Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 10:36   #1
sylwinek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8

Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak


Witam z moim pierwszym zapytaniem

Naturalny kolor mam ciemny blond (chociaz juz dawno go nie widzialam) z mala domieszka (niestety) siwych juz wlosow. Od lat 10-12 katuje je bardzo gestym i bardzo jasnym balejażem (tak, ze żałościwie są w 85% jaśniutkie). I niestety są już przesuszone i połamane. Stosuje Loreal Professional maskę Intense, odżywkę Absolut, szampon Kerastase, wiec kosmetyki raczej z wyższej polki, niby jest mala poprawa, ale to nie to.

Na ostatnich 2 wizytach u fryzjerki, do której chodzę zawsze jak odwiedzam Lodz zarówno ona, jak i jej szefowa (niezależnie od siebie) poradziły mi zmianę koloru z tego bardzo jasnego na koniak. I po moim ostatnim sobotnim rozjaśnianiu (nie w tym salonie, gdyż na stale nie mieszkam w Lodzi) chyba dorosłam do tej decyzji. CHCE ZMIENIĆ NA KONIAK (ciemna oprawa oczu, ciemna karnacja, ciemne oczy, wiec chyba bedzie git?)

Jednak moje obawy są następujące:
1. koniak szybciutko sie wypłucze z tego blondu
2.odrosty wyjdą innego koloru i innego koloru reszta (uprzednio rozjaśnianych włosów).

Punkt 2 jest najgorszy, gdyż nalezę do osób, które strasznie nie lubią takich sytuacji.
Nie wiecie może czy bardzo źle wyglądają takie różnice i jak szybko taki kolor będzie sie wypłukiwał z blondu? Moze ktoras z Was przechodziła taka zmianę i może podzielić sie ze mną jakimiś radami?

Dzieki z góry!
sylwinek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 11:26   #2
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

Kolor na pewno będzie się wypłukiwał, jeśli masz rozjaśniane włosy. Przed farbowaniem zrób koniecznie pigmentację.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 11:58   #3
sylwinek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

Pierwsze słyszę....co to jest i jak to sie je?
A poważnie to na czym to polega? Czy to mi zniszczy włosy jeszcze bardziej? Bo ja chce uciec od rozjaśniania, żeby ich już tak nie niszczyć..

Sylwinek
sylwinek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 13:11   #4
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

Cytat:
Napisane przez sylwinek1983 Pokaż wiadomość
Witam z moim pierwszym zapytaniem

Naturalny kolor mam ciemny blond (chociaz juz dawno go nie widzialam) z mala domieszka (niestety) siwych juz wlosow. Od lat 10-12 katuje je bardzo gestym i bardzo jasnym balejażem (tak, ze żałościwie są w 85% jaśniutkie). I niestety są już przesuszone i połamane. Stosuje Loreal Professional maskę Intense, odżywkę Absolut, szampon Kerastase, wiec kosmetyki raczej z wyższej polki, niby jest mala poprawa, ale to nie to.

Na ostatnich 2 wizytach u fryzjerki, do której chodzę zawsze jak odwiedzam Lodz zarówno ona, jak i jej szefowa (niezależnie od siebie) poradziły mi zmianę koloru z tego bardzo jasnego na koniak. I po moim ostatnim sobotnim rozjaśnianiu (nie w tym salonie, gdyż na stale nie mieszkam w Lodzi) chyba dorosłam do tej decyzji. CHCE ZMIENIĆ NA KONIAK (ciemna oprawa oczu, ciemna karnacja, ciemne oczy, wiec chyba bedzie git?)

Jednak moje obawy są następujące:
1. koniak szybciutko sie wypłucze z tego blondu
2.odrosty wyjdą innego koloru i innego koloru reszta (uprzednio rozjaśnianych włosów).

Punkt 2 jest najgorszy, gdyż nalezę do osób, które strasznie nie lubią takich sytuacji.
Nie wiecie może czy bardzo źle wyglądają takie różnice i jak szybko taki kolor będzie sie wypłukiwał z blondu? Moze ktoras z Was przechodziła taka zmianę i może podzielić sie ze mną jakimiś radami?

Dzieki z góry!
powiem ci ,ze po tylu latach rozjasniania masz prawo czuc potrzebe zmiany
sama mam geste pasemka rozjasniane a wyglada to jak rozjasniona cala glowa
po 10 latach tez postanowilam lekko zmienic odcien tego jasnego blondu , ktory u innych nadal mi sie podoba ale coz, ta chec zmiany jest silniejsza no i chce sprawdzic czy wlosy faktycznie beda w lepszej kondycji , chociaz nie narzekam na ich stan
koniak to chyba w miare ciemny kolor? ja az tak ciemnego jednak nie chce...

