rudawy odcien - jak sie pozbyc?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-30, 17:55   #1
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631

pytanie o plukanki do wlosow.


slyszalam ze zeby zlikwidowac rudy polysk na brazowych wlosach mozna stosowac plukanki /te fioletowe plyny/. jak to sie stosuje? po prostu polewa sie wlosy i pozniej plucze woda? bo ja nie bardzo w tym temacie.
ile takie cudo kosztuje tak mniej/wiecej?
dziekuje z gory za odp.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 18:02   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: pytanie o plukanki do wlosow.

nie wiem czy na brazowe ale na blond dziala Ja rozcienczam 1 nakretke plukanki w ok 2 litrach wody i plucze wlosy aaa i uzywalam plukanki Delia (cos ok 6 zl). 1 buteleczke mam juz od 1,5 roku
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:00   #3
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: pytanie o plukanki do wlosow.

Kiedyś też używałam fioletowej płukanki (Delia) kiedy po farbowaniu odcień brązu wyszedł zbyt ciepły. Dawałam na pewno więcej niż 1 nakretke. Na brązowych włosach raczej trudno ją przedawkować, o co łatwo na blondzie. Stosowałam ją w następujący sposób: rozrabiałam z wodą i polewałam sobie tym włosy kilka razy. Później już nie spłukujesz, chyba że wyjdzie za intensywny kolor( łatwo zmyć ). jedyny minus że wysusza trochę włosy.Płaciłam za nią też około 5 zł. Stosowałam tez Flor Illum (nie pamietam dokładnie nazwy)kupowaną we fryzjerskim sklepie za chyba 11 zł, ale Delia wg. mnie lepsza.
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:08   #4
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

no wlasnie ??? po co jest rozowa?????serbrna wiadomo zeby blad mialy odcien platyny,niebieska tez i chyba nadaje sie rowniez do oziebiania brazow(bo po srebrnej tak bardzo nie widac) a ROZOWA??? do ocieplania odcienia?????? czy jest do ciemnych wlosow???
jak sie wypytuje sprzedawczyn to nie moga mi wytlumaczyc:/ czy ktos wie po co ona dokladnie jest??chyba nie po to b y miec rozowe wlosy?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:50   #5
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

Podłączam się do pytanka i mam też pytanie co to płukanek SZARYCH-MATOWYCH -jaki te efekt dają,czy mogą być stosowane do blondu?
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 20:25   #6
Aliachna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 196
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

Ja też podłączam się do pytanka
__________________

Aliachna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 21:18   #7
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

to niebieska moge spopielic braz? bo mam rudawe refleksy w miejscach gdzie byly rozjasniane :P
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 11:19   #8
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA


Chcę kupić dzisiaj płukankę... i teraz nie wiem.. matowo-szarą czy niebieską? ?? Ale jak nie będę wiedziała, to zapytam pań z drogerii, bo widzę, ze są doinformowane
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 14:09   #9
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

up up up
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:26   #10
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

odpowiadam na przykladach plukanek flor illum
Srebrna ( w wodzie robi sie fioletowa)- no blondow aby pozbyc sie z wlosow zoltawego odcienie
Niebieska- aby przygasic rudosci na niektorych brazach i blondach
Matowo-szara- likwiduje cieple refleksy przy brazach
Rozowa- posrebrza blondy, likwiduje zielkonkwą poswiate

Ponoc sa jeszcze plukanki zielone, rownierz do gaszenia rudosci (flor illum matowo szary przedawkowany na blond wlosach daje zielony refleks)
Plukanka moze miec praktycznie kazdy kolor, przeciwny do koloru naszego wlosow, wtedy odcienie niweluja sie. W załaczniku kolo kolorow widac pomaranczowy - niebieski, zolty- fioletowy itp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg color_wheel1.jpg (34,3 KB, 508 załadowań)
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:29   #11
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytanka i mam też pytanie co to płukanek SZARYCH-MATOWYCH -jaki te efekt dają,czy mogą być stosowane do blondu?
Moga,ale z umiarem
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 09:30   #12
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
to niebieska moge spopielic braz? bo mam rudawe refleksy w miejscach gdzie byly rozjasniane :P
tak mozesz
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 11:11   #13
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

wlasnie sprobowalam od kolezanki niebieskiej za 1 uzyciem plukalam wlosy w niej (1 litr wody) a za 2 dodalam do szamponu no i troszke tam widac efekty chociaz bardzo niewiele. chyba musze zainwestowac jednak w ta matowo-szara na razie jednak zuzyje do konca ta blue
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 17:30   #14
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

oo wiec zastanowie sie nad rozowaaaa bo po stebrnej mam zielone wlosy
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 18:59   #15
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
z rudego w blond-pomocy!

