Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-07, 23:27   #31
zajaczek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Farba dco w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

:rolleyes :
Cytat:
Napisane przez *AvRiLkA* Poka¿ wiadomo¶æ
O matko, ile czasu Ci zajê³o pisanie tego posta, bo wydaje mi siê, ¿e u¿ywanie na przemian ma³ych i du¿ych liter, trochê utrudnia pisanie na klawiaturze.. ale sorry za OT.

W³a¶nie zastanawiam, siê nad zmian± koloru na miodowy. Pamiêtam jak kiedy¶ szala³am za kolorem w³osów sióstr Olsen i w³a¶nie wpad³am na pomys³, czy nie spróbowaæ zmieniæ czego¶ na roztrzepanej, korzystaj±c z okazji, ¿e fryzjerka do mojej mamy przychodzi
Mam rozja¶niane w³osy, do tego myjê je codziennie, wiêc zastanawiam siê czy ten ca³y Casting nie zmyje siê z moich w³osów jeszcze szybciej.. Bezczelnie podczepiê siê do tego w±tku, bo kolory na do³±czonych przez autorkê zdjêciach równie¿ mi siê podobaj±, tylko jakiej firmy farba..
polecam bardzo te miodowe kolorki ,ale efekt jest najlepszy na jasne blondy ,wiec polecam wczesniej rozjasnic wloski,moze jakes pasemka,ja tak zrobilam i rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!! !ja robilam miodowy blond casting ,na dluzsze wloski 2 opakowania,bo lepiej pokryje
---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Szybka decyzja - Casting Creme Gloss Miodowy Blond 832. A co mi tam. Ponoæ do 28 myæ
zajaczek81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-08, 10:54   #32
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

jest caly watek o tych kolorach!

karmelkowe wlosy sie nazywa
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-04, 22:46   #33
kasia_balu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

dziewczyny ja mam na g³owie teraz z³ocistomiedziany blond garmniera (pomarancza krotko mowiac) jak myslicie, miodowy blondzik uda sie na moich wlosach??
kasia_balu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 15:24   #34
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 10 530
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

  • Cytat:
    Napisane przez tula1980 Poka¿ wiadomo¶æ
    Jak to daltonistka?Daltonizm to przypad³o¶æ mê¿czyzn nie kobiet.
to wcale nie przypad³o¶æ mê¿czyzn, bo znam kobietê która jest daltonistk±.
__________________
Ani_qa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-27, 10:14   #35
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Moze mi ktos poradzi co mam zrobic by mi wyszly takie wloski jak zal 1 ? bo takie chyba latwiej mi bedzie uzyskac niz takie (zal2) bo takie tez mi sie podobaja. a moje naturalne to zal3. prosze o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aaa oxTAAZa-makeosver.jpg (46,3 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg aaa ladnyyyyyy.jpg (44,0 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (62,4 KB, 21 za³adowañ)
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-27, 10:17   #36
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

aha i moje wlosy sa naturalne nigdy nie farbowane.. jedynie moze ze 4 razy w zyciu szamponetka ale ostatni raz to bylo na studniowke takze teraz sa w stu% naturalne

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

i w ogóle wie kto¶ jak sie nazywaj± te odcienie? bo nawet nie wiem jak mam to powiedziec fryzjerce jakbym sie zdecydowala do niej pojsc.. zloty blond? miodowy? karmelowy? hmm..
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-15, 17:04   #37
Szulamitka92
Przyczajenie
 
Avatar Szulamitka92
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Farba do w³osów z³oty blond, karmel, ciemny blond

Kochana ja podobnie pragnê miodowego, z³otego blondu i szukam farby ktora da³aby mi taki odcien. Je¶li masz naturalne w³oski to masz najwieksze szanse na wymarzony kolor ja mam blond pasemka zmieszane z ciemnym blondem.

Do tej pory wiekszo¶c farb jakich uzywalam dawaly ciemniejszy efekt niz na opakowaniu.. czy któras z Was ma moze taki kolor? (miodowy) i mog³aby zdradziæ jak± farb± go uzyska³a?

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
aha i moje wlosy sa naturalne nigdy nie farbowane.. jedynie moze ze 4 razy w zyciu szamponetka ale ostatni raz to bylo na studniowke takze teraz sa w stu% naturalne

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

i w ogóle wie kto¶ jak sie nazywaj± te odcienie? bo nawet nie wiem jak mam to powiedziec fryzjerce jakbym sie zdecydowala do niej pojsc.. zloty blond? miodowy? karmelowy? hmm..
moze wydrukuj zdjecie z tym kolorem jaki chcesz i pokaz fryzjerce

ja jakies 2 lata temu powiedzialam miodowy blond a fryzjerka zrobila mi taki jasny miedziany rudy ;/
Szulamitka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.