pozatym kosmetyki ktore stosujesz sa ..hmmm nienajlepsze ,np w ktorejs z linii kerastase ,jest na poczatku alkohol denat...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:22   #5
sylwinek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
powiem ci ,ze po tylu latach rozjasniania masz prawo czuc potrzebe zmiany
sama mam geste pasemka rozjasniane a wyglada to jak rozjasniona cala glowa
po 10 latach tez postanowilam lekko zmienic odcien tego jasnego blondu , ktory u innych nadal mi sie podoba ale coz, ta chec zmiany jest silniejsza no i chce sprawdzic czy wlosy faktycznie beda w lepszej kondycji , chociaz nie narzekam na ich stan
koniak to chyba w miare ciemny kolor? ja az tak ciemnego jednak nie chce...

pozatym kosmetyki ktore stosujesz sa ..hmmm nienajlepsze ,np w ktorejs z linii kerastase ,jest na poczatku alkohol denat...
Koniak chyba nie bedzie taki ciemny, to jest troche ciemniejszy odcien blondu, taki cieplejszy. A przynajmniej tak mi mowila fryzjerka Ciemnego na pewno nie zrobie bo nie widze siebie w ciemnym.

A co do kosmetykow to mnie zastrzelilas. Szampon Kerastase faktycznie najlepszy nie jest, ale maska i odzywka naprawde mi pomagaja. I to duzo bardziej niz wszystko, co poprzednio stosowalam. Czemu uwazasz, ze kosmetyki L'oreal Professional nie sa dobre? Chodzi o sklady? Wiesz nie znam tych wszystkich substancji podanych w skladzie.

A czego Ty uzywasz do pielegnacji jasnych wlosow?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwinek1983 Pokaż wiadomość
A czego Ty uzywasz do pielegnacji jasnych wlosow?
Znalazlam na Twoim blogu informacje jak pielegnujesz wlosy
sylwinek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 18:37   #6
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

Cytat:
Napisane przez sylwinek1983 Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę....co to jest i jak to sie je?
A poważnie to na czym to polega? Czy to mi zniszczy włosy jeszcze bardziej? Bo ja chce uciec od rozjaśniania, żeby ich już tak nie niszczyć..

Sylwinek
Pigmentacja wogóle nie niszczy włosów, bo nakładasz tylko farbę samą bez oxydantu. Zerknij na blog BlondBunny:
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...cja-wosow.html
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 07:55   #7
sylwinek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

Nie wiem czy ktos na ten moj watek, ale napisze, ze 3 tygodnie temu zmienilam kolor Ufarbowala mnie najlepsza fryzjerka na swiecie, na najladniejszy kolor jaki mogłam wymarzyć! Wlosy sa duzo przyjemniejsze w dotyku niz po rozjaśniaczu, maja ładny blask.
Nie powiem jaka to była farba, bo nakładała mi 2 kolory jakimś nowym sposobem farbowania, ale kolor wyszedł cudny. Następny raz będę w Lodzi w grudniu i wiem, ze w międzyczasie (gdyby kolor bardzo sie zmyl - w końcu był nakładany na bardzo jasne włosy) mam nałożyć L'oreal Dia Light kolo 6.34.
Reakcja ludzi nie do opisania Nawet teraz po prawie miesiacu, kiedy ten kolor nieco sie zmienil, znajomi (i nawet nieznajomi jak np.wczoraj Pani ze stoiska ArtDeco) pieja nad tym kolorem, ze taki naturalny wyglad, ze takie refleksy ładne (a to chyba te jasne nieco juz widac), i ze w ogóle dużo mi lepiej niż w tym blondzie.

Także w moim przypadku naprawdę było warto, a moja fryzjerka po raz kolejny udowodniła, ze wie co robi i ze naprawdę jest profesjonalistka
sylwinek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 12:32   #8
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

Sylwinek, a możesz wstawić zdjęcia nowego koloru ? Też jestem miłośniczką takich koniakowych, karmelowych, ale właśnie nie za ciemnych.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:00   #9
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Sylwinek, a możesz wstawić zdjęcia nowego koloru ? Też jestem miłośniczką takich koniakowych, karmelowych, ale właśnie nie za ciemnych.
jestem za
też przechodzę własnie z rozjaśniania na taki mniej więcej koniakowy odcień
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 08:25   #10
sylwinek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

Dziewczyny, będzie ciężko ze zdjęciem, bo wyglądają zupełnie inaczej niż w rzeczywistości...dużo ciemniej. I w sumie to nawet od poczatku nie byl koniakowy tylko zdecydowalam sie na ciemniejszy - ciepły ciemny blond z taka poświatą lekko rudawa. Teraz, po ponad miesiącu zrobil sie jasny brąz, taki bardziej koniakowy.
Jak tylko złapię gdzieś dobre swiatlo i kolor wyjdzie na zdjęciu tak jak wygląda w rzeczywistości to wrzucę
sylwinek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:00   #11
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Przejscie z baardzo jasnego i baaardzo gestego balejazu na koniak

ja niestety po ostatnim farbowaniu mam plamy na włosach i nosze związane w kok żeby nic nie było widac do nastepnego malowania;/
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.