witam
Do wczorajszego wieczoru byłam ciemną blondynką ( farbowaną) z odrostami ok 2 cm w praktycznie identycznym kolorze jak farba. Cos mnie podkusiło i kupiłam farbę o nieco jaśniejszym odcieniu ,ale nie jakaś diametralnie inną . I teraz jest tragedia- odrosty stały się blond-rude ,natomiast reszta włosów na których była farba tylko troszke pojasniały (całkiem fajnie chwyciły kolor). Jak mogę zniwelować ten efekt rudego który pojawił się na odrostach?? Prosze poradzcie mi cos!! Czy płukanki i szampony rozjasniające ,które usuwają żółty odcień poradzą też sobie z rudym?? Jesli tak ,to jakich kosmetyków użyć??
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 22:04   #16
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Cytat:
Napisane przez dr_ka Pokaż wiadomość
witam
Do wczorajszego wieczoru byłam ciemną blondynką ( farbowaną) z odrostami ok 2 cm w praktycznie identycznym kolorze jak farba. Cos mnie podkusiło i kupiłam farbę o nieco jaśniejszym odcieniu ,ale nie jakaś diametralnie inną . I teraz jest tragedia- odrosty stały się blond-rude ,natomiast reszta włosów na których była farba tylko troszke pojasniały (całkiem fajnie chwyciły kolor). Jak mogę zniwelować ten efekt rudego który pojawił się na odrostach?? Prosze poradzcie mi cos!! Czy płukanki i szampony rozjasniające ,które usuwają żółty odcień poradzą też sobie z rudym?? Jesli tak ,to jakich kosmetyków użyć??
Na definityznie rudy odcień płukanki ani fioletowe szampony nie podziałają, jeśli masz rudy pigment we włosie ( a masz), wzmocniąjedynie efekt.Wystarczy kupić farbę blond rozjaśniającę ( np krem Wella wellaton 12/1 lub 12/0) użyć na odrosty a potem na dosłownie minutę na resztę włosów, kolor powinien być w miarę jednolity. Jeśli róznica nie jest duża starczy zwykła farba blond rozjaśniająca np z gamy Garnier Nutrisse Natea.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 13:16   #17
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Dziękuję za poradę. Czy któraś z Was ma takie doświadczenia??
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 17:17   #18
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Nie wiem co można na to poradzić ja się właśnie staram by mieć rudawe refleksy, może rzeczywiście kupić inna farbę dobrze kryjącą, albo szampon koloryzujący jeśli się boisz.
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:30   #19
glorstine
Raczkowanie
 
