Jak tuszować rzesy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-02, 09:32   #1
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360

Jak tuszować rzesy?


Hej dziewczyny jak wy to robicie? Ja z natury mam rzęsy dlugie i w miare geste i jak tuszuje to efekt jest ok tylko zawsze zastanawialo mnie jak to robila pewna moja dawna znajoma(wtedy sie jeszcze nie malowalam,wiec jej nie pytalam)ona uzywajac zwyklego,najtanszego tuszu miala super wytuszowane rzesy,efekt taki jak sztuczne.Super to wygldalo,wiem ze kladla kilka warstw bo tuszowanie zajmowalo jej z 10 minut,ale ja czym wiecej nakladam tym mi sie sklejaja bardziej,a uzywam dobrych tuszy
Moze wy macie jakies sposoby na idealne wytuszowanie oczka,podzielcie sie,prosze.

pozdrawaim
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 11:29   #2
Maja.M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 82
Re: Jak tuszować rzesy?

Alma, a jak Ty to robisz, że masz długie i mocne paznokcie (przed chwilą odpisywałam, więc pamiętam), długie i gęste rzęsy. Tylko pozazdrościć!

Nie znam się na tym za bardzo. Ja gdybym nakładała kilka warstw tuszu, to nie miałabym już chyba żadnej rzęsy. Mogę tylko napisać to, co gdzieś czytałam - żeby po nałożeniu warstwy tuszu, popruszyć rzęsy pudrem, poczekać aż wyschnie i nałożyć kolejną warstwę. To taki trik wizażystów na zagęszczenie rzęs.
Maja.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.