niska samoocena:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 13:47   #1
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled

niska samoocena:(


witam potrzebuje waszej pomocy....jestem osoba strasznie zakompleksiona i ogolnie bywaja dni ze sie dobrze czuje, ale przeważnie jestem zdolowana a to wszystko przez moje liczne "niedoskonalosci". Nie wiem jak sie malowac-jakie kolory do mnie pasuja a jakie nie... czy jestem zima, wiosna,latem...jakos nie potrafie sie okreslic. Jest mi ciezko wstawiac zdjecia bez makijazu- bo od jakis 2 lat nie wychodze bez podkladu z domu- a to wszystko oczywiscie przez moja paskudna cere i tradzik.jednak jestem juz zmeczona tym, ze sie sobie nie podobam i chce to zmienic...przede wszystkim chce zmienic to w jaki sposob siebie postrzegam (myslalam nawet o psychologu).... tak wiec poza mega problemu---->paskudnej cery mam jeszcze inny rownie duzy problem-wlosy...cienkie,miekkie,j est ich malo,wielokrotnie rozjasniane- a teraz chce wrocic do jakiegos naturalnego blondu... kazda porada co do koloru wlosow i fryzury, poprawy ich kondycji no i przede wszystkim poprawy tego mojego wygladu zewnetrznego, czyli głownie twarzy bardzo mile widziane.


1,opalam sie "srednio szybko"(bardziej jestem przychylna stwierdzeniu ze wolno,ale znam wiele osob ktore opalaja sie jeszcze wolniej)na kolor taki szarawo bezowy - poza twarza i dekoltem- te miejsca opalaja sie o wieeeeele wolniej i dlugo pozostaja czerwone

2,kolor oczu- ciezko mi to stwierdzic jakby bardzo jasny braz... choc czasem mi sie wydaje ze troche zielonkawe...okreslcie same

3,piegow brak

4,cera- blada,jasna,chlodna, przy zmianach temperatury rumieni sie

5,naturalny kolor wlosow-blond,jasny,ze zlotymi,zoltymi,rdzawymi( ?) refleksami

6,kolor ust- zazwyczaj moje usta sa krwisto czerone (poniewaz sa bardzo wrazliwe na slonce i wiatr)...zeby byly bledsze musze je bardzo silnie nawilzac i wtedy zdarzaja sie dni ze sa jasno rozowe-ale to nie trwa dlugo


7, dobrze sie czuje w takich kolorach jak: blekit, taki pastelowy roz,granat,biel,fiolet(um iarkowanie ciemny)... ostatnio uznano,ze pasuje do mnie takze taki spokojny odcien zoltego.... raczej omijam czerń i czerwień

P.S. fotki robione przy oknie...wiec chyba sa wyraźne...choc wydaje mi sie ze troche ukryty jest moj tradzik...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02389.jpg (34,0 KB, 751 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02393.jpg (61,9 KB, 781 załadowań)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-20 o 22:35 Powód: zaläczenie zdjec
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:50   #2
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

aj nie obrucilam fotek... no i nie zwracajcie uwagi na moj stroj i fryzure:P...mialam dzisiaj wolne wiec jakos nic mi sie nie chcialo ze soba robic...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:07   #3
AnkaDe
Przyczajenie
 
Avatar AnkaDe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: malutka miejscowość w mazowieckim
Wiadomości: 28
GG do AnkaDe Send a message via Skype™ to AnkaDe
Dot.: niska samoocena:(

