Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 09:56   #1
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Question

Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.


Hej

Jakie mam włosy i jak sie mi układaja widac na załączych zdjęciach, jednak mam pytanie do wizazystki, a własciwie kilka
- czy passowałaby mi grzywka na prawa strone(taką w szpic i wycieniowaną!!!) i czy moge się w nia " Bawić" mimo trochę skręcających się włosów?( fryzjerka odradziła, mówiąc, ze będzie mi się wywijac i ewentualnie musiałabym je codziennie prostować, a tego nie zroie poniewaz wiem jak niszcza sie włosy...- robie to rzadko)
- czykolor jaki mam obecnie moge stosowac cmny blond) a mój naturlany jest tylko o ton jasniejszy , zalezało mi na tym, aby włosy wygladały naturalnie..i chyba i tak ostatni raz pofarbowałam jednak chciałabym poznac Twoja opinię.( nei moege miec z byt ciemnych kolorow bo jestem strasznie blada).
- i czy dobrze bym wygladała, zapuszczajac włosy, cieniując je(zawsze cieniuję,ale chce zapuscic bardziej) plus ta grzywka własnie czy lepiej pozostac przy takich sredniej długości? mam juz takie kilka lat i chciałabym cos zmienić..ale na dłuzsze, ewentualnie moze doradzisz mi inne fryzurki? ale zalzy mi na dłuzzych
a czego bym ze swoimi włosami nei zrobiła to po wycieniowaniu one i tak robia na głowie co chca, układaja sie tak, jak im odpowiada , a nie mnie zaczełam tez korzysta c z nowej seri szamponu Elseve- nutrileum i polecam!!! jest bardzo dobry, włoski (oczywiscie plus odzywka) układaja się lepiej, mozna łatwo je roczesać..i sa bardziej proste nic po uzyciu innych szamponów!

Bardzo bym prosiła o rade,o u fryzjerki ilekroc jestem to cięzko jej ze wzgledu na moje włosy cos poradzic one i tak mna rzadza ;D


z góry bardzo serdecznie dziękuje i pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02918.JPG (16,5 KB, 259 załadowań)
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 14:12   #2
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Grzywka narobiła by tylko problemów. Wydaje mi się, że włoski powinnaś mieć dłuższe, a to że masz jasna karnację nie zawsze oznacza, że nie możesz mieć ciemniejszych włosów. Wystarczy dobrać odpowiednią tonację. Ja bym te Twoje włoski trochę jakoś ożywiła.
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 15:06   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Nie rob grzywki bedziesz miec same problemy znia.Mamy podobne wlosy moje tez lekko sie podwijaja.Zrobilam sobie w zeszlym roku i bardzo zalowalam.Proponowalabym rozjasnic wlosy(balejaz rozjasniaczem)jak odrosty beda puzniej widoczne proponuje zrobic farba balejaz jasno miodowy z mieszana farba popielatym.Tak fryzjerka mi doradzila zeby nie niszczyc wlosy rozjasniaczem i nie zaluje(mialam robione farbami z Matrixa).Co do sciecia to proponuje lekko wycieniowac na calych wlosach,nabiora lekkosci i beda lepiej sie ukladac
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 17:36   #4
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Czyli lepiej zapuścić i pocieniować?I z tej grzywki na pewno zrezygnuję.
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 08:20   #5
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Komputerowe dopasowanie prosze o pomoc bo nie cierpię swoich włosów!!!!!!!!!!

help!

Mam dosć swoich włosow, chcałabym zapuścić (a co się z tym wiżae powinny ładnie sie układac jak będa odrastać)i marze o grzywce takiej w szpic. Nie chce włosow za bardzo scinać...tylko delikatnie podciąć- wycieniować
Wiec prosiłabym bardzo o jakies fryzurki do włosow mojej długości i ciut dłuzszych...no moze jedna w ktrotkich,ale neikoniecznie(raz miałam i mi sie nei podobała( włosy były na długości szyi, bez grzywki-masakra)
czy mogłybyście mnie "zrobić" w grzywce w szpic i lekko (tak jak moje podwijającymi się włosami?) bardzo prosze bo chciałabym jakichś delikatnych zmian...;/ nie

nie cierpie swoich włosow a potem to przechodzi na mnie cała ;/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-załaczam dwa zdjęcia, jedno naturalne, troszke bardziej mi sie kreca,ale tu nawet "jakoś:"sie ułozyły ;] i drugie w prostych,ale ostrzegam,że nie chce nowej fruzury prostowac wiecznieb woeim jak niszzcy włosy!!!, to ma byc ładne i praktyczne..w ogóle słyszałam,ze mza zastosowac cieniowanie zeby włosy sie mniej skręcały...?

