kosmetyczne zabiegi odchudzające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-07, 12:58   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

kosmetyczne zabiegi odchudzające


Chciałabym się dowiedzieć, co pani sądzi o skuteczności kuracji kosmetycznej, wspomagającej odchudzanie. Wstępnie zdecydowałam się na nią w jednym z warszawskich gabinetów, bo efekty mają być fantastyczne (oczywiście, kuracja stanowi dodatek do niskokalorycznej diety i ćwiczeń).
Ma ona obejmować serię 10 masaży ręcznych odchudzających (tzw. połówkowych), kilka zabiegów drenazu limfatycznego, głębokiego ciepła oraz elektrostymulacji (elektrody na ciało). Podobno po kuracji mam stracić minimum 4-5 cm w strategicznych obwodach (uda, pupa, brzuch).
Czy to realne? Oczywiście, moje wątpliwości biorą się stąd, że cena kuracji jest wysoka.
Nie wiem też właściwie, czemu nie dobrano mi zabiegów typu GUAM czy Body Wrapping (a takowe ten sam gabinet oferuje). Czy są one mniej skuteczne? Jakich efektów można po nich realistycznie oczekiwać? A może na forum są osoby, które z nich korzystały i zechcą podzielić się wrażeniami...
Z góry serdecznie dziękuję!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-07, 22:30   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Spróbuj - podoba mi się takie kompleksowe podejście do problemu. Nie zaproponowano Ci jednego rodzaju zabiegów ale kilka.Myślę ,że będą efekty - ale musisz być cierpliwa, może się okazać ,że będziesz musiała przedłużyć kurację , każdy inaczej reaguje , jeśli masaże będą bolesne to znaczy ,że są źle wykonywane (wcale masaż wyszczuplający nie musi boleć). Pamiętaj o diecie i gimnastyce - to konieczne jeśli chcesz wyszczupleć - same zabiegi nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Pojawiło się też ciekawe urządzenie do wyszczuplania i walki z cellulitem "VacuStep"- w czasie treningu na rowerze stacjonarnym wytwarzane jest podciśnienie - to nowość , ale może któraś z Was już to wypróbowała?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-08, 08:05   #3
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Reakcje na zabiegi wspomagające odchudzanie są różne. U mnie np. elektrostymulacja i masaże nic nie wskórały. Zależy to zapewne od "rodzaju" tkanki tłuszczowej, jej wieku, grubości, etc. Ja odchudzałam się po kuracji hormonalnej, przybyło mi po niej ładne kilka centymetrów, głównie w biodrach i udach. Moje ciało świetnie reagowało na guam i egyptos (guam - 2 serie po 12 zabiegów w odstępie dwumiesięcznym, egyptos później 2 razy, w odstępach miesięcznych)i w tej chwili wyglądam znacznie lepiej niż przed kuracją hormonalną. Oczywiście nie ma cudów, wspomaganie dietą i ruchem jest konieczne.
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 16:23   #4
renia_8484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

ja polecam aparat velashape, poczytaj sobie i zobacz czy będzie dla Ciebie odpowiedni, mi pomógł
renia_8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 10:47   #5
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

No ja polecam Cavi Lipo, zabieg dla mnie super. Kupiłam pakiet 6 zabiegów, jestem już po 3 i na prawdę efekt jest fajny. Jakby co to tutaj jest więcej info.
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 22:20   #6
Dorothy555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedzieć, co pani sądzi o skuteczności kuracji kosmetycznej, wspomagającej odchudzanie. Wstępnie zdecydowałam się na nią w jednym z warszawskich gabinetów, bo efekty mają być fantastyczne (oczywiście, kuracja stanowi dodatek do niskokalorycznej diety i ćwiczeń).
Ma ona obejmować serię 10 masaży ręcznych odchudzających (tzw. połówkowych), kilka zabiegów drenazu limfatycznego, głębokiego ciepła oraz elektrostymulacji (elektrody na ciało). Podobno po kuracji mam stracić minimum 4-5 cm w strategicznych obwodach (uda, pupa, brzuch).
Czy to realne? Oczywiście, moje wątpliwości biorą się stąd, że cena kuracji jest wysoka.
Nie wiem też właściwie, czemu nie dobrano mi zabiegów typu GUAM czy Body Wrapping (a takowe ten sam gabinet oferuje). Czy są one mniej skuteczne? Jakich efektów można po nich realistycznie oczekiwać? A może na forum są osoby, które z nich korzystały i zechcą podzielić się wrażeniami...
Z góry serdecznie dziękuję!!!
Ja polecam Agyptosa. Wystarczy mniejsza ilość zabiegów aby osiągnąć zamierzony efekt. Byłam w Inter-Biomedika na Szybkiej we Wrocławiu.
Dorothy555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 09:57   #7
missdeaminor
Raczkowanie
 
