Metamorfoza Werki na studia - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 21:38   #541
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Droga Werko
Uważnie śledziłam cały wątek co prawie nigdy mi się nie zdarza. Uważam, że efekt po tej metamorfozie jest własciwie taki sam jak przed metamorfozą. Tak, tak, wiem, że chciałaś wydobyć tylko twoje ukryte piękno przez małe zmiany. Lecz moim osobistym zdaniem te zmiany są zbyt małe i wyglądasz właściwie tak jak przed zastosowaniem tych zmian. A przecież chyba nie o to tu chodzi - po coś jednak utowrzyłaś tu wątek, domyślam się ,że nie byłas zadowlona z swojego wyglądu. Podkreślasz ,że Twoje zdanie jest tu najważniejsze- ja , podobnie jak inne Wizażanki do niczego Cię nie zmuszam, nie będę Ci narzucała własnego zdania na siłę. Sądzę, że nie powinnaś przyjmować postawy "zmieniłam fryzurę i dobrze jest jak jest, już koniec mej metamorfozy", ale jak wiekszość dziewczyn na Wizażu ciągle poszukiwać, sprawdzać w czym Ci do twarzy a w czym nie, próbować i jeszcze raz próbować, dązyć do "ideału".
Zgadzam się z poprzedniczkami, że fryzurze należy dodać objętości i wreszcie popróbowac z makijażem ! Zrobić wiele przeróżnych makijaży na podstawie zdjęć z kolorowych gazet czy "Moich Makijaży" i wybrać coś w czym Ci będzie najlepiej. Nie upieraj się też przy tej fryzurze, zapuśc włosy, jak Ci się nie spodoba zetniesz itp (taki przykład), skąd wiesz czy w dłuższej fryzurce nie wyglądałabyś korzystniej.
I nie dziękuj tylko tym, którzy Ci słodzą, inne dziewczyny też chcą dobrze !
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:48   #542
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

o djecie juz o niebo lepsze
i tak moje oto spostrzezenia:
1.jestem na tak dla koloru-wlosy lsniace,wygladaja na zadbane
2.dlugosc nie jest zla,dla mnie u ciebie maks do ramion
3.jestem na NIE dla grzywki-nie jest ani na bok ani na cale czolo,nie ma swojego miejsca-prosze spruboj ja zaczesac bardziej na bok o ile sie da tak zrobic,grzywka powinna byc stopniowo,schodkowo wycieniowana.......
4.wlosy przyklapniete-a ja tyle razy prosilam werka uloz te wlosy,podnies je-chodzi mi o cos takiego http://ikf.com.pl/ff/39237/big/4128643.jpg

teraz mozesz popodsylac jakies linki z odzeza w co,jakie kolorki wybierasz

ciesze sie ze nastepny krok to brwi i henna
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:04   #543
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Werka, coś mi tu nie pasuje jednak w tym wątku. W podpisie masz "całkowita przemiana Werki", a te zmiany mają być minimalne, jak mówisz. Trochę motasz :P
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:23   #544
Joanna91
Raczkowanie
 
Avatar Joanna91
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 94
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Werka masz już fryzurę, jaki będzie następny krok metamorfozy?
__________________
Ma maksyma : "Człowiek uczy się na błędach"

"...There's no one quite like you
Be proud in all you do
You know you'll find a way
Be who you are, don't be ashamed now"

Christina Aguilera: Hello
Joanna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:50   #545
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Heh. zdięcia są tak słabej jakości,że nie oddadzą niestety uroku tej matemorfozy...
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:59   #546
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez Joanna91 Pokaż wiadomość
Werka masz już fryzurę, jaki będzie następny krok metamorfozy?
Brwi, okulary i make up
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 23:11   #547
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Rozumiem Werko, że fryzurka ci się podoba, ale wyglądasz w niej ŹLE! Nie będę ci słodzić, bo to nie sprawi, że będziesz wyglądać korzystniej, robie to w dobrej wierze Proszę przeczytaj ten post do końca.

Można mieć fryzurkę wygodną, fajną, a przy tym ŁADNĄ i do ciebie PASUJĄCĄ. Trzeba znaleźć kompromis. Pisze o tym, ponieważ napisałaś, że chcesz pozostać przy tej "fryzurce" przez okres studiów. Nie wierze, że nie chcesz wyglądać dobrze, każda z nas tego przecież pragnie!

