Rozjaśnianie włosów. Delikatnie. Pasemka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 12:11   #31
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Rozjaśnianie przez pasemka..?

nataszka, ja mam właśnie teraz całkiem podobnie jak to zdjęcie, do którego link podałaś. wczoraj właśnie przez pasemka rozjaśniałam i tak jakoś wyszło... a niedługo siedziałam, bo tylko dwie godziny.

w sumie to ja o takim efekcie nie marzyłam chciałam mieć coś bardziej pod gorzką czekoladę, ale podoba mi się. niestety nie mam aparatu, więc Ci nie pokażę. włosy mi się zniszczyły trochę, ale po dekoloryzacji byłoby gorzej na pewno wydaje mi się, że możesz śmiało rozjaśniać.
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 13:25   #32
nataszka2302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Rozjaśnianie przez pasemka..?

Ojjjj..To chyba jednak rozjaśnie=] jak już będzie po..to to pokarze wam efekty Dzięki za rady
nataszka2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:00   #33
nataszka2302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Rozjaśnianie przez pasemka..?

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
nataszka, ja mam właśnie teraz całkiem podobnie jak to zdjęcie, do którego link podałaś. wczoraj właśnie przez pasemka rozjaśniałam i tak jakoś wyszło... a niedługo siedziałam, bo tylko dwie godziny.

w sumie to ja o takim efekcie nie marzyłam chciałam mieć coś bardziej pod gorzką czekoladę, ale podoba mi się. niestety nie mam aparatu, więc Ci nie pokażę. włosy mi się zniszczyły trochę, ale po dekoloryzacji byłoby gorzej na pewno wydaje mi się, że możesz śmiało rozjaśniać.

A mam jeszcze pytanie czy tylko rozjaśniałaś czy potem kładłaś farbe na te pasemka? i jakim to robiłaś rozjaśniaczem??
nataszka2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:09   #34
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Rozjaśnianie przez pasemka..?

ja robiłam u fryzjerki. najpierw nałożyła mi rozjaśniacz na sporą część włosów (nie miałam całych czarnych rozjaśnianych), tak jak na refleksy, a potem po rozjaśniaczu dała brązową farbę na całość. Ten czarny już jest taki jakby bardzo ciemno brązowy, taki hmm gorzka czekolada? coś takiego i mam takie właśnie refleksy jak na zdjęciu.
tylko w moich w ogóle nie ma blondu, a widzę, że ta dziewczyna ma takie cieniutkie pasemka blond.
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:00   #35
nataszka2302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Rozjaśnianie przez pasemka..?

ahaaa...Dzięki za pomoc
nataszka2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 13:22   #36
christinn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Rozjaśnianie pasemek w domu

Witam, jestem nowa na forum i chciałabym się przywitać i przy okazji przeprosić, jeśli zadaję pytanie w nieodpowiednim dziale
Otóż, od jakiegoś czasu mam ochotę rozjaśnić jedno pasemko na grzywce. Obecnie mam włosy farbowane na czarno, naturalnie mam brązowe, a chciałabym rozjaśnić to pasmo gdzieś tak do jasnego blondu, platynowego, czy nawet siwego.
I mam pytanie: czy za jednym razem można rozjaśnić włosy aż o tyle 'tonów'? Czy trzeba odczekać jakiś czas?
Pozdrawiam
christinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.