Kompletnie nie rozumiem dlaczego masz takie kompleksy...
Masz śliczną, szczuplutką twarz z wydatnymi ustami (których sama ci niesamowicie zazdroszczę!!!).
Co do Twojej cery, to możesz sobie poczytać tutaj http://www.pl.avon.com/PRSuite/cafe/qa.jsp?index=1 praktyczne rzeczy piszą
Skoro dobrze czujesz się w tych kolorach to właśnie te noś To są chyba kolory zimy... Ale nie przysięgnę, bo nie jestem pewna...
Na prawdę, jesteś śliczna dziewczyną, a co do trądziku, to przecież nie jest to jakieś niespotykane zjawisko i wiele ma z nim do czynienia. Ostatnio moja koleżanka mi coś wspominała, o podkładzie, który ma właściwości łagodzące trądzik. Wypytam ją przy najbliższej okazji
Jeśli chodzi o włosy, to polecam wizytę u fryzjera, aby ten zaciągnął Ci kolor, co przywróci poprzedni odcień włosów
Dobrym sposobem na pozbycie się kompleksów, jest pokazywanie wszystkich swoich zalet. Np. Ty masz przepiękne usta (których, jak wspomniałam wcześniej, Ci bardzo zazdroszczę ), wiec podkreśl je jakimś błyszczykiem, który przyciągnie do nich wzrok. Odwracając uwage od tradziku, zadbaj o oczy. Możesz je delikatnie obrysować ciemna kredką do oczu i "przelecieć" mascarą.
Efekt bedzie powalający Zapewniam ^^
Pozdrawiam cieplutko
AnkaDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:18   #4
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

AnkaDe dziekuje... jestes kochana. co do podkladu to bede czekac na Twoja odpowiedz. oczywiscie przejze podana przez ciebie stronke...dziekuje za mile slowa. a moje kompleksy na pewna sa spowodowane tym, ze moje najblizsze przjaciolki sa bardzo ladnymi dziewczynami... w moich oczach sa idealne...i zadna z nich nie ma problemu z tradzikiem. Jak sie tak widzi sliczne dziewczyny kazdego dnia to mozna sie zdolowac... wtedy zauwaza sie roznice pomidzy nimi a mna.
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:27   #5
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: niska samoocena:(

to i ja napisze coś nie bede dawac ci rad jak sie masz malować, ubierac itp. napisze ci cos z punktu widzenia mojego przyszlego zawodu. jestes bardzo ładna mloda dziewczyna masz piekne oczy i swietne duze usta, nie wmawiaj sobie ze jestes brzydka bo inne sa piekniejsze, spojrz na siebie z zupelnie innej strony, przestan powtarzac jaka jestes beznadziejna i brzydka. gdybys nie napisala o tradziku w ogole bym go nie zauwazyla. niska samoocena? nie sadzisz ze ona jest wynikiem twojego negatywnego myslenia o sobie? przestan sie zadreczac tymi negatywnymi myslami. nos to co lubisz i w czym sie dobrze czujesz i naprawde nie jestes brzydka, uwierz w koncu w to bo jesli tego nie zrobisz bedzie ci tylko jeszcze cięzej. pozdrawiam
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:33   #6
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez kermitowa Pokaż wiadomość
to i ja napisze coś nie bede dawac ci rad jak sie masz malować, ubierac itp. napisze ci cos z punktu widzenia mojego przyszlego zawodu. jestes bardzo ładna mloda dziewczyna masz piekne oczy i swietne duze usta, nie wmawiaj sobie ze jestes brzydka bo inne sa piekniejsze, spojrz na siebie z zupelnie innej strony, przestan powtarzac jaka jestes beznadziejna i brzydka. gdybys nie napisala o tradziku w ogole bym go nie zauwazyla. niska samoocena? nie sadzisz ze ona jest wynikiem twojego negatywnego myslenia o sobie? przestan sie zadreczac tymi negatywnymi myslami. nos to co lubisz i w czym sie dobrze czujesz i naprawde nie jestes brzydka, uwierz w koncu w to bo jesli tego nie zrobisz bedzie ci tylko jeszcze cięzej. pozdrawiam


