Puder mineralny Korres - kto używał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 18:47   #1
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Exclamation

Puder mineralny Korres - kto używał?


Hej

Przetestowałam już masę pudrów mineralnych, ale nie trafiłam jeszcze na taki który spełniałby 3 najważniejsze cechy ( czyli dobry kolor, przyzwoite krycie i absorbowanie sebum). Ostatnio polecono mi puder greckiej, ekologicznej marki Korres ( tu można podejrzeć http://pl.strawberrynet.com/m/makeup...--12n-/116713/ ) W Polsce jest kompletnie nieznany, ale na świecie opinie są raczej przychylne. Czy któraś z Was miała może z nim do czynienia? Wiem, że są w Sephorze, ale ja zdecydowałam się kupić na allegro (dużo taniej).
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:06   #2
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

Ja mam taki prasowany puder do cery mieszanej z Korres. Tylko czarne opakowanie ( ten wielowitaminowy). Jest bardzo trwały, ma świetny kolor i dobrze matuje. Nie roluje się i nie tworzy placków. Polecam. Ja swój kupiłam w Sephorze ale na truskawie są sporo tańsze.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 10:12   #3
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

No właśnie, na Amazonie czy Truskawie są duuużo tańsze, ale za to mają inne opakowania i numery, ciekawe czy to ten sam produkt, czy jakieś stare wersje?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 11:46   #4
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

To jest stara seria.

Czarne opakowania są nowsze, maja dodatkową przegrodę pod pudrem gdzie można schować gąbeczkę. Oznaczenia odcieni również zostały zmienione, od jakiegoś czasu najpierw pojawia się nazwa skrócona kosmetyku (MV skrót od multivitamin a następnie kolor, P od powder - w podkąłdach jest F od foundation, taka symbolika stosowana jest we wszystkich pozostałych produktach do makijażu).

Edytowane przez abrakatabra
Czas edycji: 2013-03-05 o 11:47
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 08:40   #5
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

Kurcze, ja nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo kupiłam na allegro puder właśnie ze starej serii, mam nadzieje, że nie będzie przeterminowany...

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
To jest stara seria.

Czarne opakowania są nowsze, maja dodatkową przegrodę pod pudrem gdzie można schować gąbeczkę. Oznaczenia odcieni również zostały zmienione, od jakiegoś czasu najpierw pojawia się nazwa skrócona kosmetyku (MV skrót od multivitamin a następnie kolor, P od powder - w podkąłdach jest F od foundation, taka symbolika stosowana jest we wszystkich pozostałych produktach do makijażu).
Rozumiem, że chyba handlujesz tą marką, czy będziesz miała równiez pudry MV?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 08:50   #6
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

Pudry mają długi termin ważności, aż 36 miesięcy. Jeżeli nie "przeszły przez zbyt wiele rąk" i były przechowywane we właściwych warunkach to nie powinny zrobić krzywdy.

Raczej nie mogę udzielać informacji na temat mojej sprzedaży bo dostanę bana
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:37   #7
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

Oki to proszę napisz mi na priv czy będziesz miała w ofercie pudry MV chętnie bym kupiła ( w sephorze 160 zł troche mnie odstrasza)
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 20:08   #8
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Hej

Przetestowałam już masę pudrów mineralnych, ale nie trafiłam jeszcze na taki który spełniałby 3 najważniejsze cechy ( czyli dobry kolor, przyzwoite krycie i absorbowanie sebum). Ostatnio polecono mi puder greckiej, ekologicznej marki Korres ( tu można podejrzeć http://pl.strawberrynet.com/m/makeup...--12n-/116713/ ) W Polsce jest kompletnie nieznany, ale na świecie opinie są raczej przychylne. Czy któraś z Was miała może z nim do czynienia? Wiem, że są w Sephorze, ale ja zdecydowałam się kupić na allegro (dużo taniej).
Ja stosowałam ten podkład. Kosmetyczka poradziła mi abym stosowała wielowitaminowy, gdyż moja cera jest strasznie wysuszona i skłonna do podrażnień. Możesz je nabyć poprzez allegro i rzeczywiście troszkę są tańsze.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:45   #9
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Hej

Przetestowałam już masę pudrów mineralnych, ale nie trafiłam jeszcze na taki który spełniałby 3 najważniejsze cechy ( czyli dobry kolor, przyzwoite krycie i absorbowanie sebum). Ostatnio polecono mi puder greckiej, ekologicznej marki Korres ( tu można podejrzeć http://pl.strawberrynet.com/m/makeup...--12n-/116713/ ) W Polsce jest kompletnie nieznany, ale na świecie opinie są raczej przychylne. Czy któraś z Was miała może z nim do czynienia? Wiem, że są w Sephorze, ale ja zdecydowałam się kupić na allegro (dużo taniej).

Czy jest to kosmetyk mineralny? Jeśli nie to zamykam wątek.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 08:32   #10
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

Tak go reklamują, mam nadzieje, że to prawda Niestety nie znam się na składach żeby ocenić.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 09:36   #11
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

Podaję skład pudru multiwitaminowego:

Mica, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Silica, Zinc Stearate, Zinc Oxide, Olea Europaea Fruit Oil, CarthamusTinctorius Seed Oil, Potassium Sorbate, Lecithin, Trifolium Pratense Flower Extract, Zein, Parfum, Tocopheryl Acetate,Ascorbyl Tetraisopalmitate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Coumarin, Benzyl Salicylate,Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal. [+/- (May Contain) CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77163,CI 77510, CI 73360].

On nie jest reklamowany jako mineralny, tylko jako puder wzbogacony o witaminy
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 12:25   #12
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Puder mineralny Korres - kto używał?

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Podaję skład pudru multiwitaminowego:

Mica, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Silica, Zinc Stearate, Zinc Oxide, Olea Europaea Fruit Oil, CarthamusTinctorius Seed Oil, Potassium Sorbate, Lecithin, Trifolium Pratense Flower Extract, Zein, Parfum, Tocopheryl Acetate,Ascorbyl Tetraisopalmitate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Limonene, Coumarin, Benzyl Salicylate,Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Hexyl Cinnamal. [+/- (May Contain) CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77163,CI 77510, CI 73360].

On nie jest reklamowany jako mineralny, tylko jako puder wzbogacony o witaminy
Nie jest mineralny. Zamykam wątek.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.