a co myślicie o takich firmach... ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-14, 19:08   #1
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885

a co myślicie o takich firmach... ?


Jakie jest Wasze zdanie o takich firmach produkujących kosmetyki jak Bell, Vipera ,Pierre Rene, Inglot, Eveline?
Sa to dosc tanie kosmetyki i na pewno jest wśród nich kilka perełek kosmetycznych... Chciałabym je odnaleźć.

Maluje sie sporadycznie, dlatego szkoda mi troche pieniazkow na drogie kosmetyki, choc obecnie mam duzo loreala, maybelline i bourjois to chcialabym na lato kupic np. kredke czy cienie turkusowe, wiem ze uzyje ich tylko kilka razy więc chciałabym z jakiejs tanszej firmy. niewiem jednak czy mozna na nich polegać?

A tak przy okazji: co sadzicie o pudrze brazujacym visions firmy Bell?

Pozdrawiam weekendowo

Chora(niestety) Novotna
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:13   #2
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Muszę przyznać, że jestem zadowolona z kredek do oczu Pierre Rene. Maja dość ciekawy wybór kolorów, nie są ani zbyt miękkie, ani zbyt twarde. OK!

Nie znam osoby, która choc raz nie spróbowałaby cieni Inglota, głównie ze względu na przebogata paletę kolorów. Ja polecam matowe, są trwalsze niż np. seria Matrix.
Zestawu różowych cieni z drobinami mieniacymi inglota (takie w potrójnym zamykanym pudełku) uzywam jako różu do policzków (sprawdza się lepiej niz jakikolwiek róż!)
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:15   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Ja uwielbiam bell lip smackers ladnie pachna i sa smakowite,z vipera mialam kiedys blyszczyk w tubce( kolor jasny braz wpadajacy w bez)i bardzo go lubilam,jakosc moim zdaniem porownywalna do Loreala.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:18   #4
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Meariel ciekawe zastosowanie cieni

Przymierzam sie do zakupu kredki pierre rene, ale niewiem jaki jest wybór kolorow.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:21   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Bell-konturówki są ok
Vipera -pudry sypkie
Pierre Rene-miałam cudo rozświetlacz(taki jasny beż perłowy)
Inglot-nie przepadam,choć w ciężkich czasach kupowałam cienie w kolorze jasnego beżu z serii SPRINT i używałam jako nabłyszczacz na kości policzkowe
Eveline-jakoś mnie nie przekonuje
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:25   #6
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Czesc! Kolezanka miala tusz z pierre rene poprostu jej rzesy byly boskie, on byl chyba wydluzajacy bodajze. Vipera jak dla mnie tylko pudry sypkie.Z ignlota posiadam wszelakie cienie do powiek, baaardzo mi odpowiadaja. Eveline nie wiem nie probowalam ale zamierzam kupic od nich cos antycellulitowego. Pamietaj nie zawsze drogi oznacza dobry poprostu trzeba znalezc ta "perelke" taka jakiej Ty szukasz! Pozdrawiam papa

P.S. Firma MonAmi ma rewelacyjne kredki do oczu i tez tanie.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:30   #7
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

ja z vipery miałam pudry sypkie,korektor,podkład rozświetlający i błyszczyki-w tubie i Tęczowy Blask i o ile pudry i podkład podpasowały mi to korektor i błyszczyki nie
Cienie inglota rownież uważam za niezłe no i ten wybór kolorów
Z bell miałam lakier do paznokci, podkład,cienie i błyszczyki no i prawde powiedziawszy nawet za tę cenę można chyba znaleźć lepsze...Ale tych błyszczyków bell lip smackers o których pisał Czarny Elf nie kojarzę i chyba nigdy nie widziałam ich w drogeriach...
A z pierre renee i zeveline nic jeszcze nie używałam ale słyszałam pochlebne opinie o błyszczykach(z Eveline-nazywają sie shine&care holographic bodajże)
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-14, 19:39   #8
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Smile Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Hej Moje zdanie jest takie:
Jeśli chodzi o Inglota to mają bardzo dobre cienie do powiek i lakiery do paznokci.
Bell ma fajne błyszczyki do ust z serii Bell Shine,rewelacyjny utwardzacz lakieru a co do pudru brązującego to sama go używam i jestem bardzo zadowolona.Ja mam numer 6 to taki jeden podzielony na pół-połowa ciemniejsza a połowa jaśniejsza.
Vipera też ma fajne błyszczyki do ust (te trójkolorowe,które po pewnym czasie łączą sie w jeden kolor)oraz pomadki szczególnie z serii Sparkle&Shine.
Eveline uważam,że ma bardzo dobre cienie do powiek z serii Beauty Line i także błyszczyki
Co do Pierre Rene to nie wypowiem się,ponieważ niestety nie przepadam za tą firmą.