bardzo dziekuje za fachowa rade choc ciezko jest przestac o sobie od tak po prostu zle myslec... tez nie chodzi mi o to zeby myslec, ze jestem super laska jakich malo na ziemi- ale chcialabym przynajmniej zaakceptowac swoj wyglad i w koncu przestac sie siebie czepiac...a to jest straszniee trudne. jeszcze raz dziekuje za slowa otuchy
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:38   #7
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje za fachowa rade choc ciezko jest przestac o sobie od tak po prostu zle myslec... tez nie chodzi mi o to zeby myslec, ze jestem super laska jakich malo na ziemi- ale chcialabym przynajmniej zaakceptowac swoj wyglad i w koncu przestac sie siebie czepiac...a to jest straszniee trudne. jeszcze raz dziekuje za slowa otuchy
nie ma za co tylko nie chce zebys myslala ze slodze tak wszystkim bo tak trzeba, poprostu pisze jak jest a u ciebie ewidentnie nie ma powodow do niskiej samooceny z powodu wygladu. zycze ci zebys w koncu to uwierzyła
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 14:40   #8
AnkaDe
Przyczajenie
 
Avatar AnkaDe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: malutka miejscowość w mazowieckim
Wiadomości: 28
GG do AnkaDe Send a message via Skype™ to AnkaDe
Dot.: niska samoocena:(

Proszę uprzejmie Powiem Ci nawet, że mam podobnie, z tym, że moje kumpele dookoła są bardzo szczupłe...! Bardzo! A ja zostałam obdarzona dość obfitymi kształtami.
Ale tak jak i Tobie poradziłam tak sama robię-podkreślając swoje atuty odwracam uwagę od niedoskonałości
AnkaDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:44   #9
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

podkreslac atuty-odwracac uwage od niedoskonalosci!!! zapamietam dziekuje za porady psychologiczne-bede o nich pamietac... czekam na kolejne takze dotyczace makijazu,wloskow czy okreslenie mojego typu (kolorystycznego?...w sumie to nie wiem jakiego typu:P)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:10   #10
strzala90
Przyczajenie
 
Avatar strzala90
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 11
GG do strzala90
Dot.: niska samoocena:(

Veiled - zgadzam się z tym, że NIE MASZ POWODÓW DO KOMPLEKSÓW napisz sobie to na kartce, która powiesisz w miejscu, na które często zerkasz, naucz się tego na pamięć, a przeglądając się w lustrze codziennie chwal siebie samą za coś ładnego, np: pon "mam super usta" (masz czerwone farciaro-ja muszę wydawać kasę na błyszczyki, żeby mieć zaczerwienione ) wtorek "mam śliczne oczy" i bach-uśmiech i zaczynaj tak dzień )- to działa;p
po tym, jak docenisz siebie i polubisz się z lusterkiem wybierz się do drogerii ;> kup sobie podkład Revalion Color Stay (odcieni masz kilka-więc powinnaś znaleść odpowiadający Twojej skórze - jeśli chodzi o karnacje-też jestem jasnym typem, ale lepsze to niż zjarana na solarze:P co nie? ) ten podkład dobrze kryje i jest b. trwały. Jeśli jednak chcesz dodatkowo się ubezpieczyć kup sobie baze pod podkład (ja nie używam, ale siostra jest zachwycona baza z Dax Cosmetics). Zahacz o kosmetyki do włosów i zainwestuj w L'oreala szampon z mleczkiem królewskim;> Idź alejkę dalej i kup sobie intensywnie pachnący jakimś owocem (polecam mango & arbuz) żel do kąpieli, świeczki zapachowe, czekoladę, wino i zrób sobie kąpiel burżuazyjną - każdej z nas należy się taka chwila dla siebie) co do włosków baaardzo polecam Wax ( do jasnych włosków)- odżywka, która super regeneruje i wpływa na wzrost włosów- brałam skrzypy i nic, a po dekoloryzacji dzięki tej odżywce nie wypadały mi włosy i nawet urosły kilka cm i zyskały większą objętość co do makijażu, o podkładzie powiedziałam, o bazie też.. aa- mając duże oczka-możesz eksperymentować polecam tusz 2000 kalorii, cienie jasne rozświetlające przy wew kącikach oczek, a ciemniejsze (jak lubisz, to kredka) przy zew - taki na codzień polecam samej poeksperymentować to ja już kończę. Powtarzam - Jesteś BARDZO ŁADNA
__________________
kiedy te oczy tak się śmiały?
strzala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:32   #11
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