To zdecydowanie nie jest twoja długość! Powinnaś albo zapuszczać, albo mocniej skrócić. Sama mam cienkie włosy, a przy tym ostatnio nie za gęste[wypadanie], ale mimo to można mieć coś przyzwoitego na głowie! Czemu nie chcesz większej zmiany skoro uczyniłoby cię to piękniejszą? Nie moge tego po prostu pojąć. Prosze o oświecenie

Masz pseudogrzywke, a sama forma fryzury robi z ciebie szarą myszke! Jesteś przecież młoda! Smutno mi, marnujesz się. Jesteś niezbyt nastawiona do radykalniejszych[korzystniejszych!] zmian. W każdym razie życzę ci jak najlepiej! Trzymaj się na uczelni!
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 23:15   #548
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Podczytywałam troche ten wątek i trzymam kciuki za twoją przemiane.Mi się pare fryzur podobało dla ciebie,ale już po ptakach bo byłaś u fryzjera,kolorek jest napewno lepszy niż wcześniej.A co do obcięcia,troszke różnicy jest,ale minimalna a o to ci pewnie chodziło.Najważniejsze,ab ys ty czuła się dobrze z tą przemianą.Bądz otwarta i nie złość się,bo wizażanki chcą ci dobrze poradzić,a nie zrobić na złość.Jestem ciekawa jak będzie już twoja całkowita przemiana,czyli tzw hapyy end.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 23:33   #549
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Werko

w nowej fryzurze wygladasz lepiej, zdecydowanie podobnie jak niektore dziewczyny, proponowabym jednak przy nastepnej wizycie u fryzjera, poprosic o mocniejsze cieniowanie, pazurki, bo Ty nie powinnas nosic wyraznie geometrycznych cięc-aby nie uwydatniac kwadratowego ksztaltu twarzy.

moja twarz tez jest kwadratowa i zdecydowanie lepiej wygladam z lekka, wycieniowana grzywka na bok, odciaga to uwage od wyrazniej zarysowanej żuchwy

grzywke mozna latwo poprawic, podoba mi sie propozycja Tulipanny, niby na bok, a jednak zakrywa duzo i sa pazurki, nie jest tak grzecznie. musisz wystrzegac sie efektu ulizanej fryzury, nastepnym razem popros o mocniejsze cieniowanie calosci, a grzywke mozna poprawic samej w domu, moze mama pomoze?

potem kosmetyczka: regulacja, henna rzesy+brwi tak jak zostalo ustalone

pomysl nad stopniowym wprowadzaniem kolorowych kosmetykow, delikatny blyszczyk o neutralnym odcieniu (wiem, ze nie lubisz typowego rozu), moze jakis chlodny bezowy\wrzosowy\szary cien do powiek? subtelny roz na policzki?

na poczatku ciezko przyzwyczaic sie osobie, ktora nigdy sie nie malowala, do uzywania kolorowych kosmetykow, dlatego nic na sile, nie musisz od razu kupowac kuferka wizazystki

polskie firmy maja czesto tanie, a dobre kosmetyki, w sam raz na kieszen mlodej osoby, ktora sie sama jeszcze nie utrzymuje.

i glowa do gory

powiem szczerze, niektore wypowiedzi w tym wątku czytam z zniesmaczeniem
mam wrazenie, ze pewne osoby traktuja metamorfoze Werki niemalze jak serial "Brzydula Betty"

podniecaja sie niesamowicie i sa wielce oburzone, ze metamorfoza Werki nie jest taka przelomowa na jaka sie zapowiadala.

zawod stulecia normalnie

ale z tego co zrozumialam, Werka po prostu, jak prawie kazda kobieta, potrzebowala cos zmienic w sobie.

nie zalozyla tego wątku z desperacji, bo zdesperowana sie nie czula, niektore z Was probowaly jej to wmowic w naprawde chamski sposob

jej sie nie marzy bycie Miss World, powaznie. nie probujcie uszczesliwiac kogos na sile w bardzo natarczywy sposob.

