Stara i brzydka :( Czy ktoś mi pomoże? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 11:36   #1
vj551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4

Stara i brzydka :( Czy ktoś mi pomoże?


Witam wszystkich!
Jestem tu nową czytelniczkę ale długo szukałam takiego forum.Jestem po tzw. przejściach życiowych ale i teraz przechodzę w życiu bardzo ciężki okres.Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie a sama już naprawdę nie mam pomysłu.Nie wiem czy zmienić fryzurę a jeżeli tako to na jaką ? A może kolor? Nie pamiętam kiedy sie malowałam i chyba już tego nie potrafię.Cerę mam wrażliwą a szczególnie pod oczami.Ciemne cienie pod nimi tuszowałam korektorem ale przestałam bo oczy mnie szczypały i przestałam.Teraz jeszcze doszło do tego że strasznie zaczęły wypadać mi włosy ale wiem że związane jest to z moja chorobą i ze dużymi stresami.Maja wkrótce odrosnąć Poradźcie coś ,jestem otwarta na wszystkie propozycje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vj.jpg (38,1 KB, 527 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vj1.jpg (40,0 KB, 337 załadowań)
vj551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:53   #2
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Witaj
wcale nie widac ze stara ani ze brzydka,włoski bym troszke rozjasniła moze pasemka?,co do pielgnacji skory proponuje poczytac watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242303 sporo tam napisano dobrych rad,makijaz korektor pod oczy rozjasniajacy,dobry podkład liftingujacy,który równoczesnie nada skórze jednolity kolor,do niebieskich oczu pasuje wiele cieni, ale ważne jest by dobrać do nich odpowiedni odcień z koloru. Pięknie uwidoczni i podkreśli je kolor złoty, rdzawy, pomarańczowy, ciepłe odcienie brązu, fioletowy, ciemne róże.Troszke rózu i jakas delikatna szminka nie ciemnapozdr.
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:21   #3
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
włoski bym troszke rozjasniła moze pasemka?
Pomysł z rozjaśnieniem włosów nie jest zły (jaśniejszy kolor zawsze odmładza i ożywia), ale ja bym jeszcze z tym poczekała, ponieważ vj551 napisała, że wypadają jej włosy, a jak wiadomo każda inferencja farby osłabia włos. Możesz zajrzeć na fryzierkę (czyt. forum fyzierskie) i poczytać wątki dot. tego probelmu. Wizażanki opisują metody naturalne (np. domowe maseczki) jak i te troche mniej (np. tabletki).
Przykładowe wątki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...nie+w%B3os%F3w
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...nie+w%B3os%F3w
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...nie+w%B3os%F3w
Wrażliwa cera wymaga dużej uwagi to fakt. Jednak może nie powinna Pani źle się nastawiać do korektorów tylko znaleść ten odpowiedni? Przed tym najlepiej troszkę na ten tamet poczytać, np. tutaj.
Jeżeli chodzi o makijaż, a nawet nowy kolor włosów to najlepiej jak odpowie Pani na pytania zamieszczone w tym wątku. Pomoże to określić typ kolorystyczny i dobrać odpowienie kolory kosemtyków oraz ubrań.
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:29   #4
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

o nie! wcale nie brzydka i nie stara!
masz bardzo ładne i żywe oczy ten kolor , ale radzę regulację brwi u kosmetyczki, tak aby nadały one twarzy więcej charakteru i wyregulowały owal
co do włosów, na razie radziłabym kolor miodu, aby nie rozjaśniać włosów za bardzo, co je osłabia później jak już włoski się zregenerują proponuję dorzucić kilka cieniutkich jasnych pasemek
radzę również poszukać wątków na temat pielęgnacji cery wrażliwej, na rynku jest wiele kosmetyków, które są stworzone do tego typu cery
pozdrawiam
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:49   #5
vj551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Dziękuję paniom za tak szybkie odpowiedzi i cenne rady.Co do pasemek to właśnie miałam zrobione około miesiąc temu ale może z powodu tego że zaczęły mi wypadać nie widać ich już za bardzo.Zaczęłam już kuracje z tabletek ze skrzypu polnego w tabletkach i pomalutku widać że wypadanie jest mniejsze.Płukałam też herbatką z pokrzywy i myślę ze z tym sobie poradzę.
A jak myślicie czy powinnam zmienić fryzurę na dłuższą?A moze ktoś zrobiłby mi taką symulację komputerową? Sama jestem ciekawa jak bym wyglądała
Co do brwi to wybiorę sie do kosmetyczki bo kiedyś próbowałam sama ale zupełnie mi to nie wychodzi.
Acha ,zakupiłam sobie takie złote serum rozświetlające do twarzy Avon,ale smaruję dopiero od wczoraj więc na efekty muszę jeszcze poczekać
Poczytam jeszcze linki które podałyście.
vj551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:01   #6
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Jeżeli chodzi o zapuszczenie włosów, to moim zdaniem jak najbardziej, tak myślę, że ładnie by było do ramion
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:01   #7
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