strzala90 dziekuje za mile slowa... co do WAXu to tak juz od paru miesiecy sobie obiecuje ze kupie...i chyba bede musiala w koncu sie wysilic i pojsc do jakiejs apteki... rowniez zastanowie sie nad podkladem. dzieki wielkie za rady

co do malowania oczu to zazwyczaj nie uzywam kredki-bo nie mam do tego talentu... ale jesli juz to mialaby byc ona raczej czarna czy ciemny braz? a tusz (uzywam czarnego) moze tez ciemny braz?...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 16:34   #12
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: niska samoocena:(

hehe..
spodziewałam się czegoś innego.. a tu proszę piękna kobietka
powtórzę.. śliczne usta i duże piękne oczy i masz fajny kształt brwi naturalny a nie jak narysowane ołówkiem ^^ hihi

a co do "lepszych" koleżanek. czy one nie mają wad?
kurde nikt nie jest idealny!
trzeba skupić się na swoich pozytywach, ukryć wady i cieszyć się życiem

co do włosów masz wysokie czoło (jak ja) więc o ile się orientuje dobra jest grzywka
co do pielęgnacji polecam KWC
a ze swoich doświadczeń: WAX i szampon który nie jednej kobiecie włosy uratował -> Loreal Absolut repair
Warto wrócić do swojego naturalnego koloru włosów- są o wiele zdrowsze
polecam też szczotkę z naturalnego włosia.

to chyba na tyle ode mnie bo akurat na włosach się znam
co do makijażu i ubrań trochę gorzej.
ale nie broń się przed kolorami,krojami które Ci się podobają przymierzaj,próbuj i na pewno znajdziesz to w czym czujesz się dobrze (to jest najważniejsze)

na trądzik -> dermatolog
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:41   #13
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: niska samoocena:(

piękna jesteś. masz symetryczną twarz o ślicznym kształcie, duże oczy, pełne usta...
jak dla mnie to jesteś typem wręcz "modelkowym"
żal byłoby taką twarz zasłaniać grzywką,
co do makijazu - postawiałbym raczej na pielęgnacje buzi.
Jesteś prześliczna
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 17:17   #14
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

[quote=awunia;11541851

a co do "lepszych" koleżanek. czy one nie mają wad?
kurde nikt nie jest idealny!
trzeba skupić się na swoich pozytywach, ukryć wady i cieszyć się życiem
[/quote]


wielkie dziekimusze to sobie jeszcze w glowie poukladac wszystko... wlasnie tak jak mowisz....musze zaczac sie cieszyc zyciem i wiecej myslec o moich zaletach niz tylko o wadach (tak jak to robilam do tej pory)

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
piękna jesteś. masz symetryczną twarz o ślicznym kształcie, duże oczy, pełne usta...
jak dla mnie to jesteś typem wręcz "modelkowym"
żal byłoby taką twarz zasłaniać grzywką,
co do makijazu - postawiałbym raczej na pielęgnacje buzi.
Jesteś prześliczna

eee bez przesadyzmu... ale milo jest slyszec takie slowa, wiec rowniez bardzo,bardzo Ci dziekuje

- ja rowniez mysle,ze powinnam sie skupic na pielegnacji buzi...a grzywki stety/niestety nie zrobie bo mam za malo wloskow, ale czasami nosze taka grzywke na boczek....
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 17:43   #15
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: niska samoocena:(

ja jestem krytyczna, dlatego rzadko się na metamorfozach wypowiadam.
w tym co napisałam nie było ani słowa przesady - wierz mi..

a co do cery - tak jak pisały dziewczyny - najlepiej wizyta u dobrego dermatologa, przy okazji możesz tez wejść na biochemię, tam są naprawde miłe dziewczyny, które chętnie dzielą się swoją wiedzą odnośnie pielęgnacji.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 17:46   #16
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: niska samoocena:(