Avatar glorstine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 76
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Mój naturalny kolor to ciemny blond-jasny brąz. Przez rok farbowałam włosy na rudo. Później chciałam wrócić do naturalnego koloru, jednak mimo farbowania na mój brąz, wciąż prześwitywały mi takie rude refleksy, a gdy farba się "zmywała" ten rudy jeszcze bardziej przebijał:/ Zdecydowałam się w końcu na utleniane pasemka (bo to w sumie pomogłoby mi się pozbyć tego rudego z głowy:/). Po jakimś czasie z te moje rudo-blond włosy zafarbowałam na brąz. No i niby mam naturalny kolorek, jednak nadal jakieś takie złotawe są:/
Powiem krótko: z rudych bardzo ciężko jest zrobić coś innego
...przynajmniej w moim przypadku tak było...
PS: A ta decyzja o tlenionych pasemkach była największą porażką jakiej się kiedykolwiek na moich włosach dopuściałam, bo bardzo je to osłabiło i zniszczyło
__________________
" - Niełatwo jest być odważnym - odparł Prosiaczek, lekko pociągając noskiem - kiedy jest się tylko Bardzo Małym Zwierzątkiem..."
glorstine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 16:12   #20
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Cytat:
Napisane przez glorstine Pokaż wiadomość
Mój naturalny kolor to ciemny blond-jasny brąz. Przez rok farbowałam włosy na rudo. Później chciałam wrócić do naturalnego koloru, jednak mimo farbowania na mój brąz, wciąż prześwitywały mi takie rude refleksy, a gdy farba się "zmywała" ten rudy jeszcze bardziej przebijał:/ Zdecydowałam się w końcu na utleniane pasemka (bo to w sumie pomogłoby mi się pozbyć tego rudego z głowy:/). Po jakimś czasie z te moje rudo-blond włosy zafarbowałam na brąz. No i niby mam naturalny kolorek, jednak nadal jakieś takie złotawe są:/
Powiem krótko: z rudych bardzo ciężko jest zrobić coś innego
...przynajmniej w moim przypadku tak było...
PS: A ta decyzja o tlenionych pasemkach była największą porażką jakiej się kiedykolwiek na moich włosach dopuściałam, bo bardzo je to osłabiło i zniszczyło
Jednak wasze historie to zupełnie dwa różne przypadki : Twój jest o wiele gorszy, pokryłaś pigment chemicznym rudym barwnikiem, pododbnych watków było sporo - z tego strasznie trudno wyjść później, i trzeba rozjaśnic włosy maksymalnie, aby pozbyć sie ciepłych refleksów.
Przypadek powyżej jest znacznie łatwiejszy - poprostu farba rozjasniająca ( a rozjasnianie działa w ten sposób , że wymywa pigment z włosa) nie poradziła sobie z usunięciem tegoż pigmentu w całości, dlatego powstał ryżawy p\odcień. W tym wypadku wystarczy jeszcze troche rozjaśnic aby reszte pigmentu wypłukać. Wbrew pozorom jest to znacznie mniej inwazyjne niż rozjaśnianie / dekoloryzowanie włosów farbowanych( gdzie trzeba usunąć dodatkowo warstwy barwnika)
A więc to dwa różne przypadki
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 17:37   #21
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
rudawy odcien - jak sie pozbyc??

w wakcje robilam sobie pasemka ( o ton/dwa ciemniejsze od moich naturalnych srednio brązowych ) i teraz,gdy farba już trochę "spłynela" został mi na włosach beznadziejny rudawy odcien wiecie moze jak go sie pozbyc? farbowanie nie wchodzi w gre, no chyba ze jakimis szamponetkami itp ale to jest krotkotrwale a ja chcialabym sie jakos na dluzej tego pozbyc... prosze o rady
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 18:39   #22
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
w wakcje robilam sobie pasemka ( o ton/dwa ciemniejsze od moich naturalnych srednio brązowych ) i teraz,gdy farba już trochę "spłynela" został mi na włosach beznadziejny rudawy odcien wiecie moze jak go sie pozbyc? farbowanie nie wchodzi w gre, no chyba ze jakimis szamponetkami itp ale to jest krotkotrwale a ja chcialabym sie jakos na dluzej tego pozbyc... prosze o rady
uzyj plukanki matowo szarej z Flor Illum. zabiera rudawy odcien
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 19:15   #23
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
uzyj plukanki matowo szarej z Flor Illum. zabiera rudawy odcien
oo super dzieki! a dostane ja w pierwszej lepszej drogerii czy bede musiala sie nalatac za nia?
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 19:30   #24
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Mam nadzieję, że mogę się podpiąć ^^

Niedługo przed wakacjami zmieniłam kolor włosów na rudy, przy pomocy szamponu kolyzującego joanny, no i moje włosy są ciągle rude chociaż już oczywiście nie tak, jak na początku. Czy jeśli użyję tej płukanki to mi zejdzie kolor?
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 20:17   #25
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
oo super dzieki! a dostane ja w pierwszej lepszej drogerii czy bede musiala sie nalatac za nia?
oj nie wiem... ja u siebie znalazlam w jednej z natur, ale popytaj, moze ktos moglby zamowic
Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mogę się podpiąć ^^

