Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 13:30   #1
Netk@
Przyczajenie
 
Avatar Netk@
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice, Bobrowniki
Wiadomości: 10
GG do Netk@

Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy


Witam, wiem, że niektóre z was na początku zaraz mnie okrzyczą jak mogłam być tak naiwna i dać się namówić na coś takiego, już tłumacze w czym problem...
11 lipca czyli za niecałe dwa tygodnie mam ślub ( dodam że jestem w 21 tyg ciąży), poszłam więc do fryzjerki z pytaniem czy ma jakiś pomysł na moje włosy, które mają około 7 cm odros swoich szatynkowych włosków i reszta za ramiona spłowiała farba w kolorze kasztanu. Ona na to że albo nałożymy ciemną farbę na całość, albo (UWAGA) zrobi mi pasemka. Więc ja zadowolona, że zaproponowała mi pasemka oczywiście wybrałam tą opcje ( wcześniej z 7 miesięcy temu miałam śliczne pasemka jaśniutkie blond na ciemnej podstawie, tylko coś mnie napadło i zrobiłam potem całość kasztanem). Jednak ze względu na mój stan ( CIĄŻA) zapytałam ją czy to aby napewno dobry pomysł i czy wszystko wyjdzie tak jak chce, ona na to że oczywiście, może jedynie wyjść jaśniejszy blond u nasady i ciemniejszy o 2 tony na reszcie.
Więc zabrała się do pracy... po około 1,5h zobaczyłam w lustrze efekt, na pierwszy rzut oka wszytsko ok, na górze jasne na dole ciemniejsze.
Jednak gdy wróciłam do domu doznałam szoku!
Okazało się że owszem na górze mam super blond ale tylko tam, reszta to ciemno marchewkowo rudy Spróbujcie sobie wyobrazić jak ja teraz wyglądam na dodatek nie da się tego w żadne sposób ukryć a stroik co miałam przygotowany do włosów pasuje teraz jak pięść do oka Nie wspomne już o tym że fryzura jaką chciałam wygladałaby teraz koszmarnie.Całą resztę dnia przeryczałam w swoim łóżku i myślałam co teraz z tym zrobić.
Pomóżcie....
Tak bardzo chce mieć takie śliczne pasemka blond.
Dodam jeszcze że 7 lipca jestem umówiona na próbną fryzurę do innej fryzjerki, to moja ostatnia deska ratunku.
Pomóżcie więc, lepiej spróbować nałożyć rozjaśniacz jeszcze raz na te rude pasma ( chociaż to syzyfowa praca, aby je wszystkie wybrać bo zrobiła mi ich bardzooo dużo), czy poprostu znów zafarbić całość na ciemny brąz ?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.
__________________
Radość tkwi nie w rzeczach, ale w głębi naszej duszy!
Netk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:55   #2
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy

ja bym je zafarbowalam na ciemny braz, a do tej madrej fryzjerki, ktora Ci taki sajgon urzadzila na glowie, w dodatku przed slubem, wybralabym sie i porzadnie ochrzanila! masz sie dobrze czuc na slubie wiec zafarbuj na ten braz.
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 14:51   #3
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy

Zafarbować na jednolity kolor
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 15:41   #4
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy

Popieram koleżanki
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:14   #5
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy

idź do fryzjera, nie rób nic sama!!! Poprostu ona za mało rozjaśnicla Ci pasemka na tych farbowanych włosach, ale jeśli pójdziesz do dobrego fryzjera to on bedzie umiał napewno Ci to naprawić... a tak pozatym to ja bym poszła z reklamacją do tego salou, a co!
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:09   #6
kovaliq
Przyczajenie
 
Avatar kovaliq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy

A ja Ci radzę zrób sobie jakis ładny kolor pasujacy do Twoich oczu.Teraz są modne kasztany, jest tego duzo i brązy ale jasne .Nie rób czekolad i ciemnych brązów bo wyjdziesz czarna i to dopiero będzie szok
ps. teraz balejaże nie są modne juz ,ewentualnie jakieś delikatne refleksy
pozdrawiam
kovaliq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 19:06   #7
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
idź do fryzjera, nie rób nic sama!!! Poprostu ona za mało rozjaśnicla Ci pasemka na tych farbowanych włosach, ale jeśli pójdziesz do dobrego fryzjera to on bedzie umiał napewno Ci to naprawić... a tak pozatym to ja bym poszła z reklamacją do tego salou, a co!
Fryzjerka uprzedziła, że końcówki włosów mogą byc o dwa tony ciemniejsze, klientka się zgodziła, więc nie widzę podstaw do reklamacji.

Na twoim miejscu poszłabym do dobrego fryzjera, żeby z rudych pasemek zrobił prawdziwy blond. Dobry fryzjer może wszystko
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 19:46   #8
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomości: 1 311
Dot.: Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy

nie rób nic sama, bo kolor farby na już pofarbowanych włosach nie wyjdzie taki jak na opakowaniu. i nie idź 7 lipca, idź szybciej to przestaniesz się zamartwiać (dzidziusiowi szkodzi)powodzenia
marmotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:42   #9
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Zrozpaczona przyszła Panna Młoda :( Pomocy

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Fryzjerka uprzedziła, że końcówki włosów mogą byc o dwa tony ciemniejsze, klientka się zgodziła, więc nie widzę podstaw do reklamacji.

Na twoim miejscu poszłabym do dobrego fryzjera, żeby z rudych pasemek zrobił prawdziwy blond. Dobry fryzjer może wszystko
A faktycznie, masz rację, jak czytałam 1 raz to jakoś inaczej zrozumiałam tak czy siak fryzjerka obiecywała blond a nie rudy...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.