Zabiegi regeneracyjne u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-15, 13:14   #1
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89

Zabiegi regeneracyjne u fryzjera


Wypadają mi włosy, do tego są suche i zniszczone.. będę szła niedługo do fryzjera, i chciałabym się poddać jakiemuś zabiegowi regeneracyjnemu. Wiecie może na czym polegają, i jakie są skuteczne? najlepiej w salonach Goldwella? i jakie są mniej więcej ceny takich zabiegów.
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 15:32   #2
Dotii
Przyczajenie
 
Avatar Dotii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabiegi regeneracyjne u fryzjera

Ja byłam 3 razy na takich zabiegach w salonie loreala, pierwszy raz miałam nałozone na włosy 2 kapsułki, tzn najpierw jedna na wypadanie, potem druga na zregenerowanie włosa, zabieg polega na tym, ze fryzjerka rozprowadza na twoich włosach ampułke z odzywka (specjalnym spryskiwaqczem) chwile trzymasz to na włoskach i potem masz to spłukane, generalnie zabieg ten mnie nie zachwycił, przynajmniej jesli chodzi o regeneracje włosków, moze na wypadanie pomogło, bo faktycznie włosy nie wychodza w takich ilosciach, ale nadal sa suche i zniszczone... Poza tym, za taka jedna ampułke u fryzjera płaciłam chyba 25 zł, a na allegro mozna je kupic za 10 zł i taki zabieg przeprowadzic samemu... Ale mimo wszystko warto spróbowac, słyszałam ze ampułki kerastase przynosza swietne efekty wiec teraz jakbym sżła na regeneracje to chyba własnie kerastase aqua oleum.
Pozdrawiam
Dotii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.