Avatar missdeaminor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Ja tez wlasnie interesuje sie zabieami odchudzajacymi ( na wiosnę oczywiscie) robiłam Liposonixa i jestem b. zadowolona a teraz chciałabym jeszcze wzmonic efekt i .. nie wiem co wybrac tyle tego jest na rynku. Słyszałam ze w La Perli mozna testowac różne zabiegi za 100zł - któraś z Was może z tego korzystała? Chciałabym się wybrać
__________________
Feel the rhythm of the beat That's my heart
missdeaminor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 12:14   #8
malina1q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Z zabiegów odchudzających korzystałam jedynie z masaży. Bardzo sobie chwalę gabinet przy ul. Kazimierza Królewicza w Szczecinie. Profesjonalna i miła obsługa. A najważniejsze, że działa. Oczywiście nie po jednym masażu, ale po min. całej ich serii jakby ktoś był zainteresowany http://crfwerakso.pl/metody/masaz-szczecin/, Pozdrawiam
malina1q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 15:20   #9
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Znajoma miała zabieg kriolipolizy w http://www.vici.clinic/ w Krakowie. Zabieg nie należał do bolesnych, może trochę nieprzyjemnych, ale za to przyniósł efekty, a to chyba najbrdziej się liczy w tym przypadku.
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 09:51   #10
annasameson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 8
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Cytat:
Napisane przez agaklimek Pokaż wiadomość
Znajoma miała zabieg kriolipolizy w http://www.vici.clinic/ w Krakowie. Zabieg nie należał do bolesnych, może trochę nieprzyjemnych, ale za to przyniósł efekty, a to chyba najbrdziej się liczy w tym przypadku.
Jeśli jednak chodzi o bezinwazyjne zabiegi odchudzające w toruniu, to najlepszym rozwiązaniem jest endermologia lub fale ultradźwiękowe za pomocą med 2 contour.
Racja. też coś o tym słyszałam. Na kripolize trzeba uważać. Jednakże skorzystanie z med 2 contour jest jak najbardziej bezpieczne i bezinwazyjne. Wiele znajomych z niego korzysta.
annasameson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 14:34   #11
bllada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

@agaklimek ja ten sam zabieg przeprowadzałam w salonie J'adore również w Krakowie, jestem pod wrażeniem efektu, myślałam, że to kolejny chwyt marketingowy z tym zamrażaniem tłuszczu, ale zabieg okazał się bardzo skuteczny i bardzo podoba mi się też to, że nie wymaga użycia igieł czy skalpela. Dla chcących dowiedzieć się wiecej polecam zajrzeć na stronę xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-02 o 09:53 Powód: Link.
bllada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 14:01   #12
aniaaaa_p
aniaaaa_p
 
Avatar aniaaaa_p
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

od jakiegoś czasu szukam sposobu na szybkie wymodelowanie sylwetki. znajoma była bardzo zadowolona z zabiegu kriolipolizy w la perli, ale chciałam zasięgnąć rowniez innych opinii, co mozecie o tym powiedziec?
aniaaaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 09:24   #13
FemmeFatale_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Ja korzystam z systemu Redu-Stim w Bona-Dea, klinika z Krakowa, na razie jestem zadowolona zostało mi kilka zabiegów, ale już widzę poprawę. Zainteresowałam się tym system i zauważyłam, że LePerla w Warszawie ma również ten system, ale co więcej system też jest dedykowany dla centrów fitnesowych, trochę w innej formie i o innej nazwie bo nazywa się "MyoSculptor", wygląda ciekawie, może jest ktoś, kto z niego korzystał. Ciekaw jestem jakie jest porównanie pomiędzy Redu-Stim, a tym MyoSculptor ?? Pozdrawiam.
FemmeFatale_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 11:48   #14
Ryska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Ja również poddałam się zabiegowi kriolipolizy. Robiłam ją w QClinique
W moim przypadku zabieg spełnił oczekiwania, a wręcz je przerósł. Robiłam go na bryczesy, które zmniejszyły się w sumie o 4 cm.

