wzmacniających naczynka.
Żeby zatuszować podobno dobre są zielone korektory itp. - ale nie stosuję więc nie mogę doradzić. U mnie akurat naczynka na twarzy nie są już kłopotem (jeśli nawet się zaczerwienię od stresu czy gorąca to szybko mija...), gorzej z np. nogami. Wg mnie Diroseal pomógl mojej cerze, bywa że nawet czuję pieczenie, a cera jest biała. Ale najlepiej żebyś najpierw wzięła np próbkę z apteki-podobno niektórych uczula..
Trzymaj się i główka do góry. Nie Ty jedna masz z tym problem, ale można poprawić stan naczynek. Jakby już nie pomógł żaden krem to zawsze są zabiegi wzmacniające naczynka w gabinetach kosmetycznych. Nie wiem jednak jaka jest ich skuteczność, bo sama nie korzystałam :P

Buziaki
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 14:26   #3
maggddaalenka
Raczkowanie
 
Avatar maggddaalenka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Moje policzki

Do Szafirek20 a ile używałaś ten krem Dirosealem jak byś mogła podać tak w miesiącach
maggddaalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:08   #4
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Moje policzki

Hej
Podobno kuracja ma trwać co najmniej 3 m-ce..ja stosowałam na twarz regularnie przez około rok. I jestem zadowolona. Teraz już siódmy miesiąc smaruję dekolt i brzuch ( tu też miewam rumień..brrr...) i widzę, że skóra jest coraz mniej wrażliwa. Wolę stosować ciut dłużej ale myślę, że efekty mogą być widoczne już po tych 3, 4 m-cach. Ja uznałam, że warto zainwestować w dłuższą kurację, bo może wtedy efekty będą lepsze .
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.