Jak się pozbyć pozostałości kolorowego tonera z włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-04, 11:06   #1
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291

Jak się pozbyć pozostałości kolorowego tonera z włosów


Witajcie,
próbowałam znaleźć odpowiedź na to pytanie na forum, ale nie udało mi się i dlatego zakładam nowy wątek z moją prośbą.

Trochę jestem podłamana moimi włosami. Chciałam mieć bardzo zimny blond i fryzjerka pokryła mi całe włosy rozjaśniaczem. Wydaje mi się, że było to trochę działanie na wyrost, gdyż wcześniej miałam już farbowane włosy na blond i moje naturalne tez są dość jasne i dobrze łapią kolor, a akcja ta zniszczyła mi je tak, że nie mogę dojść do ładu z ich stanem. Jest jednak gorsza sprawa. Na to zrobiłam sobie kilka pasemek, takich dość sporych, w kolorze zielonym, tonerem La Riche. Myślałam, że się spłuczą za jakiś czas, a tu miesiąc ponad minął i nadal włosy są zielone, chociaż teraz bardzo sprane i wygląda to naprawdę źle. To od początku byłą kiepska decyzja, ale mam skłonności do włosowych idiotyzmów. Dodatkowo, moja cera zrobiła się jakaś podrażniona i jest czerwona i wiadomo co ten zielony kolor robi z moją twarza. No koszmar. Myślałam o pofarbowaniu włosów, ale są naprawdę zatłuczone od tego rozjaśniacza (co gorsza wcale nie są popielate, tylko od razu pożółkły), no i pokazał się już odrost, który tez wypadałoby czymś potraktować.

Pytanie moje jest więc takie: czym szybko zmyć ten zielony toner z tych pasm? Jakaś cytryna czy coś? Może iść do jakiegoś innego fryzjera, żeby coś mi poradził? Tylko boję się znowu je farbowac, a już tym bardziej rozjaśniać. Są jakieś inne usługi farbo-podobne u fryzjerów? Jakieś odświeżanie koloru czy coś? Rozjaśnianie jednego pasemka z odrostami, to by była usługa

Ja myślałam o użyciu w domu farby Koleston 12/1 na odrost w kolorze mysiego blondu na wodzie 9% i pokrycie tego zielonego pasemka też tą farbą, ale na wodzie 6%, tylko nie wiem czy jakakolwiek farba chwyci zielony kolor, nawet tak mocno sprany.

Czekam na Wasze porady, bo z tego co wyczytałam, radzicie sobie znacznie lepiej z włosami i farbowaniem niż ja, toteż liczę na Waszą pomoc.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 12:40   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak się pozbyć pozostałości kolorowego tonera z włosów

dlaczego nie reklamowlas uslugi ?!?

i po kiego masz ten zielony na glowie, chyba sama nie chcialas ? Ja bym zlozyla reklamacje i zadala doprowadzenia wlosow do stanu albo tego ktory chcialas albo tego ktory mialas
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.