Edytowane przez Ryska23
Czas edycji: 2016-08-19 o 08:28
Ryska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 19:06   #15
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

miałam robioną kriolipolizę i zero efektów, nie polecam. Robiłam na brzuch - 4 przyłożenia.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 07:38   #16
Santiana
Raczkowanie
 
Avatar Santiana
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 64
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Ja jakoś w to nieszczególnie wierzę. Można ewentualnie ujędrnić tak ciało, ale odchudzenie? Nieee
Santiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 11:53   #17
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Witam Żaden z zabiegów kosmetycznych nie działa "odchudzająco", natomiast jest szczereg zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny stetycznej, które mogą wysmuklić ciała, ujędrnić skóre, zniwelować cellulit Bardzo dobre efekty można zauważyć po serii zabiegowej, np. Endermologia LPG, Karboksyterapia, czy też zabiegi przy uzyciu fali radiowej- tutaj polecam zabieg Venus Legacy oraz Maximus
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 18:12   #18
Trinitty90
Raczkowanie
 
Avatar Trinitty90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Moim kompleksem były zawsze boczki, których niestety ciężko było się pozbyć ćwiczeniami i dietą. Mój facet twierdził,że ta odrobina tłuszczyku po bokach jest urocza ale mnie osobiście to drażniło. No bo jak brzuszek płaski a tu boki wychodzą :/ Szukałam sposobu na nie aż znalazłam. W salinie kosmetycznym Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie polecono mi zabiegi lipolizy iniekcyjnej - polega to na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową przez lekarza medycyny estetycznej substancji rozpuszczającej komórki tłuszczowe. Zabieg powtarzałam 3 razy aż w końcu po 6 tygodniach uzyskałam efekt o jakim marzyłam. Boczki zniknęły, od razu sylwetka zrobiła się zgrabniejsza. Po samym zabiegu troszkę spuchły mi te boczki a skóra była zaczerwieniona ale na szczęście w dwa dni wszystko schodziło. Osobiście jestem zadowolona z tej metody i nie zawahałabym się skorzystać z tego typu usług ponownie w razie potrzeby.
Trinitty90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 17:20   #19
mala9292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Cool Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Ja skorzystam z zabiegów ****.
W *** maja najnowszy sprzęt.
Przy moim "brzuszku" efekty były widoczne już po pierwszym zabiegu.
Zabieg nie jest tani ale naprawdę efekty świetne, oraz wykonane bardzo profesionalnie przez Panią Sylwię
Zapisałam się przez booksy.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2018-09-16 o 17:00 Powód: Reklama
mala9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 18:13   #20
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Cytat:
Napisane przez Trinitty90 Pokaż wiadomość
Moim kompleksem były zawsze boczki, których niestety ciężko było się pozbyć ćwiczeniami i dietą. Mój facet twierdził,że ta odrobina tłuszczyku po bokach jest urocza ale mnie osobiście to drażniło. No bo jak brzuszek płaski a tu boki wychodzą :/ Szukałam sposobu na nie aż znalazłam. W salinie kosmetycznym Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie polecono mi zabiegi lipolizy iniekcyjnej - polega to na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową przez lekarza medycyny estetycznej substancji rozpuszczającej komórki tłuszczowe. Zabieg powtarzałam 3 razy aż w końcu po 6 tygodniach uzyskałam efekt o jakim marzyłam. Boczki zniknęły, od razu sylwetka zrobiła się zgrabniejsza. Po samym zabiegu troszkę spuchły mi te boczki a skóra była zaczerwieniona ale na szczęście w dwa dni wszystko schodziło. Osobiście jestem zadowolona z tej metody i nie zawahałabym się skorzystać z tego typu usług ponownie w razie potrzeby.
Jaki jest koszt jednorazowego zabiegu? Bolalo?
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 17:24   #21
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Kriolipoliza to jeden z lepszych zabiegów na jakie się zdecydowałam. Jestem dopiero po dwóch, ale efekty są już zadowalające.
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 09:32   #22
magda_wat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Ja jestem po serii zabiegów (5) urządzeniem Remfat i jestem bardzo zadowolona z efektów. Straciłam 5 cm w obwodzie, a zabieg sam w sobie nic nie bolał
magda_wat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-15 10:32:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.