Werka chce pozostac soba, zamarzyla sie jej jedynie mala odmiana, podkreslenie siebie, swej osobowosci.

uszanujcie to i przestancie sie nakrecac albo odpuście sobie ten watek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 06:43   #550
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

a może zrobiłabyś dla nas zdjęcie z grzywką zaczesaną na całe czoło? dałoby się?
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 07:21   #551
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Powiem tak, truskawkowa - jako że ciebie + tulipanny się słucham + sylwia + lemirka - tylko wy jak widzę macie siły dobrze mi doradzać.
Co do miotania się - nie w podpisie zrobiłam drobny błąd - metamorfoza będzie minimalna nie całkowita.
Osobom zainteresowanym dalszymi etapami, które są miłe i nie wyrażają się w hamski, wręcz egoistyczny sposób, oczekując cudów - zdjęcia wam wyjślę na PW, bo mam dosyć wysłuchiwania "cudownych" rad, od dziewczyn które się ekscytują niczym serialem "Brzydula Betty".
Podam wam też poprzez PW mail. Jest to moja ostatnia wypowiedź w tym wątku, moderatorki proszę o zamknięcie lub, wytłumaczenie że dalsze "porady" nie będą słuchane. Przeczytajcie wypowiedź truskawkowej, ja tymczasem wynoszę się z wątku, bo mam dosyć słuchania docinek na mój temat, eksytowania się moją osobą. Chodziło mi tylko i wyłącznie o delikatną metamorfozę i podkreślenie kobiecości nie całkowitą metamorfozę. Mam dość, na serio, tulipanna na pewno zazdorści mi odwagi, ale wszystko ma swoje granice - traktowanie mnie jak dziewczyny posadzonej na fotelu, której można robić za pomocą czarodziejskiej różdżki to co się chce - przepraszam, ale ja się na to nie zgadzam. I nie mówię tutaj, że stara weronika wróciła, mam po prostu dosyć waszych docinek na mój temat, znajdzie sobie kogoś innego z kogo możecie zrobić idiotę. Mam tego po dziurki w nosie i pewnie każda z was gdyby była posadzona na moim miejscu też by się zachowała tak.
Z całego serca dziękuję następującym osobom za rady: eLWhy, Lemirka, Sylwia, Truskawkowa, Tulipanna, Astarte_, i to jest koniec. Jak chcecie prześlę wam malie z zdjęciami.
A i jeszcze jedno - wynoszę się z wątku, więc proszę nie informować mnie co tu się dzieje.
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 07:58   #552
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Powiem tak, truskawkowa - jako że ciebie + tulipanny się słucham + sylwia + lemirka - tylko wy jak widzę macie siły dobrze mi doradzać.
Co do miotania się - nie w podpisie zrobiłam drobny błąd - metamorfoza będzie minimalna nie całkowita.
Osobom zainteresowanym dalszymi etapami, które są miłe i nie wyrażają się w hamski, wręcz egoistyczny sposób, oczekując cudów - zdjęcia wam wyjślę na PW, bo mam dosyć wysłuchiwania "cudownych" rad, od dziewczyn które się ekscytują niczym serialem "Brzydula Betty".
Podam wam też poprzez PW mail. Jest to moja ostatnia wypowiedź w tym wątku, moderatorki proszę o zamknięcie lub, wytłumaczenie że dalsze "porady" nie będą słuchane. Przeczytajcie wypowiedź truskawkowej, ja tymczasem wynoszę się z wątku, bo mam dosyć słuchania docinek na mój temat, eksytowania się moją osobą. Chodziło mi tylko i wyłącznie o delikatną metamorfozę i podkreślenie kobiecości nie całkowitą metamorfozę. Mam dość, na serio, tulipanna na pewno zazdorści mi odwagi, ale wszystko ma swoje granice - traktowanie mnie jak dziewczyny posadzonej na fotelu, której można robić za pomocą czarodziejskiej różdżki to co się chce - przepraszam, ale ja się na to nie zgadzam. I nie mówię tutaj, że stara weronika wróciła, mam po prostu dosyć waszych docinek na mój temat, znajdzie sobie kogoś innego z kogo możecie zrobić idiotę. Mam tego po dziurki w nosie i pewnie każda z was gdyby była posadzona na moim miejscu też by się zachowała tak.
Z całego serca dziękuję następującym osobom za rady: eLWhy, Lemirka, Sylwia, Truskawkowa, Tulipanna, Astarte_, i to jest koniec. Jak chcecie prześlę wam malie z zdjęciami.
A i jeszcze jedno - wynoszę się z wątku, więc proszę nie informować mnie co tu się dzieje.
Może to i dobrze bo skoro z wypowiadających sie tu osób ty wybierasz porady tylko 6 osób to to rzeczywiście sensu nie ma
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 08:15   #553
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Podziwiam osoby, które potrafią przyjąć zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochwały, jak i krytykę.
Ty do takich osób niestety nie należysz, co dałaś do zrozumienia w Twojej ostatniej wiadomości.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 08:58   #554
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Zamykam wątek na prośbę autorki
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.