help ;/...wrrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02916.JPG (15,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02907.JPG (15,0 KB, 82 załadowań)
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 13:03   #6
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157778 polecam

Tam może dowiesz się więcej dziewczyny dopasują Ci fryzurę i sama coś wybierzesz
__________________

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-01-21 o 20:59 Powód: post pod postem
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 13:10   #7
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Karsila,zakladasz juz czwarty watek na metamorfozach i na fryzjerskim.Dziewczyny doradzaly,to tak jakbys nas nie sluchala.

Lekko wycieniuj wlosy zeby nabraly lekkosci i grzywke na bok dluzsza zrob.Zalaczam swoje zdjecie bo mamy podobne wlosy.

Pierwsze jest prosto od fryzjera po wymodelowaniu i obcieciu koncowek na calych wlosach.Mialam wczesniej mocno wycieniowane i zapuszczam,co 4 miesiac podcinam 2 cm koncowki.

Drugie jest na codzien jakie nosze fale.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kaskaa2.JPG (81,7 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaska222.JPG (62,2 KB, 239 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 17:53   #8
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

ehh bo o takie konkrety mi własnie chodzi,a nie ogolniki...katarzyno imienniczko ma...postanawiam poprawe i prosze o rozgrzeszenie...
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:01   #9
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Cytat:
Napisane przez karsila Pokaż wiadomość
ehh bo o takie konkrety mi własnie chodzi,a nie ogolniki...katarzyno imienniczko ma...postanawiam poprawe i prosze o rozgrzeszenie...

Rozgrzeszenie to moze tylko ksiadz dawac

Mysle rowniez ze w blondzie tez ladnie bys wygladala
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 09:21   #10
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
po wizycie u fryzjera..;]

No dobra i zrobiłam sobie bubu?
okej, a teraz wklejam zdjecie od fryzjera, u ktorego byłam wczoraj.Szczerze mowiąc wciąż chodzi za ną zapuszczanie, powiedziałam o tym fryzjerce i ona mi niby pocieniowałaa tylko tak z lekka i zostawiła dłuzsze z tyłuale wiecie jak one"troszeczkę " scinaja ;/) i patrzac na to co sadzicie. nie lepiej bedzie w prostych (bez zadnego ogona z tyłu) włosach czy cos tej długości?Problem jest w tym,ze im je bardziej cieniuje tym bardziej sie podwijaja ;]
Ave!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02912.JPG (18,6 KB, 120 załadowań)
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 15:02   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Ze zdjecia co widac,to duzo Tobie sciela wlosy,niewiem jak wygladaja z tylu .... Ja bym ta grzywke skrocila jeszcze i namawiam na balejaz z rozjasniacza,fakt troche niszczy wlosy ale jak bedziesz uzywala kosmetyki pielegnacyjne to beda lepsze efekty...
I twarz bedzie bardziej wyrazniejsza.
W prostych tez ladnie wygladasz ale mi sie bardziej podobasz w lekkich falach.Nie niszcz sobie wlosow prostownica,bo bardziej sobie zniszczysz.Mysle ze ladnie wygladalabys w wlekko upietych wlosach.Poprubuj przed lustrem.Polecalabym jakis wyrazisty makijaz i zeby nadawal oczom taki ksztalt zeby wydawaly sie bardziej szeroko otwarte.

