kolor na zniszczony blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-09, 16:00   #1
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74

kolor na zniszczony blond


hej!! jakis rok temu zrobiłam sobie (niestety !!!!!!!!! ) blond baleyage. Póżniej zafarbował to jakims brazem u fryzjerki, od tego czasu minęło pół roku i zupełnie kolor sie zmył, sporwrotem wrócił mój stary baleyage- i znów mam jasne włosy (moj naturalny kolor to dośc ciemny blond). Juz wczesniej postanowiłam ze nic ne bede robic z wlosami bo sa bardzo zniszczone prostowaniem i pewnie tamtym baleyagem. Zakupiłam już odzywki schowałam głeboko prostownice i suszarke i teraz zastanawiam sie tylko czy moze nie lepiej było by podciac włosy i zafarbowac ten blond jakąs brazowa farba?! juz nie tylko ze wzgledów regeneracyjnch ale i estetycznych bo teraz mam "piekne włosy w odcieniu zieleni" :/ moze poleciły byście mi jakies farby które az tak bardz nie niszcza włoskow, z góry serdecznie dziekuje
lolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:02   #2
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: kolor na zniszczony blond

nikt mi sie pomoże??? ((((((((( napewno ktos cos wie na ten temat, była bym wdzieczna za jakakolwiek informacje...
lolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.