Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-25, 14:06   #1
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero

Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW


Czyli takie gdzie nie wyjdziecie z pokiereszowana twarzyczka i nei bedziecie leczyc zabiegow niefachowej kosmetyczki miesiacami. Takie, gdzie nikogo nie zdziwi chcec calkowitej depilacji intymnej, takiego gdzie milo spedzicie czas i wyjdziecie wiedzac ze jeszcze nei raz tam wrocicie
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-25, 14:46   #2
Małgosia.O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 121
Re: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Ja bardzo sobie cenię Panią Małgosię w Yves Roche w Carefoure na Zakopiance, ale tam mają mało zabiegów, więc jeszcze jest fajna Kleopatra w Plazie. Nie będe tu wspominać ile miałam przykrości przez inne renomowane salony Krakowskie.
Pozdrawiam
Małgosia.O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-16, 19:45   #3
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ineteresuj emnie salon gdzie bezpieznie można wykonac zabieg zamykania naczynek i oczyszczania- nie mechanicznego. Niestety, moja kosmetyczka nie oczyszcza skóry innym sposobem- chciałabym w wakacje zafundowac sobie takowy zabieg, ale gdzie???
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:13   #4
moniabetek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

ja chodze na ul. bajana do p. Malgosi i jestem bardzo zadowolona!
polecam!!!
__________________
moniabetek
moniabetek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:40   #5
callena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 157
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

up up

(i błaaaagam Nenvena zmień Karków na Kraków - wychodzi na to że mieszkamy w mieście dresów, a tak źle jeszcze nie jest)
callena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:00   #6
callena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 157
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

up!
callena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 15:28   #7
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

http://www.swissbeauty.pl/

Swiss Baauty to dość drogi salon, ale ze świetnymi opiniami Mieści się na ulicy Szpitalnej, blisko centrum. Mama czasami korzysta z jego usług i jest zachwycona
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 18:13   #8
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Moze moje pytanie wydaje sie Wam glupie, ale chcialabym Was prosic o polecenie mi jakis salonow kosmetycznych, w ktorych nie bede musiala sie obawiac o moje brwi Wybieram sie wlasnie na poprawienie wygladu moich 'krzaczkow', ale sama nie wiem gdzie, salonow jest pelno, ale nie chce wyjsc z jakiegokolwiek niezadowolona. Nieraz kolezanki wracaly wsciekle bo albo brwi byly krzywe, albo za cienkie...Bylabym bardzo wdzieczna gdybyscie mi szczerze polecily kogos, chetnie poszlabym na regulacje w sobote, w tygodniu niestety pracuje i nie mam czasu... Z gory dziekuje.


Swoja droga przeszukalam inne watki o brwiach ale na temat dobrych salonow w Krakowie nic nie znalazlam (No wzmianki o samej regulacji...
shacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 20:32   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

a z jakiej czesci miasta jestes? moge polecic w bronowicach.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:56   #10
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

podbijam wątek, ponieważ zagrzebałam się w czeluściach internetu na parę godzin i nie znalazłam konkretnych info. A że nie bywam wogóle u kosmetyczki w Krakowie, to nie mam żadnego rozeznania gdzie pójść, żeby nie żałować.
Pomóżcie
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:12   #11
magietka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW Parendi

Hej
nie wybieraj sie przypadkiem do Parendi na ul Milkowskiego 11a. Zarowno ja jak i moja kolezanka bylysmy w tym salonie i mysle ze zabiegi thalgo so wykonywane nieoryginalnymi kosmetykami. Wiem jak wyglada skura po zabiegach tymi kosmetykami gdyz na takie zabiegi chodze od lat i to napewno nie jest to co oni tam oferuja. He moim zdaniem wydalam kupe pieniedzy za nic.
magietka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 15:46   #12
malina1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW Parendi

Cytat:
Napisane przez magietka1985 Pokaż wiadomość
Hej
nie wybieraj sie przypadkiem do Parendi na ul Milkowskiego 11a. Zarowno ja jak i moja kolezanka bylysmy w tym salonie i mysle ze zabiegi thalgo so wykonywane nieoryginalnymi kosmetykami. Wiem jak wyglada skura po zabiegach tymi kosmetykami gdyz na takie zabiegi chodze od lat i to napewno nie jest to co oni tam oferuja. He moim zdaniem wydalam kupe pieniedzy za nic.
To pewnie wypowiedź zatroskonaje konkurencji, która boi się, że nie podoła jakości oferowanej w salonie Parendi, a mają się tam czy chwalić - nie tylko najwyższej jakości kosmetyki, ale także sprzęt - mają wszystkie nowinki dostepne na rynku, przede wszystkim kosmetolodzy tam pracujący są najwyższe próby. Ja zdecytdowanie polecam sprwdzić - i ostrzegam można się od niech uzależnić.
malina1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:25   #13
pipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 27
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW Parendi