Niedługo przed wakacjami zmieniłam kolor włosów na rudy, przy pomocy szamponu kolyzującego joanny, no i moje włosy są ciągle rude chociaż już oczywiście nie tak, jak na początku. Czy jeśli użyję tej płukanki to mi zejdzie kolor?
ta plukanka jest po to zeby zniwelowac rudawy polysk na wyplukujacych sie brazowych szamponach i farbach. jesli malowalas na rudy to musisz je przyciemnic albo rozjasnic zeby sie go pozbyc. rudy to rudy. ale nie probowalam wiec nie wiem. zawsze mozna sprobowac chociaz watpliwy pewnie bedzie efekt.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 21:44   #26
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
oj nie wiem... ja u siebie znalazlam w jednej z natur, ale popytaj, moze ktos moglby zamowic

ta plukanka jest po to zeby zniwelowac rudawy polysk na wyplukujacych sie brazowych szamponach i farbach. jesli malowalas na rudy to musisz je przyciemnic albo rozjasnic zeby sie go pozbyc. rudy to rudy. ale nie probowalam wiec nie wiem. zawsze mozna sprobowac chociaz watpliwy pewnie bedzie efekt.
Dzięki za pomoc Rudy uzyskalam dzieki szamponowi koloryzującemu, ktory teoretycznie powinien się zmyć w ciągu miesiąca i owszem, zmywa się - ale powoli. Podobam sie sobie w rudym kolorze ale irytują mnie odrosty. Ponieważ nie chcę zaczac regularnie uzywac farby to chcialabym wrocic do naturalnego koloru (b ciemny blond). Spróbuję więc z płukanką
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:48   #27
nacia7748
Przyczajenie
 
Avatar nacia7748
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Hej,
Jakieś 4 miesiące temu zafarbowałam włosy na rudo farbą L'Oreal Preference odcieniem intensywna miedź. Mój naturalny kolor to coś jakby karmelowy blond, taki szarobury.. Zastanawiam się jak wrócić mniej więcej do naturalnego koloru, bo męczy mnie to farbowanie i ogólnie myślę ze jednak lepiej mi w blondzie. Ten rudy nie jest ciemny, raczej w stronę marchewkowego Czy jeśli położe na tym jakąś jasnobrązową farbę lub ciemny blond to wyjdzie ok? Czy potrzebna jest dekoloryzacja? Jeśli miał ktoś podobne doświadczenia, prosze o rade, dzieki z góry
nacia7748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 17:29   #28
jjjj8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Cytat:
Napisane przez nacia7748 Pokaż wiadomość
Hej,
Jakieś 4 miesiące temu zafarbowałam włosy na rudo farbą L'Oreal Preference odcieniem intensywna miedź. Mój naturalny kolor to coś jakby karmelowy blond, taki szarobury.. Zastanawiam się jak wrócić mniej więcej do naturalnego koloru, bo męczy mnie to farbowanie i ogólnie myślę ze jednak lepiej mi w blondzie. Ten rudy nie jest ciemny, raczej w stronę marchewkowego Czy jeśli położe na tym jakąś jasnobrązową farbę lub ciemny blond to wyjdzie ok? Czy potrzebna jest dekoloryzacja? Jeśli miał ktoś podobne doświadczenia, prosze o rade, dzieki z góry
Maialam ten sam problem i mam go nadal. Mam blond wlosy,chaciałam zmiany pofarbowalam na miedziany blond(taki marchewkowy farba z garniera). Po 4miesiacach kolor mi sie znudzil i chcialam wrocic do naturalnego. Kupiłam n.jasny blond i ..............nic farba złapała tylko odrosty
Ratujcie!!!!!!!!;(
jjjj8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 18:56   #29
nacia7748
Przyczajenie
 
Avatar nacia7748
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Ja sobie jakoś poradziłam, kupiłam ciemny lodowy blond (patrząc po tych próbnych "włosach" wyglądał na bardzo jasny brąz) z Loreal Excell 10, tego co reklamuje Longoria.. Zrobiłam próbe na pasemku, a tą farbe trzyma sie 10min - nic nie złapało. Poszlam na całość i przetrzymałam na włosach 30min.. Nic złego sie nie stało Wyszedł mi bardzo ładny jasny brąz i to jest mój pierwszy krok w strone odzyskania dawnego koloru. Polecam wiec połozenie brązu pozdrawiam
nacia7748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:42   #30
jjjj8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: z rudego w blond-pomocy!

Ok. Dziękuje za pomoc. Będę próbowała
jjjj8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-15 18:54:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.