chcę coś zmienić!!!pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 23:33   #1
ewkabca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Smile

chcę coś zmienić!!!pomożecie?


ide w czwartek do fryzjera i chce odrobine zmienic fryzurke, cos na podobe fryzurki na ostatnim zdjeciu tylko chcialabym miec troche dluzsze z przodu no i oczywiscie pozostane przy swoim kolorze bo ciezko zejsc z czarnego (naturalne-ciemny blond/jasny braz ze zlotymi reflekasmi...nie podobal mi sie..).co Wy na to?nie wiem tez jak sie malowac...na kazdym zdjeciu mam pomalowane rzesy no i oczywiscie uzywam podkladu matujacego+kulki brazujace.rzadku uzywam cienia bo nawet nie wiem co mi pasuje...moze macie jakies propozycje?nie mam tez stylu ubierania....raczej chodze w jeansach i jakis koszulkach, bluzach, sportowych butach, czasami w balerinach i marynarkach.szpilki tylko okazyjnie bo zle sie czuje...wydaje mi sie ze nie pasuje do mnie elegancki styl...jednak za chwile zaczynam swoja pierwsza prace i to jako nauczycielka angielskiego w SP i mysle ze musialabym ubierac sie jakos inaczej bo bede wygladac jak gowniara...juz sama nie wiem....prosze o rady!!!!
a teraz fotki w roznych fryzurkach (nie sa ulozone chronologicznie):
1)zdjecie w dluzszych wloskach robione rok temu(z moja kochana córeczka
2)zdjecie z listopada ale teraz mam taka sama fryzurke tylko dluzsze wloski (zapuszczalam grzywke i dalej to robie
3)zdjecie z przed dwoch lat(z prosta grzyweczka, wloski mialam do ramion)
4)zdjecie z przed roku w dluzszych wloskach
5)zdjecie robione dwa tygodnie temu
6)zdjecie fryzurki jaka chce sobie zrobic
czekam na pomysly
dodam ze mam 21 lat i staram sie rowniez schudnac ale po ciazy jakos ciezko jest mi zgubic nadmiar cialka....waze 60kg przy wzroscie 164cm...chcialabym schudnac 5kg...trzymajcie kciuki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg a5f6ef312c.jpeg (24,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg bb1a7d2cfc.jpeg (63,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 5f0e4e3277.jpeg (11,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0096.jpg (81,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0014aa.jpg (15,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7254258.jpg (14,6 KB, 37 załadowań)
ewkabca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:30   #2
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: chcę coś zmienić!!!pomożecie?

szczerze nie podoba mi się ta blond fryzura- na mój gust jest tandetnia i nigdy ten blond włoski nie będą wyglądały tak zadbane- masz malutkie dzieciątko- czy miałabyś czas cacolić się z dojściem do ładu z tym fryzem?
bardzo mi się podobasz w propozycji z grzywką na ukos.
ładna z Ciebie dziewczyna- nie rób nic na siłe jeśli chodzi o styl ubierania. Marynarka, fajna bluzka, koszula i do tego eleganckie czółenka wystarczą...
tak mi się wydaje. Więcej makijazu na moj gust nie potrzebujesz- bo i po co- jestes sliczna!
pozdrowionka dla Ciebie i Dzidziuni
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 23:00   #3
ewkabca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: chcę coś zmienić!!!pomożecie?

dzieki wielkie za opniena pewno wezme pod uwage Twoje rady a co do fryzurki to ide do mojej fryzjerki ktora zawsze mi doradza takze mysle ze razem cos wymyslimykoloru na pewno nie zmienie bo nie chce sobie jeszcze bardziej niszczyc wloskow....chociaz ciekawa jestem jak wygladalabym w innym kolorze:P marzy mi sie jakis fajny braz ale to zbyt pracochlonne i kosztowne zeby moje wlosy staly sie brazowe.no nic, trudno, kazdy mowi ze pasuje mi ten czarny kolorek takze tylko czasami do solarium skocze i nie jest zle (nie moge patrzec na dziewczyny ktore maja czarne wlosy i biala twarz...).moze poszperam jeszcze w neci i znajde jakas inna fryzurkepozdrawiam i dziekuje za pozdrowionka dla mojej ksiezniczki
ewkabca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 20:21   #4
muhafcukrze
Raczkowanie
 
Avatar muhafcukrze
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 41
GG do muhafcukrze
Dot.: chcę coś zmienić!!!pomożecie?

heej ;] moim zdaniem najladniej jest ci w tej grzywce spiętej, ktora masz na zdjeciu przed ostatnim, tak na bok. slicznie ta blond fryzura jest ladna, ale nie wiem czy bylaby lepsza od tej co masz teraz ;]
co do ubran, to do szkoly jakies jeansy, koszulka, balerinki albo czolenka. albo koszula i jeansy, spodnica. niestety trzeba troche bardziej elegancko, ale nie przesadzajmy. jestes mloda i bardzo dobrze ze nie ubierasz sie jak 'stara baba' ^^
__________________


'Twoje serce jest tam, gdzie twój skarb. I musisz ten skarb odnaleźć, aby mogło nabrać prawdziwego sensu wszystko, co do tej pory odkryłeś na swej drodze.'

Paulo Coelho, Alchemik.


muhafcukrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 20:39   #5
najlepszynicknaswiecie
Raczkowanie
 
Avatar najlepszynicknaswiecie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 63
Dot.: chcę coś zmienić!!!pomożecie?

mnie tak jak koleżace bardzo podobasz się na zdjęciu przed ostatnim wydaje mi się,że ten blond to zupełnie nie dla Ciebie,w tym kolorku bardzo ładnie wyglądasz więc chyba nie warto niszczyć włosów.Bardzo ładna z Ciebie mamusia pozdrawiam
najlepszynicknaswiecie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.