jesli chodzi o zamykanie naczynek proponuje Ci wykonać to u dermatologa ,
osobiście polecam doktor Barbarę Molik, która zajmuje się również dermatologią estetyczną , zamyka naczynka , wykonuje też złuszczania kwasem glikolowym , które przynoszą lepsze efekty niż mechaniczne czyszczenie skóry ( nie wiem o jakie oczyszczanie nie-mechaniczne Ci chodziło , ale peelingi kw.glikolowym , wykonane u DERMATOLOGA , nie u kosmetyczki! dają super efekt )

pani doktor jest bardzo przyjemna, ceny są znośne , nie jestem Ci w stanie podać ile kosztuje zamykanie naczynek , bo zależy ile ich jest i na jakim obszaże skóry , natomiast jeden peeling kw. glikolowym to koszt około 120zł , stężenie kwasu dobiera przed samym zabiegiem oceniając wczesniej stan skóry , przeważnie poleca serię 3 zabiegów w odległości około 2 tygodni , z tym , że najlepiej robić takie złuszczanie wiosną lub jesienią , raczej nie latem ze wzgledu na słonko.

tutaj masz namiary na doktor Molik, jesli jesteś zainteresowana :

http://www.tlkmed.com.pl/index.php?cat=97

http://bv6.eu/ginekologia/index.php?...2=dermatologia

osobiscie nigdy nie byłam tam na cystrersów, zawsze chodzę do gabinetu na madalińskiego , tam tez najlepiej się umówić na pierwszą wizyte , żeby pokazać jej co chcesz zrobić, pogadac ile by to kosztowało itd .

Bardzo polecam tą babkę , jest swietna , konkretna i dzięki niej mam spokój z cerą , gdybym mogła postawiłabym jej za to pomnik
pipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:31   #14
pipa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 27
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW Parendi

a swietnie , teraz dopiero zabaczyłam , że odpowiedziałam na watek założony w 2005 roku !!!!!!!!!!!!!!, w dodatku ten wątek został połączony z innym .

no cóz moje rady nenvenie pewnie sie już nie przydadza , ale może ktoś inny skorzysta

pozdrawiam
pipa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:45   #15
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW Parendi

Cytat:
Napisane przez malina1983 Pokaż wiadomość
To pewnie wypowiedź zatroskonaje konkurencji, która boi się, że nie podoła jakości oferowanej w salonie Parendi, a mają się tam czy chwalić - nie tylko najwyższej jakości kosmetyki, ale także sprzęt - mają wszystkie nowinki dostepne na rynku, przede wszystkim kosmetolodzy tam pracujący są najwyższe próby. Ja zdecytdowanie polecam sprwdzić - i ostrzegam można się od niech uzależnić.
Hmmm!
Widzę, że gorąca dyskusja. Moja znajoma też tam była i rzeczywiście była zadowolona. Ale jeśli chodzi o fachowość to ponoć tylko panią Monikę można polecić. Ponoć salon jakich wiele, ale za niedługo sama się przekonam bo jestem umówiona na wizytę. Z drugiej strony słyszałam też niepochlebne opinie. Ale sama się muszę przekonać.
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 13:12   #16
chiqita1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW Parendi

Cytat:
Napisane przez malina1983 Pokaż wiadomość
To pewnie wypowiedź zatroskonaje konkurencji, która boi się, że nie podoła jakości oferowanej w salonie Parendi, a mają się tam czy chwalić - nie tylko najwyższej jakości kosmetyki, ale także sprzęt - mają wszystkie nowinki dostepne na rynku, przede wszystkim kosmetolodzy tam pracujący są najwyższe próby. Ja zdecytdowanie polecam sprwdzić - i ostrzegam można się od niech uzależnić.
Widzę, że malina1983 chyba właśnie jest z tego saloniku, bo bardzo boi się krytyki. Lukier jaki się leje z jej wypowiedzi daje wiele do myślenia. Z ciekawości chyba odwiedzę ten salonik
chiqita1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:54   #17
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Podbijam!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:15   #18
aniaesz88
Rozeznanie
 
Avatar aniaesz88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 550
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

O, też się chętnie dowiem, bo się niedługo wybieram...

