Gdzie kupie goldwell colorance w necie? Dziewczyny i pani Grażynko pomóżcie!!:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-29, 15:20   #1
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17

Gdzie kupie goldwell colorance w necie? Dziewczyny i pani Grażynko pomóżcie!!:)


Tak jak w opisie Szkoda mi juz pieniedzy na malowanie wlosow ,wolalbym robic to sama w domu ,goldwell colorance wogule nie niszczy wlosow wiec kombinuje gdzue moge dostac
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:59   #2
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Gdzie kupie goldwell colorance w necie? Dziewczyny i pani Grażynko pomóżcie!!:)

up
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 11:03   #3
mroczna_magnolia
Raczkowanie
 
Avatar mroczna_magnolia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 52
Dot.: Gdzie kupie goldwell colorance w necie? Dziewczyny i pani Grażynko pomóżcie!!:)

Niedawno Goldwell Colorance widziałam na Allegro, ale po kosmicznej cenie, sięgała 170 zł, ale w jakiś hurtownach mozna ja kupić za niższą cenę, również u fryzjerki, ale tam też trzeba nieco zabulic, ale z drugiej strony cena tonera wynosi praktycznie tyle samo, co zafarbowanie sobie nim u fryzjerki...niedawno moja kolezanka była w salonie Welli, gdzie tonowała sobie włosy na indiański brąz, to zapłaciła 35 zł może lepiej pójść do salonu, na to samo wyjdzie. Pozdrawiam
mroczna_magnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:27   #4
Ewela Loczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie kupie goldwell colorance w necie? Dziewczyny i pani Grażynko pomóżcie!!:)

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
Tak jak w opisie Szkoda mi juz pieniedzy na malowanie wlosow ,wolalbym robic to sama w domu ,goldwell colorance wogule nie niszczy wlosow wiec kombinuje gdzue moge dostac
Widzę, że pytanie o farby Goldwell padło dość dawno temu i nie wiem, czy to wciąż aktualne. Ale być może komuś przyda się ta informacja. Wszystkie rodzaje farb Goldwell (w tym Colorance i Topchic) znajdziesz w sklepie internetowym xxx
Warto zajrzeć, bo mają korzystne ceny, coś ok 27zł

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-20 o 13:17 Powód: Reklama.
Ewela Loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.