polecam przede wszystkim makijaz - wizyte w aptece po dobre kosmetyki które nie uczulają lub wizyte w salonie kosmetycznym - tam na pewno doradza profesjonalnie , no i jakies zabiegi w salonie - wtedy na pewno poczujesz sie lepiej , wydaje mi sie ze twojej twarzy brakuje kolorów i ... uśmiechu - zadbaj o siebie i uwierz w siebie - wtedy wszystko sie ulozy. ja sama wiem ze bez makijazy wyglądam nijako. Mialam taki czas ze sie nie malowalam z powodu zmian zyciowch , wyjazdów - ale teraz juz wiem ze będąc kobietą zawsze trzeba o siebie dbac - codziennie makijaż obowiązkowo - nawet jesli nie wychodzisz z domu - rób to dla siebie . Polecilabym przyciemnienie wlosków - tak mi sie wydaje ze w ciemniejszych byś wyglądala lepiej - mozesz np przyciemnic szamponem koloryzujacym Casting - wedlug mnie jest lagodny a dobrze kryje - moje wlosy byly zniszczone rozjasnianiem i pasemkami a wlasnie po Castingu staly sie bardziej zdrowe. Wybierz jakis niezbyt ciemny kolor. Nie jestem w stanie jednak ocenic jak bardzo wypadaja ci wlosy ?? i czy przyczyną bylyfarby czy stan zdrowia. najbardziej jednak ci polecam wspomnianą wczesniej wizyte u kosmetyczki na jakis relaksujący zabieg - poczujesz sie wtedy lepiej i bedziesz wyglądać lepiej ! powodzenia
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 13:07   #8
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez Sweetheart86 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o zapuszczenie włosów, to moim zdaniem jak najbardziej, tak myślę, że ładnie by było do ramion

o tak. też tak myślę. może w długich włosach będzie lepiej? niektórzy w długich włosach czują się bardziej kobieco i lepiej niektórych to nawet odmładza więc myślę, że warto spróbować

niestety symulacji komputerowej nie potrafię zrobić a fryzurka do ramion i jakaś grzyweczka, jak najbardziej pasuje
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:33   #9
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

[quote=vj551;7118464]
A jak myślicie czy powinnam zmienić fryzurę na dłuższą?A moze ktoś zrobiłby mi taką symulację komputerową? Sama jestem ciekawa jak bym wyglądała
quote]
Dłuższa tak, ale nie za długą. Maksymalna długośc to do ramion! Pomęczyłam się trochę w photoshopie i udało mi się jakoś wykombinować cztery wersje fryzur, które moim zdeniem powinny pasować. Proszę jednak pamiętać, że przy takich przeróbkach zmienia się odcien skóry oraz jeżeli jest potrzeba minimalnie kształt twarzy. Jeżeli wypatrz Pani gdzieś interesujące fryzurki może Pani zamieścić je razem z własnymi zdjęciami w wątku komputerowych metamorfoz. Tak wprawione wizażanki robią przeróbki fryzur w programach graficznych.
Jeszcze raz ponawiam prośbę wklejania do tego wątku odpowiedzi na pytania dot. określenie typu kolorystycznego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif v1.gif (47,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: gif v2.gif (50,7 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: gif v3.gif (53,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: gif v4.gif (55,9 KB, 80 załadowań)
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:41   #10
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Z fryzurek Kini najbardziej podoba mi się ta druga )
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 15:17   #11
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