Zapodaje link z opisem do makijazu okularnicy.
http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52...60552.html?i=2

Polecam rowniez fajna stronke,jak mozna krok po kroku zrobic samemu fryzurke na codzien.
http://www.prece.jp/hair/index.shtml
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-25 o 15:04 Powód: dopisek
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 16:25   #12
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Kasiu, ona nie robiła mi grzywki, są tylko pocieniowane, zawsze tak wygladaja przy czole ... ale powiedziałam sobie, ze teraz pojde na wyrownanie włosow jak odrosną( uuuhuuuuu...) ii albo grzywa,albo nie i koniecznie w szpic ;p a dokolejnej zimy (pogoda i podwijanie...)jak mnie bedzie wkurzała zdaze ja pewnei zapuscic ..;]
a teraz spadam sie uczyc ;(
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 19:09   #13
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

miałam podobny problem do ciebie
tylko moje włosy sa bardzo kręcone
i chciałam zrobić sobie grzywke i wycieniowac włosy
marzyłam o tym od dawna wiec to zrobiłam
fryzjerka również ostrzegała mnie,ze bede musiaął prostować grzywke, bo bedzie mi sie wywijac, co sie okazało, grzywka wogóle mi sie nie kreci!
prostuje ją raz na tydzień, a jak mi sie nie chce to wcale, wiec zrób grzywke!
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 08:42   #14
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

"Mysle ze ladnie wygladalabys w wlekko upietych wlosach.Poprubuj przed lustrem".

eheh takiej twarzy juz nic nie pomoze

laila..hehe ciesze się, ze chociaz raz ktos po mojej stronie , ze nie tylko ja mam takie głupie kłaki ;p
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 12:40   #15
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Cytat:
Napisane przez karsila Pokaż wiadomość
"Mysle ze ladnie wygladalabys w wlekko upietych wlosach.Poprubuj przed lustrem".

eheh takiej twarzy juz nic nie pomoze

PrzesadzaszPoprub uj i zalacz zdjecie
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 14:36   #16
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

taa bij mnie, bij, to lubie
pokombinuje po sesji
aaaaaaaaa!!!!:conf used:
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:01   #17
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

a! Kasiuuuu a mam taka wielka prosbe, Ty masz mozlwiosc "zrobienia" mnei komputerowo w grzwyce? jesli ta to bardzio bym Cie prosiła o jakas na skos(wycieniowana, dłuzsza, w szpic) i w prostej tak bardzo, bardzo ładnei rposze, wole nei ryzykowac,ale sprawdzic wczesniej,a nei mam takowej mozliwosci.
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:04   #18
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Zdjecie musi byc odpowiednie do symulacji
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 21:09   #19
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Zdjecie musi byc odpowiednie do symulacji
yhmm... czyli jakie ? Mniejsze, wieksze..?

Zmiana planów...dążę do długich i prostych włosów, z grzywką bądz bez...(naturalnych..)( i od razu komenatzr w czym lepiej, ale najpierw info co do zdjęcia prosze )

i takie symulacje ...bardzo bym prosiła...
karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 00:25   #20
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Cytat:
Napisane przez karsila Pokaż wiadomość
yhmm... czyli jakie ? Mniejsze, wieksze..?

Zmiana planów...dążę do długich i prostych włosów, z grzywką bądz bez...(naturalnych..)( i od razu komenatzr w czym lepiej, ale najpierw info co do zdjęcia prosze )

i takie symulacje ...bardzo bym prosiła...

wieksze,zwiazane wlosy wraz z grzywka z twarza prosto w obiekt
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 09:10   #21
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
wieksze,zwiazane wlosy wraz z grzywka z twarza prosto w obiekt
..
takie moga być..?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02880.JPG (43,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02874.JPG (42,3 KB, 31 załadowań)
__________________
'Szukaj aż ujrzysz blask
liter i słów drugiego człowieka.
Odnajdziesz w nim siebie...'

karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 17:41   #22
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Fryzura- pocieniowana z grzywką czy bez?Kolor.

no dobra obyło się bez sztucznych przeróbek.. kumoe,la zrobiła mi grzywke jaka chciałam na skos.. jak sadzicie w czym lepiej bez czy z ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02925.JPG (53,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02913.JPG (49,1 KB, 42 załadowań)
__________________
'Szukaj aż ujrzysz blask
liter i słów drugiego człowieka.
Odnajdziesz w nim siebie...'

karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 08:56   #23
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Angry kiedyś zgole głowe na łyso !help ! ! ! ! !