Witaj!
Masz naprawdę wspaniałe brwi, kształt oczy i suta i skąd ta niska samoocena??
Zdecydowanie trzeba podkreślać takie atrybuty.
Widziałam bym Cie w jakimś ciepłym brązie i grzywce na bok
A co powiesz na rudy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (22,7 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (20,6 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (25,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (19,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (23,9 KB, 99 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:01   #17
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość

a co do cery - tak jak pisały dziewczyny - najlepiej wizyta u dobrego dermatologa, przy okazji możesz tez wejść na biochemię, tam są naprawde miłe dziewczyny, które chętnie dzielą się swoją wiedzą odnośnie pielęgnacji.
no coz mam zle wspomnienia jesli chodzi o dermatologa... dwa razy bylam i dwa razy sie zawiodlam... ale na biochemie chetnie chetnie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Witaj!
Masz naprawdę wspaniałe brwi, kształt oczy i suta i skąd ta niska samoocena??
Zdecydowanie trzeba podkreślać takie atrybuty.
Widziałam bym Cie w jakimś ciepłym brązie i grzywce na bok
A co powiesz na rudy?

(jeju) dziekuje za te propozycje:cm ok: jak tak patrze to najmniej mi sie podoba blond (a obecnie mam cos w tym guscie)... a rudyy mi sie bardzo podoba, ale nie odwazyla bym sie od razu na taka zmiane... co do brazu to wlasnie tak o nim juz wczesniej myslalam... tylko chcialam do niego dojsc stopniowo-najpierw ciemniejszy blond a pozniej cos z brazow... pozdrawiam
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:07   #18
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: niska samoocena:(

naprawdę nie wiem co Ci sie w sobie nie podba...jestes bardzo ładną kobieta nie masz powodu do kompleksow...ile ja bym dała zeby miec takie oczy,usta czy nos...
najbardziej podobasz mi sie w tej drugiej symulacji, z brązowym włosami i grzywka zamieszczona przez Eowinę.

mam nadzieję że pomogłam i głowa do góry tez mam własnie wątek na metamorfozach i kompleksy ogrooommnee ale dlaczego Ty je masz to naprawde nie rozumiem...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:10   #19
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
naprawdę nie wiem co Ci sie w sobie nie podba...jestes bardzo ładną kobieta nie masz powodu do kompleksow...ile ja bym dała zeby miec takie oczy,usta czy nos...
najbardziej podobasz mi sie w tej drugiej symulacji, z brązowym włosami i grzywka zamieszczona przez Eowinę.

mam nadzieję że pomogłam i głowa do góry tez mam własnie wątek na metamorfozach i kompleksy ogrooommnee ale dlaczego Ty je masz to naprawde nie rozumiem...
oczywiscie ze pomoglas!... choc z tym nosem to ci nie wyszlobo go nie lubie... tez mysle ze druga symulacja jest fajna... choc ja nie moglabym sobie zrobic az tak gestej grzywki ale cos w tym stylu bardzo chetnie...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 18:12   #20
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: niska samoocena:(

koobieeto zobaczylabys moj nos to porażka totalna.zreszta zapraszam na mój wątek ale nosa nie zobaczysz

z tego co wiem to najważniejsze uwierzyc w siebie.wiem, że to trudne, sama tego nie potrafie ale powtarzam NIE MASZ POWODU DO KOMPLEKSÓW!
mam nadzieje ze dotarlo
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:21   #21
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: niska samoocena:(

- piękne usta
- duże śliczne oczka (zazdroszczę!)
I naprawdę nie masz powodów ku temu, by mieć niską samoocenę!

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1237571198

Tu najpiękniej
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:24   #22
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
- piękne usta
- duże śliczne oczka (zazdroszczę!)
I naprawdę nie masz powodów ku temu, by mieć niską samoocenę!

