Jaka fryzurka i kolor? Help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 15:25   #1
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827

Jaka fryzurka i kolor? Help!


Mam taką prośbę, czy mogłybyście doradzić mi jakąś fajną fryzurkę i nowy kolor? To moje zdjęcie wygrzebałam jakieś, bo niechciało mi się dzisiaj robić nowych
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b70006d7f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fd857f27b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...843bb3690.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...da1332972.html

Auktualnie mam mocno wycieniowane włosy, krótkie u góry długie u dołu, grzywka półokrągła, którą można zaczesać na różne sposoby, jej chyba nie chcę zmieniać, chociaż zastanawiam się nad grzywką na ukos.(coś jak na drugim zdjęciu poniżej) Lubię mocne cieniowanie, włosy tak do ramion, nawet krótsze. Szukam wiele fotek z fryzurkami ale nic ciekawego nie znajduje a czuję, że potrzebuję odmiany. Natomiast pofarbować chciałabym na odcień ciepłego brązu....może coś takiego jak na zdjęciu? Naturalny mam jasny brąz...chyba, bo mam wrażenie że włosy mi nadal ciemnieją. Z natury Proste ale lubią czasami odkręcać się w różne stronyNigdy nie farbowałam całych włosów, tylko pasemka. A może zrobić pasemka w kolorze jakiegoś brązu? Tylko pewnie nic by się nie odróżniało. Co do farb to nie mam dużego doświadczenia, miałam na głowie tylko z wellatonu i fryzjerskie.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 15:28   #2
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Jaka fryzurka i kolor? Help!

To zdjęcia kolorku i grzywki. Zapomniałam dodać w I poście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (23,2 KB, 32 załadowań)
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 16:22   #3
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Jaka fryzurka i kolor? Help!

nie wiem jaka frzurka ale jedno jest pewne------- bardzo ładnie Ci w króciutkiej grzyweczce ja bym ja sciela odważniej na skos zaczynając od minimalnej dlugosci xD
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 16:29   #4
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Jaka fryzurka i kolor? Help!

Według mnie
powinnas zafarbowac włoski wlasnie na jakis ciemniejszy kolorek moze z małym akcentem jakiś dwoch pasemek na grzywce
Co do Ciebie i Twoich włosków- o wiele lepiej Ci w kręconych, w prostych wygląda to jak taki kask
buziaki
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:32   #5
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Jaka fryzurka i kolor? Help!

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
Według mnie
powinnas zafarbowac włoski wlasnie na jakis ciemniejszy kolorek moze z małym akcentem jakiś dwoch pasemek na grzywce
Co do Ciebie i Twoich włosków- o wiele lepiej Ci w kręconych, w prostych wygląda to jak taki kask
buziaki
Hmm...mi się wydaje, że dobrze wyglądam w tej fryzurce ale to pewnie dlatego, że włosy już odrosły a jednak taki fryz trzeba podcinać dość regularnie, żeby ładnie wyglądało. Lubię włosy delikatnie kręcone ale ciągle robić tego nie będe bo jednak niszczą się a mój pies jak widzi mnie w papilotach to ma ochote mi je wszystkie wygryźć z głowy Może macie jakieś fajne fotki z mocnym cieniowaniem? Dzięki za rady
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.