Szukałam na necie gabinetów kosmetycznych, ale boję się iść do niesprawdzonego.
aniaesz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:17   #19
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW Parendi

Cytat:
Napisane przez madzi@ Pokaż wiadomość
Hmmm!
Widzę, że gorąca dyskusja. Moja znajoma też tam była i rzeczywiście była zadowolona. Ale jeśli chodzi o fachowość to ponoć tylko panią Monikę można polecić. Ponoć salon jakich wiele, ale za niedługo sama się przekonam bo jestem umówiona na wizytę. Z drugiej strony słyszałam też niepochlebne opinie. Ale sama się muszę przekonać.
NO I ... BYŁAM
dużo hałasu o nic!
nic specjalnego!
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 16:09   #20
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Też chętnie dowiedziałabym się o jakieś dobre, sprawdzone miejsce gdzie można było by bez większej obawy pójść.. Halo, Krakowianki pomóżcie!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:19   #21
margo20006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Red face Makijaż permanentny w Krakowie

Witam,
Mam prośbę, czy mógłby mi ktoś polecić dobry i sprawdzony salon kosmetyczny (kosmetyczkę) w Krakowie , która zajmuję sie robieniem makijażu permanentnego , chodzi mi o usta, więc jeśli, któraś z Was drogie panie robiła sobie, będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek informacje na ten temat... za opinię zarówno pozytywną jak i negatywną ,jakiegoś salonu...Z góry wielkie dzięki ...pozdrawiam
margo20006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 22:28   #22
kasiakrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

a ja chwale sobie la douceur na krowoderskiej gabinet na luzie posmiac sie mozna pogadać a zabiegi tez fajne pozdrawiam moje dwie kosmetyczki anie i ole
kasiakrakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 17:29   #23
Pisklak23
Raczkowanie
 
Avatar Pisklak23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 99
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Który z krakowskich salonów Yves Rocher wykona profesjonalnie depilację woskiem bikini? Który polecacie? Lub jakiś inny salon, niekoniecznie YR? Ale taki żeby miał rozsądne ceny
Pisklak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 23:28   #24
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Ja szczególnie polecam gabinet pani Ewy na Batorego. Jest bardzo dobrą kosmetyczką, a jej wiedza i skrupulatność mnie zachwyca! Naprawdę rewelacja z porównaniem z gabinetami do których chodziłam i byłam traktowana "przeciętnie". Pozdrawiam.
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 08:54   #25
tomi5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja polecam gabinet kosmetyczny Blue Studio - http://blue-studio.pl
- szczególnie Panią Jole - kosmetyczka z wielkim doświadczeniem i wiedzą - naprawdę warto. Ja kiedys też szukałam dobrego gabinetu , ale jest to wbrew pozorom bardzo trudne... ale w końcu znalazłam

Edytowane przez tomi5
Czas edycji: 2009-03-24 o 08:58
tomi5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:52   #26
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Witam, ja szczególnie polecam gabinet "Nowa-Ty" na ulicy Batorego. Przyjmuje tam kosmetyczka p.Ewa. Jest ona po prostu rewelacyjna. Ja chodzę tam 2 razy w tygodniu i pieniądze które tam zostawiam- nie żauję ich. Też miałam usuwane naczyńka, natomiast chodzę na oczyszczanie ultradźwiękami. Pozdrawiam.
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:11   #27
AnnAmel
Raczkowanie
 
Avatar AnnAmel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
GG do AnnAmel
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

ja z czystym sumieniem mogę polecić salon Mirage (Nowa Huta) - jeden mają w DH Wandzie a drugi os. Jagiellońskie nad Biedronką... Kiedyś pod wieczór chciałam sobie podregulować sama brwi kiedy rano je zobaczyłam wystraszyłam się ;o i zaraz pobiegłam właśnie do tego salonu... Pani Kasia uratowała moje brwi i nadal je ratuje żeby zyskały ładny kształt taki jaki zawsze chciałam uzyskać : ) już jestem bliska wymarzonego kształtu - także polecam !! : )
__________________
31 sierpnia 2013

już się nie mogę doczekać!!!!!
AnnAmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:11   #28
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Cytat:
Napisane przez kejt35 Pokaż wiadomość
Salon który mogę polecić, to Laime, na ul. Retoryka. Chodzę tylko tam, jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona z wizyty. Są exluzywni, profesjonalni a w dodatku ceny są bardzo przystępne. Pozdrawiam
Ja tam byłam i szczerze mówiąc nie byłam zachwycona. Atmosfera świetna, wystrój, zapach, muzyczka, delikatne światło.. Ale drogo - 15zł :-O! i brwi mi wyregulowano bardzo zwyczajnie, myślałam że będą ładnie dopasowane do kształtu twarzy, często widzę dziewczyny z fajnymi brwiami na ulicy i dalej szukam salonu gdzie mi jakiś fajny kształt brwi wyczarują.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:00   #29
maigerl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Zgadzam się. W Laime tez bylam i ciesze sie, ze odrosly bo byly za cienkie :/
A ja marze o takich uniesionych lukach jak u Olivi Wilde...Podbijam
maigerl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 18:17   #30
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Hej
A saloni Cosmein na Bronowickiej 17C w Krakowie? (http://www.cosmein.pl/makeup.html)
Byłyście tam? Możecie się podzielić wrażeniami?
Sama nie do końca wiem jakie te brwi chciałabym mieć więc muszę iść do salonu, w którym mi profesjonalnie doradzą
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-28 16:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.