Fryzury na codzien - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-14, 23:37   #1
kassjopeja
Raczkowanie
 
Avatar kassjopeja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Smile

Fryzury na codzien


Mam taka prosbe... Mam kwadratowa twarz, dlugie blond-braz wlosy (gdzies za lopatki) na codzien po prostu je prostuje i tyle zostawiam rozpuszczone. Juz mi sie to troche znudzilo zawsze tak samo.... Wiec prosze o porade jak sie czesac na codzien (moze jakies zdjecia) zeby nie zajmowalo to duzo czasu a wygladalo fajnie i inaczej i pasowalo do mojego ksztaltu twarzy Dziekuje bardzo.
__________________
Jesteśmy razem od 2.12.2003
http://www.suwaczek.pl/cache/cd5fbf5b6e.png?html

Zaręczyliśmy się 14.09.2008
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200809140729.png
kassjopeja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 09:33   #2
lilka18
Raczkowanie
 
Avatar lilka18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 166
Dot.: Fryzury na codzien

Ja mam własnie taki sam problem i podłączam sie do pytania ja mam za to owalną twarz mam nadzieje że coś dla nas znajdziecie
ps. Kassjopeja ja tylko potrafie kucyka :P
lilka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 10:00   #3
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Fryzury na codzien

Nigdy nie próbowałyście kręcić włosów? Zaplatać ciekawych koczków? Jeśli są w miare długie można przecież mnóstwo z nimi kombinować. Do tego polecam modne dodatki typu: opaski z materiału bądź plastykowe. Można włosy za opaską natapirować, aby stworzyć ciekawy efekt włosów lekko podniesionych z tyłu. Ja, kiedy miałam długie włosy wymyślałam przeróżne dziwactwa. Tapirówałam również grzywkę, żeby odsłonić całą twarz, bo to także jest jakaś zmiana. Podkręcałam czasami same końcówki włosów. Albo gniotłam poszczególne pasma na piance. Zmieniałam przedziałki, raz zyzgazki, raz proste. Niekiedy absolutnie bez. Teraz niestety jestem w trakcie ich ponownego zapuszczania. To już 4 miesiąc i wczoraj udało mi się zrobić małego kucyka. Wracając do tematu, myślę, że powinnyście znaleźć chwilkę czasu, wolne lustro i pokombinować. Pozdrawiam.
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.