pobawilam sie troszeczke moim zdaniem korektorem zatuszuj cienie pod oczami i bruzdy w okolo ust lekki makijaz braz blyszczyk na usta fryz w takim stylu jak zaproponowalam i laska gotowa (na 4 zdjeciu chcialam rozjasnic wlosy ale widze ze wyszly jakies fioletowe ;/ )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1829535.jpg (23,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6528403.jpg (22,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7304040.jpg (18,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7304040 kopia.jpg1.jpg (21,3 KB, 44 załadowań)
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 07:35   #12
vj551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Hihi ale fajnie to wszystko wygląda. U Kini też podaba mi sie druga fryzurka i do niej musiałabym troche zpuscić włosy.Natomiast Dezzire pierwsza fryzurka jest super i troszke makijażu to zupełnie inaczeh się wygląda
A teraz odpowiem na pytania:
1.Opalam sie ciężko ale później odcień jest ciepły, taki złotawy
2 oczy jasno-niebieskie z obwódką ciemniejszą,brwi ciemne i rzęsy tez choć końcówki są jasne
3.piegi pojawiaja sie w okresie wiosny i lata i są jasno brązowe złotawe
4.cera jasna ,chłodna wpadająca w róż
5.włosy naturalne to tz. mysi kolor
6.kolor ust bardzo blade,troszke różowe
7.dobrze czuję się w stonowantych kolorach tj. zieleń, czerń, khaki, brąz a jeżeli bardziej kolorowe to pastelowe kolory czerwieni,błękitu ale równiez lubię biel. Nie znoszę materiałów w kwiaty i takich naciapanych z różnych kolorów.Wybieram raczej takie ubrania które są jednolitego koloru ewentualnie dwa.
vj551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 16:43   #13
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Cytat:
Napisane przez vj551 Pokaż wiadomość
A teraz odpowiem na pytania:
Biorąc pod uwagę to co Pani napisała oraz moje przypuszczenia sądzę (choć naprawdę moge się mylić, zbyt dobrze w typach kolorystycznych rozeznana nie jestem!) jest Pani latem. Typ ten często niesłusznie uważa się za ciepły. Tak naprawdę lato jest chlodnym typem. Dlatego wszystkie kolory jakie Pani do siebie dobiera powinny być stonowane, tak jakby przybrudzone, pastelowe. Powinna Pani uikać jakrawych kolorów (np. czerwień, pomarańcz, złoto)! Za to doskonale pasować powinny odcienie szarości, błękitów, granatu. Jeżeli biel to tylko złamana (np. kolor skuki jajka) bowiem w czystej bieli nie będzie się pani dobrze prezentować chyba, że będzie Pani ją trzymała z dala od twarzy (pasek, buty, spodnie). Wystrzegać powinna się Pani również koloru czarnego, który postarza, podkreśla zmęczenie oraz jasność skóry, Do Pani typu urody pasują jeszcze zielenie, róże i brąze, ale tylko te odcienie stonowane nie jaskrawe!
W makijażu oka najlepszymi cieniami dla Pani okażą się srebro, szarość, jasny fiolet, chłody róż, albo pastelowa zieleń. Róż do policzków oraz szminka powinny być w tym samym chłodniejszym (czyt. stonowanym; np lekko różowym, łososiowym) kolorze. Natomiast wybierając biżuterie powinna Pani skłaniać się do srebrnych drogbiazgów niż złotych.
Na szybko zrobiłam dla Pani taki mały zestawik ubraniowy. Zaczynając od góry. Szara jasna bluzeczka pod oraz w ciemniejszym odcienu sweterek (?) wspaniale sprawdzi się na wiosenne dni, a także co ważneprzykryje trochę ramiona co doda Pani elegancji. Spodnica (o minimalnej dlugości z kolanami!) w żywszym, ale stonowanym kolorze jest ciekawym elementem, który przykówa uwagę. Poza tym lekko rozkolszowany krój jest bezpieczynym oraz (co się nie dlugo okaże) modnym rozwiązaniem. Buty oraz duża torba (domyślam się, że woli Pani więszke torby gdzie można wszystko pomieścić niż te malutkie) np w kolorze brązowym. Proszę pamiętać, że obcas sprawia, że jesteśmy wyższe oraz szczuplejsze, ale przed wszystkim pewniejsze siebie. Do tego oczywiście dodatki: może być pasek, szalik, korale. Wedle życzenia.

