Jaka kolejnosc szamponow? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-28, 19:27   #1
ziubejek
Raczkowanie
 
Avatar ziubejek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 241
Unhappy

Jaka kolejnosc szamponow?


Witajcie!Mam pytanie a mianowicie: mam wlosy suche,zniszczone prostowaniem,a jednoczesnie lupiez,a wiec-najpierw jaki szampon mam zastosowac?czy nie ma jakis przeciwskazac do stosowania dwoch odmiennych szamponow?oraz czy szampon przeciwlupiezowy moze jeszcze bardziesz wysuszac moje wlosy?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.Pozdrawiam serdecznie
ziubejek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:13   #2
AngelikaB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
Dot.: Jaka kolejnosc szamponow?

jezeli masz tak bardzo zniszczone i suche wlosy to wydaje mi sie ze twoj problem z lupiezem jest wlasnie z tego powodu
masz pewnie przesuszona skore na glowie i bardzo bym ci odradzala uzywac szamponow przeciw lupierzowi bo ja jeszcze mocniej podraznisz i bedzie sie mocniej luszczyc
sprubuj najpierw bardzo lagodny szampon i dobra maseczke do wlosow,co do szamponu to radzilam bym ci sprobowac szampon do niemowlat to naprawde bardzo delikatny szampon no i oczywiscie dobra pielegnacje po myciu maseczka,serum,itd zeby wlosy podreperowac
AngelikaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 14:06   #3
ziubejek
Raczkowanie
 
Avatar ziubejek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 241
Dot.: Jaka kolejnosc szamponow?

AngelikaB rozumiem Cie po czesci masz racje,ale...po umyciu szamponu przeciwlupiezowego nie mam lupiezu;-/a jesli nawilzajacym do suchych wlosow to mam strasznie lupiez,i nie wiem jaki szampon wybrac;-/
Zaczelam regenerowac wloski maseczkami,tabletkami itd-ale narazie za krotki okres na jakiekolwiek efekty.
Pozdrawiam!
ziubejek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.