P.S. Życzę szybkiego powrotu do zdrówka :
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:43   #9
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Ja firme Bell lubie srednio, raczej nie uzywam tych kosmetykow, za to moja babcia lubi tusz do rzes i nie da sie do innego przekonac
Vipera-uwielbiam puder sypki rozswietlajacy, lepszy niz niejeden w o wieele wyzszej cenie
Pierre Rene-mialam pare kosmetykow, choc nei przepadam za ta marka, ma jednak duzy plus za lakier-odzywke kupiona juz ohoho (z 3latka to ma na pewno) a schnie ladnie i nie zgestnial (uzywam ofc rzadko, az tak wydajny nie jest )
Inglot-oczywiscie cienie, bardzo lubie matrix-mam tylko jedne, ktore pokruszyly sie dosc mocno, poza tym najczesciej uzywam perlowych, lubie te w potrojnych opakowaniach-naturalna perle
Eveline-kupilam blyszczyk za ktorym nie przepadam

Poza tym uwazam, ze nie cena jest wazna, a jakosc.
Polecam eye-linery firmy Elegance (kupilam ladnych pare lat temu i od tej pory juz ich nie widzialam, wystarczyl mui naprawde na dlugo)
Z tanszych rzeczy-krem Bambino (choc chyba chodzilo o kosmetyki kolorowe )
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:44   #10
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Pierre Rene - kredki do oczu i konturówki do ust uzywałam i uzywam, uwazam za bdb.
Vipera- kredka do oczu, miękka doskonale mozna nia zrobić precyzyjna kreske, nie rozmazuje sie
Puder brązujący - uzywam , ale jestem srednio zadowolona
Inglot- cienie - przbogata gama kolorow, dosc trwale nawet bez uzycia bazy
Yoko- mam dwa cienie, sypki - jakis taki transparentny, prawie wcale go nie widac, prasowany uwazam za bdb.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:49   #11
poranek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 198
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

uwielbiam Inglota! prawie 3/4 mojego kuferka to inglot. zadna firma nie ma takiej palety kolorów cieni. super!!!!
poranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-14, 20:08   #12
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Cytat:
co do pudru brązującego to sama go używam i jestem bardzo zadowolona.Ja mam numer 6 to taki jeden podzielony na pół-połowa ciemniejsza a połowa jaśniejsza.
Wlasnie nad tym sie zastanawiałam jak ogladalam ostatnio. W "moim" tesco (gdzie chodze na zakupy) jest swietne stoisko firmy Bell, duzo testerow i z nudow tam kiedys podeszlam jak czekalam na rodzicow ktorzy stali w kolejce i zaciekawil mnie ten puderek. Jak tylko wyzdrowieje to go kupie

Zastanawiam sie tez nad jakims cieniem zielonym albo turkusowym z inglota, zebyt robic nim taka kreske na dolnej powiece.

Z Vipery mialam tylkop puderek brazujacy i bylam zadowolona.
Fajnie ze sa tez niedrogie, dobre kosmetyki.

Pewnie u wielu w Was w kosmetyczkach obok np. kosmetykow wysokopolkowych leza tez te z nizszej polki

Jak tylko wyzdrowieje i napisze w czwartek mature to ide na zakupy
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 20:29   #13
big_sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: złotów-toruń-rotterdam
Wiadomości: 57
Talking Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Inglot- cienie co prawda trwałość niewielka ale kolorów całe mnóstwo i piękne
Vipera - puderek odbijający światło fajniutki, nie widać go, super
Eveline za błyszczyk Holografic - jest piękniutki, efekt miliona drobinek, a nie wstrętnych drobin na ustach i zjada się subtelnie. Polecam miedziany kolorek.
Pierre Rene - złe doświadczenia - cienie są beznadziejne, puder=mąka już się boję tej firmy...brrrr
big_sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 20:36   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Niewiem czy to ta sama firma Bell ale ja znam takie blyszczyki z tej firmy bardzo tanie i smakowite
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 21:16   #15
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

czasem warto pogrzebać wśród produktów tych firm, bo można natrafić na prawdziwą perełkę jak np pudry vipery czy cienie inglota niektóre produkty są niestety bardzo nietrwałe... ale co tam mnie nie stać na eksperymenty z drogimi kosmetykami czasem szkoda zmarnowanych pieniedzy np na drogi krem, który kompletnie nam nie służy

