potrzebuje zmiany... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-16, 21:51   #1
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
witam drogie wizazanki mam do was prosbe doradzcie co moge zmienic bo zle sie czuje ze swoim wyglądem

zdjecia moze niezbyt dobrej jakosci ale moze cos mi pomozecie....

pierwsze zdjecie z zaczesanymi wlosami natomiast drugie z grzywka troche podkrecona bo byla juz dosc dluga a bylam wtedy we wloszech i nie mialam ze soba prostownicy

dodam jeszcze ze
*mam piegi jak widac i niestety podczas opalania pojawiaja sie tez na ciele
*niebieskie oczy
*opalam sie na czerwono dopiero po kilku dniach robie sie brazowa
*moje wlosy sa brazowe z rudym polyskiem (w sumie juz sie do nich przekonalam) podkrecaja sie i pusza niestety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 216-1.jpg (67,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 058-1.jpg (54,4 KB, 61 załadowań)
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 00:06   #2
leelou88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: potrzebuje zmiany...

Jak tak patrze na Twoje zdjęcia to myślę, że brakuje Ci jedynie uśmiechu
leelou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 01:15   #3
puzonka
Przyczajenie
 
Avatar puzonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: potrzebuje zmiany...

hej
a co konkretnie nie pasuje ci w swoim wygladzie? ja widze ladna dziewczyne,ktora rzeczywiscie nie usmiecha sie,majaca sliczne oczy i fajny ,naturalny kolor wlosow na tym drugim zdjeciu super wygladasz z grzywka napisz cos wiecej,co chcesz zmienic?co ci nie odpowiada w swoim wygladzie i jestem ciekawa dlaczego? buzka
puzonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:32   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: potrzebuje zmiany...

Widze ze ta grzywka byla niewypalem dla Ciebie za ciezka i prosta.Ladnie wygladalabys na bok w grzywce,wlosy lekko wycieniowac i zaopatrzyc sie w kosmetykach do wlosow podkrecajacy skret. Na tej stronie masz KWC kosmetyki oceniane przez wizazanki .
https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty

Z tego co opisalas masz jasna karnacje.Pomyslalabym nad zmiana koloru wlosow ciemny blond z jasnymi refleksami.

Co do ubioru wyrzuc z szafy niebieskie i siwe kolory,przytlaczaja cie bardziej.Powinnas zaopatrzyc sie w ciemno zielonch,ciemna czerwien,brazy,czern,biel ,ciemny granat.

Makijaz,zrezygnuj z dolnych kreseczek,bo wydaje sie przy Twojej twarzy ze masz mniejsze oczy.Sprubuj zrobic kreski na gornych powiekach(polecam zajrzec na forum Moje Makijaze)dobrac do swojej cery(najlepiej antybakteryjny) fluid i roz na kosci policzkowe dotego bezbarwny blyszczyk.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:28   #5
puzonka
Przyczajenie
 
Avatar puzonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: potrzebuje zmiany...

jasne!najlepiej wszystkie dziewczyny przefarbowac na blond i porobic im pasemka
mi sie podobasz w grzywce i juz, i nie zmieniaj koloru wlosow idz do dobrego fryzjera,on dobierze ci fryzure do twoich wlosow a z makijazem musisz sama poeksperymentowac bo tak na odleglosc ciezko cos doradzac zwlaszcza z kolorami ciuchow i fasonami bo zdjecia nie oddaja tego jaka jestes na zywo
buzka
puzonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:57   #6
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: potrzebuje zmiany...

leelou88 i puzonka dziekuje za mile slowa ale niestety ja niezbyt korzystnie wychodze na zdjeciach z szerokim usmiechem bo ja raczej do fotogenicznych nie naleze

na blond napewno sie nie przefarbuje bo nie bardzo lubie ten kolor wlosow gdyz duzo bardziej wole swoje naturalne

oczy podkreslam czarna kredka poniewaz bez niej wygladam nijako a te zdjecia sa do bani bo byly robione w sloncu a poza tym we wloszech we wrzesniu jest bardzo goraco i wtedy bylam juz strasznie zmeczona

aktualnie mam grzywka na bok (niestety nie posiadam aktualnych zdjec) i podoba mi sie tylko teraz pracuje nad soba tzn staram sie zrzucic zbedne kilogramy bo na tym najbardziej mi zalezy
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:13   #7
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: potrzebuje zmiany...

Jesteś śliczną dziewczyną, ale tej prostej grzywce mówię stanowcze nie!
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 19:22   #8
ewulkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
GG do ewulkaj
Dot.: potrzebuje zmiany...

Mnie sie podoba twój kolor włosów. To naturalny czy farbowałaś? Jak tak, to proszę napisz mi jaki kolor nakładałaś. Ja próbuję zejść z blondu i chcę właśnie taki kolorek jak ty
ewulkaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:41   #9
Cathy86
Rozeznanie
 
Avatar Cathy86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 728
Dot.: potrzebuje zmiany...

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Jesteś śliczną dziewczyną, ale tej prostej grzywce mówię stanowcze nie!
Zgadzam sie. Musisz zmienić cos z fryzura i z ubiorem. No i usmiechnąc sie to też wiele daje. O tak!--->
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-7355.png <----- Moja córeczka
Cathy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 06:51   #10
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Cytat:
Napisane przez ewulkaj Pokaż wiadomość
Mnie sie podoba twój kolor włosów. To naturalny czy farbowałaś? Jak tak, to proszę napisz mi jaki kolor nakładałaś. Ja próbuję zejść z blondu i chcę właśnie taki kolorek jak ty

To są moje naturalne wloski one tak 3 razy do roku zmieniają barwę tutaj na tych zdjeciach sa jasne poniewaz rozjasnione przez sloneczko.... teraz mam ciemniejesze i to dosc sporo

Cytat:
Napisane przez Cathy86 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Musisz zmienić cos z fryzura i z ubiorem. No i usmiechnąc sie to też wiele daje. O tak!--->

tak, wiem wlosy juz wiem jak zrobie tylko gorzej z ubiorem mam 18 lat ale niestety jestem gruba osoba (teraz jestem na diecie bo musze zrzucic to co uzbieralo sie we mnie) i trudno mi jest dostac na siebie cos fajnego mlodziezowego a pozatym ja umielbiam ciemne kolory typu czarny, szary, brązowy

mialo byc uwielbiam

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-02-18 o 07:17 Powód: pod pod postem ; istnieje funkcja multicytowania
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.