Nie wiem czemu przy tamtym poście zdjęcie się nie dołączyło. Może kiedyś ktoś podklei je pod wyższy post.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif v5.gif (42,9 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-04-10 o 22:29 Powód: post pod postem
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 23:43   #14
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

hmm ... moim zdaniem nie jest tak jak pani uwaza .. ma pani calkiem ciekawe rysy ale trzeba je wyksponowac... moim zdaniem postarza fryzura ... kolor mi nie przeszkadza, ale uwazam ze nie tyle co wlosy ale grzywka powina byc na ukos przez srodek czola a nie przez kawalek czyli 2 cm dluzsza ma pani taka smutna twarz ... dla poprawienia kondycji skory polecam kapsulki Q10 walmarku oraz jakis dobry krem dobrany do pani wieku i cery (ale to juz chyba specjalista powinien) .. jezeli nie lubi sie pani malowac to przyzwyczajanie mozna zaczac od blyszczyku jestem za stopniowa zmiana a nie tak na raz .. Ja to bym przekula uszy bo chyba pani nie ma ;p Ten kolor bluzy jest przytlaczajacy, ja bym raczej radzila gleboka czerwien, braz, bez, gleboki fiolet i bialy prosze nie zapominac ze fryzura i ubranie to jakies 60% naszego wygladu jezeli to jest nie za dobrze dobrane to odrazu czujemy sie nieatrakcyjne moze nam pani pokazac jakies zdjecia przedstawiajace cala pania w paru ulubionych ubraniach chetnie doradzimy .. nawet maly dodatek jak naszyjnik czy pasek potrafi zdzialac cuda
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 06:55   #15
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

trzeba wykorzystac swoje atuty.. a tutaj widze piekne, duze oczy, ktore sie marnuja tak bez makijazu. Koniecznie trzeba kupic b. dobry tusz do rzes.. Troche rozu na policzki czyni cuda..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 10:06   #16
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Wcale nie stara! Skąd takie podejście, do starości to jeszcze hen, hen...
A i brzydoty nie widzę. Ładna kobieta, która nie wierzy w siebie.
Trzeba tylko dobrać ładny makijaż i fryzurkę, zatuszować mankamenty i wyeksponować zalety i będzie super! No i uśmiech na buzię, a wtedy od razu będziesz wyglądać młodziej i bardziej promiennie

A teraz kilka rad.
Przede wszystkim, jak już ktoś pisał zainwestowałabym w dobrą pielęgnację apteczną (co najmniej jeśli chodzi o twarz i oczy).
Delikatny demakijaż, krem pod oczy i do twarzy to absolutne minimum.
Dobrze, że bierzesz skrzyp, mnie on też bardzo pomaga.
Polecałabym dodatkowo kupić ziołowy lotion Herbapolu (powinnaś dostać w aptece) do wcierania w skórę głowy. No i włosy powinnaś myć szamponami ziołowymi.
Ponadto polecałabym okłady na oczy (np. ampułki Sorayi) albo zwykłe ziółka świetlika schłodzone w lodówce.
Korektor pod oczy (mnie służy Cliniqua w tubce - bezzapachowy, nie podrażnia i bardzo wydajny) - obowiązkowo.
Makijaż bym u ciebie widziała bardzo delikatny, rozświetlający: cienie beż, popiel, błękit czy turkus z rozświetlającymi drobinkami.
Trochę różu na policzki i delikatny błyszczyk, lub szminka na usta.
Włosów bym teraz bardzo nie męczyła i nie rozjaśniała.
Ciemne kolory mniej niszczą włosy więc może karmel?
Generalnie też warto farbować farbami profesjonalnymi niż tymi dostępnymi w sklepie (kiedyś np. strasznie wypadały mi włosy po Palette czy L'Orealu )- albo u fryzjera, albo samemu w domu (można je kupić przez internet lub sklepach fryzjerskich).
No i póki włoski nie dojdą do siebie raczej bym ich teraz nie zapuszczała. Widziałabym u ciebie raczej krótką, zadziorną fryzurkę, która odejmie lat i nada bardziej wesoły, figlarny wygląd.
Poniżej podaję kilka przykładów, także z nieco dłuższych włosków (jak już zapuścisz):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (24,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07m.jpg (46,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42.jpg (17,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg (270)_600h.jpg (16,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 198362.jpg (25,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg attachment34.jpg (9,2 KB, 8 załadowań)
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 10:09   #17
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
pobawilam sie troszeczke moim zdaniem korektorem zatuszuj cienie pod oczami i bruzdy w okolo ust lekki makijaz braz blyszczyk na usta fryz w takim stylu jak zaproponowalam i laska gotowa (na 4 zdjeciu chcialam rozjasnic wlosy ale widze ze wyszly jakies fioletowe ;/ )
Z tych zdjęć wybrałabym fryzurkę nr 2 lub 3.
Odmładzają, dodają charakterku, nie kłopotliwe w utrzymaniu, nie musisz zapuszczać i tak już osłabionych włosów.
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:21   #18
vj551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
A co powiecie na taką fryzurkę?

