Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 20:26   #1
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Exclamation

Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody


Jak poradzic sobie z takim kształtem buzi? Sama nie wiem czy jest bardziej okragła czy bardziej kwadratowa... żuchwa nie zwęża się ku brodzie - jest prawie tak samo szeroka jak czoło. Jaka fryzurka pasuje do takiej twarzyczki? Myslę nad dwoma wariantami. Długie włosy, wygniecione na piankę, stylizacja a la "wyszłam właśnie z łóżka", grzywka równiez długa, ukośna, żeby tak figlarnie spadała na bok twarzy. Druga opcja to krótkie włoski, takie cos jak "paź". Z przodu długie kosmyki ok 4 cm za brodę, im bardziej do tyłu tym krótsze włoski; szyjka ładnie odkryta, grzywka taka sama jak w wariancie numer 1. Co mi radzicie drogie koleżanki? Dodam, że jestem naturalną jasną blondynką i mam bardzo cienkie włosy ( dlatego obawiam się czy przy długich nie oklapną jak ulizane ;/ ) Ale długie włosy są przeciez takie kobiece... pomożecie mi? kurcze, w dodatku jestem niska, a ponoc długie włosy skracaja sylwetkę... Wszystkie znaki na niebie mówią "nie zapuszczaj włosów i zetnij" ( mam długosć lekko za ramiona) a ja mam takie opory... Czy kobieta w krótkich włoskach może byc sexy??? Kochane, pomóżcie!!!
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 23:33   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 254
Dot.: Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody

Moze lepiej gdybys zalaczyla foto,wtedy dziewczyny napewno,zobacza i doradza.Bo tak trudno sobie wyobrazic Twoja twarz i fryzure.Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 254 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:02   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody

Witaj Masz może swoje zdjęcie? Trudno tak proponować fryzurę nie widząc jak dana osoba wygląda Ale jeżeli masz cienkie włosy, to proponuje wycieniować- będą się wtedy ładniej układać. Rysy może złagodzić dłuższa grzywka cięta ze skosu Fryzura na pazia zupełnie mi się nie podoba Pozdrawiam serdecznie
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 20:23   #4
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody

eh, dziewczyny gdybym tylko miała i mogła wkleić swoja fotkę od razu bym to zrobiła... szkoda. Ale, na szczęście na forum znalazłam kształt twarzy bardzo podobny do mojej. może teraz będzie Wam łatwiej doradzić? dodam, że mam duże oczy, bardzo długie rzęsy ( mój atut nr 1 !!!) mały nos, nie ma mowy o żadnym garbku i nieduże ale kształtne usta. Jestem uwazana za ładną dziewczynę, jedyna moją bolączką jest właśnie ten kształt twarzy. Chcę sprawic żeby moja szeroka żuchwa nie tłumiła moich atutów.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1119960360
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:27   #5
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody

Załączam kilka fryzurek z kwadratową buzią Może jakoś pomogą. Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:50   #6
joaska_smile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 20
GG do joaska_smile
Dot.: Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody

Mam podobną twarz, ale jestem brunetką. Moje włosy naturalnie się lekko falują, więc wgniatam piankę i uwydatniam te "loki" skosną grzywkę prostuję. Bardzo lubię taką fryzurę. Spróbuj może Tobie też się spodoba
__________________
joaska_smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:18   #7
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody

ja mam zupełnie proste i baaardzo cienkie włosy ;/ gdy zaplotę je na noc na warkoczyki, a rano rozpuszczę to efekt utrzymuje się prez 2 godziny ;/
Ninedin, miałam juz w swoim życiu krótkie włosy i ten okres wspominam jako...koszmar!!! Dobrze czuję się w długich i półdługich włosach ( przy takich długosciach muszę je tapirować) ale co to za życie , że dzień zaczynasz od tapira?
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 17:20   #8
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody

myślę nad trwałą - nie loczkami tylko LEKKIMI FALAMI - ale chyba fryzjer powie mi , że nic z tego ( czytałam posty dot. trwałej i cieńkich włosów)

JOASKA SMILE - pewnie wygladasz super z takimi włoskami falowanymi zazdroszczę! ;*
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 00:19   #9
LandrynAaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: Kwadratowo-okrągła twarz, bez zaznaczonej brody

No jaa teeeż mam taką twarz i żadan fryzura mi ie pasuję ;(


Tee makijaże co dają w necie też nic nie dają ;(

Porażka
LandrynAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.