Czasami czuję się jak ' idz stąd i nie wracaj...' kilka dni temu byłam u fryzjera, jednak uważam, że za bardzo " podciął mi koncówki"bo były zniszczone i teraz mam krótkie włosy,a miałam sporo dłuzsze.... moje włosy po cieniowaniu jak widac dosc sie falują( niestety szczególnie gdy jest wilgotno) i srednio mi się to podoba bo po chwili przebywania na dworze wygladam jakbym nie czesała sie z rok czasu ;]. Jakie fruzyry dla takich lekko falujących włóśów byscie mi proponowały...? przepraszam,ze marna jakosc zjęcia,ale nie mam innego w odswieżonej fruzyurce... i tak wolę siebie w prostych...ale to marzenie sciętej głowy...
z góry dziekuję za podpowiedzi, nie mam juz do nich sił ;/ ( zdjęcie kolorowe jest starsze, zrobione przed scięciem na krótsze).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00096.jpg (42,5 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg K&N_004.jpg (35,3 KB, 128 załadowań)
__________________
'Szukaj aż ujrzysz blask
liter i słów drugiego człowieka.
Odnajdziesz w nim siebie...'

karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:48   #24
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: kiedyś zgole głowe na łyso !help ! ! ! ! !

Podoba mi sie twoja fryzurka (na obu zdjeciach) Wiem ze takie wlosy moga byc utrapieniem, bo sama mam takie- i codziennie je prostuje, bo w takich czuje sie lepiej, zauwazylam, ze latwiej jest mi wlosy ukladac gdy mam dluzsza grzywke i nie sa one az tak bardzo wycieniowane, wtedy wystarczy mleczko prostujace (teraz na rynku jest mnostwo dobrych kosmetykow).
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:49   #25
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
Dot.: kiedyś zgole głowe na łyso !help ! ! ! ! !

hihi jak słyszę o zgoleniu głowy na łyso, to tak jakbym siebie słyszala kiedyś
powiem, ze jeżeli to, co masz na zdjeciach to jest efekt po przebywaniu na dworze, to moim zdaniem nie wygląda źle. Włoski ładnie falują wokól dołu twarzy i moim zdaniem przy Twojej buzi to fajnie wyglada. Jakoś nie widze Ciebie w wyprostowanych włosach.
ale to prawda, że kobiety na ogól chcą tego, czego nie mają; ja mam proste włosy, ale przez wiekszą czesc życia chcialam mieć falujace lub kręcone, nawijalam na wałki, raz zrobilam trwala, co było największym fryzjerskim błedem, na szczeście wyprostowało się w miarę szybko i bez konsekwencji.
Ja miałam przy póldlugich włosach problem tego typu, ze koncówki wywijały sie we wszystkie możliwe strony, z przewagą na zewnątrz i po przebywaniu na dworze też był efekt stracha na wróble, do tego wywiniete na zewnatrz koncówki przy mojej szerokiej twarzy to była porażka. Żadne cięcie nie było w stanie zagwarantować przyzwoitego efektu na dłuzej. zamiast zgolić na łyso, ściełam na krótko - w załączeniu efekt przed cieciem (fotka zrobiona w Łebie, gdzie wiało jak cholera) i po. Jest wygodnie, bezproblemowo i mnie sie podoba. Przepraszam, ze fotki są małe, ale nie mam większych.
Załaczam też fotki, które były dla mnie wzorem do krótkiej fryzurki, ale nie wiem, jak by to wyszło u Ciebie, pewnie trzeba by prostować włosy.
Jeżeli chodzi o połdługie i długie falujace włosy, to tutaj jest kilka proozycji tyle ze do niektórych musiałabyś włosy zapuścić (4 i 5 od góry), a z półdługich to może coś takiego, jak na drugiej od dołu:
http://e-fryzurki.pl/galeria_fryzur_...ch_wlosow.html
A co do cięcia, nie powinnaś żałować końcowek, jeśli były zniszczone, bo i tak nic by z nich nie było. Teraz opcje są dwie - albo zapuszczać, dbając o kondycję włosów albo skracać dalej
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy-1.jpg (20,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (12,7 KB, 80 załadowań)
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.