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1237571198

Tu najpiękniej
MIA dziekuje a co do oczek to czasami mi sie wydaja, ze sa za duze(wiem,ze sie czepiam siebie-- wlasnie w tym problem)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:31   #23
babeczka83
Raczkowanie
 
Avatar babeczka83
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: niska samoocena:(

Propozycja ostatniej fryzury od Eowina1818 powalila mnie na lopatki! Cudo Ale wiem, ze nie o metamorfoze chodzi. Jesteś bardzo ładna, masz cudne usta i takie zadziorne spojrzenie Twoj trądzik w porownaniu z moim to nic hehe. Naprawdę głowa do góry, bo jesteś śliczna.
P.S. To Ty byłabyś moją ładną koleżanką, przy której czuję sie brzydka ;P Pozdrawiam.
babeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:34   #24
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: niska samoocena:(

Porad nie będę udzielać, bo się na tym nie znam
Powiem tylko: masz przepiękny kształt oka i bardzo seksowne usta
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:40   #25
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

Cytat:
Napisane przez babeczka83 Pokaż wiadomość
Propozycja ostatniej fryzury od Eowina1818 powalila mnie na lopatki! Cudo Ale wiem, ze nie o metamorfoze chodzi. Jesteś bardzo ładna, masz cudne usta i takie zadziorne spojrzenie Twoj trądzik w porownaniu z moim to nic hehe. Naprawdę głowa do góry, bo jesteś śliczna.
P.S. To Ty byłabyś moją ładną koleżanką, przy której czuję sie brzydka ;P Pozdrawiam.


...zadziorne spojrzenie (ktos juz cos mi o tym wspominal)...dz iekuje z tradzikiem to jest roznie, ale jednak zawsze jest...metamorfoza jak najbardziej- psychiczna i fizyczna... buziaki




czekam takze na propozycje kolorystyczne... co do malowania oczu (na tym sie kompletnie nie znam)czy ubioru

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Porad nie będę udzielać, bo się na tym nie znam
Powiem tylko: masz przepiękny kształt oka i bardzo seksowne usta

kształt oka- jak to fachowo brzmi... seksowne usta?hmmm ze duze to wiem, ale ze seksowne...pierwsze slysze dziekuje...chyba bede musiala w nie zainwestowac-jakis blyszczyk (kiedys uzywalam, ale ostatnio jakos sie zaniedbalam i przestalam uzywac...) dziekuje monik(o) za komplement (ktory jest mi obcy)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:42   #26
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: niska samoocena:(

  • OCZY BRĄZOWE
    zieleń,granat,złoto,fiole t,niekorzystnie wygląda ciemnobrązowy cień
  • OCZY ZIELONE
    brązy,bordo,złoto,fiolet, natomiast kłócą się kolory tj.zieleń i niebieski
coś znalazłam jesli o to Ci chodzilo. oczy masz takie...hm brązowo zielone więc chyba cienie i do takich i do takich by Ci pasowaly

pozdrawiam
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:48   #27
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

o fajnie... no wlasnie z tymi moimi oczami zawsze mialam problem...zwyczajnie nie wiem jakiego sa koloru... ale zloty sie powtarza i fiolet wiec cos w tym jest...tylko najpierw musialabym sie pozbyc rozowego koloru twarzy (co mnie strasznie meczy)... a nielubie takich silnie kryjacych podkladow bo wydaja mi sie strasznie ciezkie...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:51   #28
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: niska samoocena:(

to wymienimy sie za cere bo ja to bladzioch wieczny co mnie dobija.rozowy to zawsze jakis kolor na buzi
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:55   #29
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: niska samoocena:(

hahah no tak rozowy to zawsze jakis kolor- w sumie lepszy niz czerwony- ale gorszy niz beżowy:P... szczerze to ja jednak uwazam ze rozowy kolor skory jest naaaajgorszy. nie narzekaj na swoja blada cera!!! bo to sie da latwo zmienic- maseczka,podkladzik a no i seeeeen.
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:09   #30
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: niska samoocena:(

nie narzekaj nie narzekaj ciekawe jakbys sie czula gdyby Ciebie pytali co chwila czy jestem chora ze taka blada itp...a teraz bedziemy sie licytowac ktora ma gorzej

p.s. w mojej szkole jest dziewczyna,czarne włosy,cera czerwona.dosłownie czerwona wyglada to jakby cały czas byla po wysilku.do tego oczy...jak woda.baaardzo jasny błękit.no i zgadnij jak wygląda takie połączenie nie mamy najgorzej
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.