ps: nie bądźmy snobkami, połowa kasy za drogi produkt to często opłacenie reklamy i wynajmu kosztownych lokali w ekskluzywnych miejscach, w których kosmetyki te są sprzedawane oraz haracz za markę hihi
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 21:29   #16
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Pierre Rene - nie lubie, ma dwa zestawy cieni, ale są strasznie twarde i nic z nimi nie mozna zrobić, nie mówiąc już o cieniowaniu. Jedynie co z tej firmy uważam to lakiery do paznokci - naprawde długo utrzymują swoją właściwą konsystencję oraz w tamtym roku ukazały się owocowe błyszczyki o nazwie Moody SUPER - wszystkie odcienie matowe bez dodatkowych drobinek. Jedyne takie, które udało mi się znaleźć. Niestety szbko ta seria zniknęła z rynku.
Inglot - duży plus za wybór kolorów - to po pierwsze. Jest kilka rodzajów i za najlepsze uważam Sprint (w okrągłym pudełeczku, które otwiera się bokiem - z kilki odcieni można zrobic fajną piramidkę). Drugie w kolejności to Vertigo (w tym roku ukażały się na rynku - słiczne matowe kolorki i dość intensywne). Bardzo nie lubię tych cieni potrójnych (każdy kolor oddzilnie). 3-ki to najlepsze z tej serii sot pearl i pojedyńcze cienie perłowe. lakiery trochę za duże opakowania ale jakość bardzo dobra.
Paloma - bardzo fajne o delikatnej jedwabnej konsystencji cienie pojedyncze
Eveline - jakoś nie mogę się przekonać do tej firmy

Vipera - mam fajne cienie do powiek takie z różnokolorowych plamek - naprawdę fajna konsystencja...
Bell - jakoś nie mogę się przekonać - błyszczyk np. strasznie kleił mi usta.
Jest jeszcze Joko ale cienie są zbyt miękkie jak dla mnie. Za to cudny róż on nr 51 (świetnie roświetla).

Dokonałej jakości odkryłam kredki do oczu fimry Szafir. Nie są twarde ale też i nie za miękkie.

Jeśli szukasz cieni to na sam początek super cienie Ruby Rose w paletce - nie drogo np. na Allegro ale dobra jakość...

I to by było na tyle z mojej strony...

Aha jeszcze jedno z mojej strony - ostatnio czytałam artykuł o polskim przemyśle kosmetycznym . Jesteśmy baaardzo cenieni na rynku nie tylko europejskim ale i światowym. A za produkty drogich firm niestety często płacimy po prostu a markę a dodatkowo zagraniczne produkty w swojej cenie kryją mnóstwo podatkow!!!

Edytowane przez Marzusia
Czas edycji: 2005-05-14 o 21:31
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 21:48   #17
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Też lubię i polecam polskie firmy, ale nie z każdej wszystko. Zresztą nie ma siły, żebym wszystko przetestowała Zatem po kolei...
Vipera - polecam transparentny puder sypki matujący, a nie polecam prasowanego odpowiednika, polecam błyszczyki (nazw nie pamiętam) i zestaw do frencha, kiedyś był też świetny żel do usuwania skórek, ale teraz są jakieś inne chyba - nie próbowałam; teraz mam zamiar kupić jeszcze jakiś puderek lekko brązujący na lato
Pierre Rene - polecam puder w kulkach i kredki do oczu
Bell - miałam błyszczyk sorbetowy, ale wkurzał mnie klejeniem przyglądałam się testerkom Shiny Lips, ale chemiczny zapach mnie odstrasza, planuję za to kupić w przyszłości jakieś sypkie cienie (choć na razie kupiłam IB, ale w końcu od przybytku głowa nie boli, zwłaszcza cieni :haha; miałam też korektor antybakteryjny zielony i byłam zadowolona z działania
Applause - polecam błyszczyk Glam Max (jeden z lepszych z jakimi miałam przyjemność) i cienie Flash Duo
Inglot - lakierów nie lubię (przetestowałam parę - schnie dłuuuuugo, szybko odpryskuje), cieni Integra nie lubię (choć opinię wydaje na podstawie jednego tylko trio), za cieniami-Sprint'ami też nie przepadam, ale za to Vertigo są ostatnio w czołówce mojego prywatnego rankingu
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 22:53   #18
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Załączam kolory kredek Pierre Rene
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 00:03   #19
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

a ja kofffffam cienie INGLOTA!!!!
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-15, 09:24   #20
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Ja Inglota bardzo lubię za cienie i lakiery. Masa pięknych kolorów.
A do Pierre Rene czuję sentyment ponieważ mój pierwszy tusz do rzęs (zielono-srebrne) opakowanie był właśnie z tej firmy .
Lubię też ich pudry.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 09:52   #21
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Uwielbiam cienie Inglota, szczegolnie te mocno perlowe w intensywnych kolorach (roz po prostu boski). Sa naprawde trwale, w porownaniu z innymi (np astorem, ktory jest dla mnie nieporozumieniem w sprawie cieni)
Slyszalam ze maja tez swietny puder sypki z blyszczacymi drobinkami, probowalam na reku i wygladal faktycznie super na pewno go kupie, tylko skoncze nablyszczacz douglasa

Z Eveline dostalam lakier do paznokci razem z Filipinka, taki bardzo intensywny roz i jest po prostu przecudowny trzymal mi sie na pazurkach 5 dni, i jeszcze byl w bardzo dobrym stanie!

