Co zrobić z grubymi i gęstymi włosami z grzywką?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-30, 16:34   #1
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16

Co zrobić z grubymi i gęstymi włosami z grzywką?!


Witam.

Nosze grzywkę od dwóch lat. Taką jak na zdjęciu. Znudziła mi się i chciałabym coś zmienić. Mam niskie czoło, włosy grube i gęste (na fotce wyprostowane) więc ogólnie cięzko jest cokolwiek wymyśleć. Myślałam o zapuszczeniu albo zmianie grzywki, chciałabym odslonić trochę czoła. Teraz włosy mam dłuższe, mniej wiecej do łopatek. Co mogłabym z nimi zrobić? Szczególnie z tą grzywką, bo wszelkie cieniowanie odpada ze wzgędu na ilość moich włosów. Liczę na jakieś porady =))

http://img166.imageshack.us/img166/4739/5yf7.jpg
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 17:09   #2
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Co zrobić z grubymi i gęstymi włosami z grzywką?!

Mi bardzo podoba sie ta fryzurka i sama bym chciala miec takie wlosy, ale mam wlosy cienkie no i krecone wiec odpada. jesli masz takie wlosy jak opisujesz to mysle ze ta bylaby idealna i grzywka jaka chcesz - odslania troche czola, swietna fryzurka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kelly%2520clarkson%25202.jpg (89,9 KB, 246 załadowań)
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 17:50   #3
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Co zrobić z grubymi i gęstymi włosami z grzywką?!

Sapho, ale dlaczego uważasz, że duża ilość włosów przeszkadza cieniowaniu? Boisz się, że będzie ich optycznie jeszcze więcej, tak?
Niekoniecznie tak będzie.
Niezależnie od cieniowania fryzjer może dodatkowo zmniejszyć objętość włosów i wtedy unikniesz efektu "szopy".
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 22:29   #4
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Co zrobić z grubymi i gęstymi włosami z grzywką?!

Mam wlosy wycieniowane z przodu. Żeby wyglądały znośnie muszę je wygładzać, prostować i utrwalać. Robię to od długiego czasu więc są strasznie zniszczone. Kiedyś miałam wycieniowane na całej głowie i nie dość, ze w ogóle nie było tego widac to wyglądałam jak jakiś kwadrat. Cieniowanie chyba nie jest stworzone dla mnie...
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 21:06   #5
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Co zrobić z grubymi i gęstymi włosami z grzywką?!

Hmm, przyjrzałam się tej fryzurce, którą podrzuciła kasiaberlin i zastanawia mnie czy coś takiego trudno jest ułożyć. Jak myślicie w jaki sposoób układa się taką fryzurę??
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 21:18   #6
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Co zrobić z grubymi i gęstymi włosami z grzywką?!

ja mysle ze geste i grube wlosy sa idealne na cieniowanie, naprawde bardzo mi sie to podoba, geste wlosy i wycieniowane, ja to mam takie piorka ze nawet po prostownicy ciagle sie pusza i kreca. Ale mysle ze moglabys je wycieniowac i wlasnie taka grzywke na bok. Nie musi to byc identyczna fryzurka jak na zdjeciu ale w czyms takim byc Cie widziala

a zeby taka fryzurke ylozyc to chyba nic trudnego - jesli masz geste wlosy one same fajnie Ci sie uloza, tak mysle bo moja kolezanka ma geste grube wlosy i taka fryzure, switnie wyglada. A grzywke ulozyc zelem jakims mocnym, a reszta wlosow sama sie uklada, albo mozna uzyc jakis prodoktow ale jesli chodzi o proste wlosy w ogole sie nie orientuje.
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 21:28   #7
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Co zrobić z grubymi i gęstymi włosami z grzywką?!

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Mam wlosy wycieniowane z przodu. Żeby wyglądały znośnie muszę je wygładzać, prostować i utrwalać. Robię to od długiego czasu więc są strasznie zniszczone. Kiedyś miałam wycieniowane na całej głowie i nie dość, ze w ogóle nie było tego widac to wyglądałam jak jakiś kwadrat. Cieniowanie chyba nie jest stworzone dla mnie...
Pewnie nieumiejętnie Cię fryzjerka wycieniowała. I nie robiła dodatkowo degażowania.

Co do układania tej fryzurki na zdjęciu, to myślę podobnie jak Kasia, że najwięcej tutaj zależy od samego strzyżenia, jeśli zostanie zrobione dobrze, to włosy same się będą układać. Bardzo fajnie się układają np. po strzyżeniu "mediolańskim", na gumki, już dwa razy miałam tak strzyżone i byłam zadowolona, a rodzaj włosów mam taki, jak Ty.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 21:48   #8
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Co zrobić z grubymi i gęstymi włosami z grzywką?!

Hmm, strzyżenie mediolańskie? Na czym to polega? A jeśli chodzi o układanie, to moje włosy same potrafią się ułożyć jedynie w kwadrat. I dlatego boję się tego cieniowania...
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.