jak przyciemnić zbyt kontrastowe pasemka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-09, 08:43   #1
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90

jak przyciemnić zbyt kontrastowe pasemka


Witam wszystkie forumowiczki i prosze o radę. Chodzi o to, co zrobić ze zbyt jasnymi pasemkami. Chciałam jakoś ożywic swoje ciemne włosy, a ze po wakacjach zostało mi trochę jasniejszych refleksów od slonca, pomyślałam, ze fajnie byłoby je delikatnie podkreslic. Efekt mial byc bardzo subtelny, tymczasem kobitka rozjaśniła mi za duzo i za mocno :/ Dodam, ze mam ciemne oczy i szerokie, ciemne brwi, z tymi pasemkami wygląda to może ciekawie, ale nie o to mi chodziło. Znajomi nic nie mówią, co utwierdza mnie w przekonaniu że głupio zrobiłam Co teraz - jakieś ziołowe płukanki do przyciemnienia, czy farba (nigdy nie farbowałam całych włosów i wolałabym nie) czy odwrócic lustro do ściany i przeczekać? Poradżcie, dziewczyny.
pozdrówka
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 12:04   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: jak przyciemnić zbyt kontrastowe pasemka

witaj, mozesz np, kupic szmponrtke koloryzujaca,i pokryc cale włosy wtedy sie pasma przyciemnia, lub szmpon koloryzujacy, pamietaj tylko ze beda Ci sie spłukiwas, ale jest to mniej szkodliwe nim farba, pozdrawiem, a moze poprostu inny koor pasemek?
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 20:48   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: jak przyciemnić zbyt kontrastowe pasemka

dorob troche ciemnych pasm, delikatna farbka na slabiutkiej wodzie, napewno na pozcatku bedzie sie troszke zmywac ale cos tam zostanie i bedzie ciemniej
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 07:46   #4
nuala
Raczkowanie
 
Avatar nuala
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 90
no i nie wytrzymalam :D

Miałam odczekac ze dwa tygodnie, zeby dac włosom odpoczac ale gdzie tam. Wczoraj poleciałam do sklepu po farbe, jakis miedziany bursztyn i po prostu nałożyłam z grubsza na te cholerna pasemka, a na koncu na całe włosy, tak dosłownie na 5 minut, zeby tylko złapały odrobinę połysku. W sumie nie jest najgorzej, wyszedł ciemny kasztan z miedzianymi pasemkami; niezupełnie to, co chciałam na początku, ale przynajmniej nie mam już ochoty wrzeszczeć na widok lustra Teraz modle sie tylko do bogini od kosmetycznych wpadek, zeby mi włosy nie ucierpiały zanadto Pani Grażyno - jeszcze jedno pytanie - czy balejaż rzeczywiście wychodzi z mody? Tak mi powiedziała ta fryzjerka, bo na poczatku chciałam balejaż zamiast pasemek, a że tak schrzaniła sprawę, więc już jej w niczym nie ufam.
Dziękuję i pozdrawiam
nuala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 09:20   #5
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: no i nie wytrzymalam :D

jako laik powiem tak, nawet jesli baleyage wychodzi z mody to zostaną osoby ktore najlepiej czuja sie w kilku kolorach na włosach, jak Ci sie spłucze ten miedziany bursztyn to sprópbuja nałożyc ciemny blond na te pasma wtedy wychodza ładne efekty albo np, orzechowy,m bo oczywiście na włosie rozjaśnianym farba nie trzyma sie zbyt długo, pozdrawiam, pamietaj ze nie zawsz enal;ezy isc za modą tylko za tym w czym nam dobrze i w czym czujemy sie najlepiej, pozdrawiam, papatki
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 08:38   #6
zana87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: jak przyciemnić zbyt kontrastowe pasemka

byłam wczoraj u fryzjera mam włoski w kolorze jasny brąz, prosiłam o kilka jaśniejszych pasemek z zaznaczeniem że chcę tylko jasne refleksy żeby mi nie wyszły białe grube pasma i co ? fryzjerka w trakcie nakładania mówiła, zrobimy tylko kilka sporadycznie żeby nie wyszło za dużo, jak się po zabiegu okazało z brunetki zrobiłam się siwa dosłownie mam więcej białych włosów niż brązu co z tym zrobić ?
nie jestem w stanie przyciemnić samych pasemek, planuję kupić jakąś farbę bez amoniaku w kolorze np czekolady i rzucić na całe włosy, jak to wyjdzie na tych pasemkach ? wcześniej tylko 2 razy farbowałam włosy nie zniszczę ich ? może lepiej szamponetka? proszę o pomoc
mam włosy długie prawie do tyłka wyobraźcie sobie że jak patrzę w lustro to chce mi się płakać
zana87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.