Za Bell nie przepadam, cienie ma okropne, gromadza sie w zakamarkach powiek (a zadne inne mi sie w zasadzie nie gromadza), blyszczyki fajnie pachna, ale sa strasznie nietrwale i zbyt wodniste

Dorzuce jeszcze firme Rival de Loop, ktorej kolorowke i nie tylko mozna kupic w rossmannach. Cienie i korektory po prostu zaj***... strasznie fajne

Kupilam kuzynce tusz do rzes firmy Bielenda i jest naprawde przecudny kosztuje 8 zl (az nie wierzylam), ma przesliczne opakowanko z perelka, pieknie pachnie (tego jeszcze przy tuszach nigdy nie spotkalam) i wyglada przeslicznie! Nie zostawia zadnych grudek i nie skleja rzes (oczywiscie przetestowalam go wiec wiem co mowie) Mialam juz duzo Maybellinow i Manhattanow, i one sie do niego nie umywaja!
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 10:00   #22
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Niewiem czy to ta sama firma Bell ale ja znam takie blyszczyki z tej firmy bardzo tanie i smakowite
To jest z firmy Bonne Bell - wiec niewielka pomylka A co do tych blyszczykow to sa naprawde swietne .
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:00   #23
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Vipera-na Wizażu jest wychwalany pod niebiosa pewien sypki puder z drobinkami,niestety znalezienie go w sklepie(u mnie) jest niemożliwe
Inglot- za cienie bogactwo barw,można wybierać i przebierać,kocham te kolorki,są za te pieniążki bardzo trwałe.Z Inglota także uwielbiam pewien błysczyk do ust,tylko nie wiem jak on się nazywa W pudełeczku,przypominający m kostkę lodu.Mniammmmmm te zapachy Ja miałam wiśniowy i zawsze koleżanki w klasie mówiły,że nie mam się ruszać i otwierać buzi,bo zaraz wszędzie ten zapaszek wędrował Używam także lakierów z Inglota.Do jasnych nie mam zastrzeżeń,gorzej z ciemnymi,trzeba nałożyć 3 warstw,bo po 2 jak się umyje ręce to część lakieru od razu schodzi,nawet jak wcześniej była baza
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:06   #24
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Tak jak poprzedniczki chwale cienie inglota,za caloksztalt Lubie tez lekiery z inglota,szczegolnie numerek 82(bodajze )do francuskiego
Innych nie testowalam
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:09   #25
ann_angel
Rozeznanie
 
Avatar ann_angel
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 542
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Cytat:
Napisane przez Sophie86
To jest z firmy Bonne Bell - wiec niewielka pomylka A co do tych blyszczykow to sa naprawde swietne .
to mozna kupic je w Polsce??????????????? moja kumpela przywozlila je z Kanady...gdzie kupujecie Lip Smackery??
ann_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:10   #26
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Są na allegro i to w niewielkiej cenie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:26   #27
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Cytat:
Napisane przez natii4
Z Inglota także uwielbiam pewien błysczyk do ust,tylko nie wiem jak on się nazywa W pudełeczku,przypominający m kostkę lodu.Mniammmmmm te zapachy Ja miałam wiśniowy i zawsze koleżanki w klasie mówiły,że nie mam się ruszać i otwierać buzi,bo zaraz wszędzie ten zapaszek wędrował
Fruit in ice naprawde super!
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:27   #28
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Unhappy Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Są na allegro i to w niewielkiej cenie

Nie moglam tego znalezc na Allegro;( a moze podasz link?
Niewlasciwie szukalam....hmmm..nie wiem..;(
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:36   #29
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Cytat:
Napisane przez fredka
Tak jak poprzedniczki chwale cienie inglota,za caloksztalt Lubie tez lekiery z inglota,szczegolnie numerek 82(bodajze )do francuskiego
Innych nie testowalam
Mój skarb to 18(chyba)-perłowy opalizujący na różowy cudoooooo
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:59   #30
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: a co myślicie o takich firmach... ?

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Nie moglam tego znalezc na Allegro;( a moze podasz link?
Niewlasciwie szukalam....hmmm..nie wiem..;(
Proszę

http://www.allegro.pl/search.php?str...ay=0&country=1
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.