dobranie makijażu do fryzury i skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 17:18   #1
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989

dobranie makijażu do fryzury i skóry


Witam!
Mam nadzieje, ze mi pomozecie Otoz, chcialabym sie dowiedziec w jakich barwach i w jaki sposob powinnam wykonac makijaz by pasowal do mojej karnacji i wlosow. Czy bylybyscie w stanie mi pomoc? Mam grube, dlugie ciemne obrązowe, prawie czarne wlosy i grzywke prostą prawie do brwi. Zupelnie nie mam pojecia jak mam sie malowac by wygladac jednoczesnie delikatnie i zmyslowo. Mam bardzo jasna karnacje. Zainspirowalo mnie do tego zdjecie modeli Bar Rafaelli, ktora jest umalowana delikatnie lecz wyglada bardzo pociagajaco Chcialabym uzyska taki efekt lecz nie wiem jak zrobic to przy jesnaej skorze i ciemnych wlosach. Oto zdjecia Bar:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4a231725a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5a4f0e31d.html
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:56   #2
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: dobranie makijażu do fryzury i skóry

Hmm, to może żeby było łatwiej wrzuce jakies zdjecia. Mam nadzieje, ze mi pomozecie

Z grzywką i bez grzywki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a528de479.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...91684f0bd.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a8c194d91684f0bdmed.jpg (49,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20df2a5a528de479med.jpg (32,7 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-06-01 o 13:59 Powód: Załączenie zdjeć! - Regulamin
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:11   #3
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: dobranie makijażu do fryzury i skóry

Hmm, jesli nie macie pomyslu na makijaz podobny do tamtego to moze podpowiecie mi jak powinnam sie malowac by wyeksponwac swoja 'urode'? Zupelnie nie mam pojecia jak dobrac makijaz by pasowal do moich wlosow i oczu... Zamiescilam swoje zdjecia dla ułatwienia Wam udzielenia mi cennych wskazówek. Bardzo prosze o Wasze pomysly i porady Bede bardzo wdzieczna
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:08   #4
Roksia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 313
Dot.: dobranie makijażu do fryzury i skóry

Po pierwsze sądzę, że lepiej wyglądasz bez grzywki. Jeżeli chodzi o makijaż.... Bar to masz rację. Jest niezwykle zmysłowy. Sądzę jednak że żeby go wykonać trzeba mieć spore doświadczenie w makijażu bo dla niewprawionej ręki będzie ciężki do uzyskania ;]

OCZY:
Całą uwagę skupiają tu oczy. ja bym na ruchomą powiekę i pod łuk brwiowy dała jakiś błyszczący waniliowy cień (ale bez brokatu !). W załamaniu ciepły odcień jasnego brązu (możesz użyć np. pudru brązującego), a koniec powieki jak i dolną linię rzęs ( ok. 3/4) zaakcentowała matowym ciemnym brązowym cieniem. dodatkowo w oku biała kreska, a ciemny brązowy cień pod okiem roztarła bym odrobiną metalicznego złotego a krawędź zatarła jasnym brązem. Kącik rozświetlony białym cieniem. Wystarczy jeszcze porządnie wytuszować rzęsy (śmiało wystarczy 1 warstwa) i oczy są gotowe. !!

TWARZ:
Lekki podkład (najlepiej płynny) i dobry korektor. Na policzki brzoskwiniowo-różowy róż ale tylko na kości policzkowe.

USTA:
Różowa pomadka i odrobina (!) bezbarwnego błyszczyku.


I ostatni komentarz: ten makijaż będzie dla ciebie tylko i wyłącznie gdy zaczeszesz grzywkę... Niestety inaczej polecam tylko rozświetlić oko waniliowym i białym cieniem, podkreślić rzęsy. Na policzki nałożyć brzoskwiniowy róż a całość załagodzić bezbarwnym błyszczykiem tzw. efekt mokrych ust.

Taka moja opinia.

Pozdrawiam
Roksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:21   #5
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: dobranie makijażu do fryzury i skóry

Nooo wreszcie ktos sie zlitowal

Powiem Ci, ze masz bardzo ciekawy pomysl. Palety brazow uzywam czesto, jednak nigdy nie malowalam bialej kreski, zawsze wybieralam czarna. Hm, byc moze to byl blad, wygladalo to zbyt ciezko...

Zanspirowal mnie ten makijaz i przy najblizszym wyjsciu postaram sie tak umalowac i wrzuce zdjecie

Jelsi chodzi o grzywke, to bez niej buzia wydaje mi sie taka duzaaa i policzki okragle i czolo wysokie

Dziekuje pieknie za wskazowke ( na pewno skorzystam) i czekam na Wasze kolejne propozycje w jakim makijazu byscie mnie widzialy
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 16:21   #6
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: dobranie makijażu do fryzury i skóry

nie wypowiem sie na temat makijazu bo zadna ze mnie specjalistka jednak musze przyznac ze faktycznie bez grzywki wygladasz o wiele wiele ladniej, ta jest dla ciebie za ciezka
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.