Rude włosy jaka woda utleniona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 22:22   #1
mishka 123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 28
Smile

Rude włosy jaka woda utleniona


Witam wszystkich.
Mam pytanie odnośnie mojego koloru włosów.
Naturalnie są takie jakby rudawo złote. Przez 3 lata farbowałam na czarno ale teraz z niego zeszłam. W tym celu miałam ściągany kolor 4 razy i w końcu udało się osiągnąć taki rudy jak chciałam.
Zależy mi na płomiennym rudym ale nie takim jakby całkiem czerwonym.
Mój problem polega na tym że za każdym razem jak farbuję włosy, kolor mi się przyciemnia. Ostatnio farbowałam loreal preference takim złocistym rudym (podobny do mango) niestety znowu kolor wyszedł ciemny i tutaj moje pytanie. Fryzjerka doradziła mi kupić wodę utlenioną 9% i do tego kupić rudą farbę lub nawet do tej wody dodać tą z loreal.
Sądzicie że to jest dobry pomysł? Nieraz kupując farbę w rosmanie sprawdzałam jakie są wody w środku i nawet po 6% wyszły dość ciemne.
Z góry dziękuję
mishka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 22:54   #2
myszka_ellunia1099
Przyczajenie
 
Avatar myszka_ellunia1099
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3
Dot.: Rude włosy jaka woda utleniona

hej , też mam z tym małe problemy ,
To prawda , kolor wychodzi zawsze ciemny nie wiem dlaczego tak jest ale to jest bardzo uciażliwe... Jeżeli juz tyle razy probowałas wrocic do takiego koloru włosów , to czemu nie ..Spróbuj, moze akurat sie uda, w sumie woda utleniona rozjasnia włosy )
__________________
Ellunia...
myszka_ellunia1099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 20:50   #3
mishka 123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 28
Dot.: Rude włosy jaka woda utleniona

No właśnie na to też liczę ale z drugiej strony nie wiem czy ta 9% nie rozjasni mi tak że po dodaniu rudego wyjdzie jasny pomarańcz...
mishka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 19:19   #4
mishka 123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 28
Dot.: Rude włosy jaka woda utleniona

Podnoszę
Możecie mi doradzić?
mishka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:44   #5
cat60
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Rude włosy jaka woda utleniona

Jeżeli dodasz wodę z tej farby a tam jest za pewne 6 i dokupisz 9 to wyjdzie Ci stężenie niższe czyli 7,5 %.
6% oksydanty farbują ton w ton, 9% rozjaśniają...Można jeszcze nałożyć innymi metodami jeżeli masz ciemniejsze odrosty np to najpierw nałożyć na końce potem na długości a na koniec odrost...A najlepiej kupić sobie farbę w hurtowni fryzjerskiej i oksydant nie wychodzi to dużo drożej bo dobra farba np. jest za 21 zł około oczywiście i oksydant jedna farba starczy np na 2 farbowania zależy jakie włosy i jak chłoną farbę a woda litrowa starcza na wiele farbowań...No i farbę rozrabia się przeważnie 1;1 oprócz rozjaśniających zależy jak zaleca producent
cat60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.