Zrobiłam parę eksperymentów z okiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lolcia.jpg (120,2 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rotated_Rotated_P3120005.JPG (114,1 KB, 180 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-10 o 22:39 Powód: post pod postem
vj551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:34   #19
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: Stara i brzytka :( Czy kotoś mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez vj551 Pokaż wiadomość
A co powiecie na taką fryzurkę?
no no Mi się podoba, jestem jak najbardziej za
a co do Twojej zmiany to pierwsze co winnaś zrobić to się uśmiechnąć!!! i uśmiechać każdego dnia no i tak sobie pomyślałam,że całą Twoją metamorfoze przede wszystkim winnaś zacząć od własnego wnętrza
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 12:35   #20
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: Stara i brzydka :( Czy ktoś mi pomoże?

Fryzurka, którą sobie wybrałaś bardzo Ci pasuje i kolor tej bluzki również! Beże, khaki, brązy, łososie, pistacje - to kolory dla Ciebie! W uśmiechu także Ci do twarzy...
Makijaż - błysk na ustach, oczy podkreślone perłowym cieniem lub brązową kredką, koloryt twarzy wyrównany lekkim podkładem lub pudrem jak najbardziej. Polecam też french manicure, tak w wolnych chwilach. Z pielęgnacji - dobry krem przeciwzmarszczkowy i pod oczy, peelingi i nakładanie maseczek obowiązkowo 2 razy w tygodniu!
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 17:09   #21
Beatka31
Raczkowanie
 
Avatar Beatka31
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: Stara i brzydka :( Czy ktoś mi pomoże?

Dzien Dobry Ja np. uwazam, ze faktycznie troszke dluzsze wloski.Napewno niejest pani brzydka,ani stara bez przesadyUwazam ze makijaz powinna pani robic taki rozswietlajacy,perlowy.
Beatka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:17   #22
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Stara i brzydka :( Czy ktoś mi pomoże?

Chcialam tylko napisac, ze wcale nie jest pani ani stara, ani brzydka. Nie powinna pani tak zle o sobie myslec. Zmiany proponowane przez dziewczyny sa swietne, mi osobiscie najbardziej spodobaly sie te fryzurki:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7119847
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=7120331
Tyle ze trzeba by zapuscic wloski.
Co do szczypania oczu to mysle ze kosmetyki antyalergiczne rozwiaza problem.
Jest pani piekna kobieta, zycze pani powodzenia i duzo zdrowka
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:06   #23
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Stara i brzydka :( Czy ktoś mi pomoże?

Jak może Pani nawet myśleć o sobie: "brzydka" czy "stara"?? Te określenia na pewno nie odnoszą się do Pani! Przede wszystkim oprócz makijażu czy zmiany fryzury musi Pani zacząć od uśmiechania się każdego dnia, o każdej godzinie. I korzystać z życia, dostrzec, że ono, mimo chwilowych zawirowań, jest na prawde piękne A może jakieś zabiegi relaksacyjne, masaże? Albo wypad na koncert, do kina, teatru? I głowa do góry Pozdrawiam
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:12   #24
Beatka31
Raczkowanie
 
Avatar Beatka31
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: Stara i brzydka :( Czy ktoś mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
Jak może Pani nawet myśleć o sobie: "brzydka" czy "stara"?? Te określenia na pewno nie odnoszą się do Pani! Przede wszystkim oprócz makijażu czy zmiany fryzury musi Pani zacząć od uśmiechania się każdego dnia, o każdej godzinie. I korzystać z życia, dostrzec, że ono, mimo chwilowych zawirowań, jest na prawde piękne A może jakieś zabiegi relaksacyjne, masaże? Albo wypad na koncert, do kina, teatru? I głowa do góry Pozdrawiam
Zgadzam sie z ust mi to wyjelas
Beatka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.