Największe grzechy FRYZJERÓW :p - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 13:10   #1
glamorus1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 52

Największe grzechy FRYZJERÓW :p


Po lekturze topiku: Największe grzechy Klientów pomyślałam, że przyda się również topik o największych grzechach fryzjerów, tak zupełnie ogólnie, bez podawania jakichkolwiek danych
Moje typy to:
* traktowanie z góry klienta (nie spotkałam się z tym nazbyt często, ale w paru salonach miałam do czynienia z bardziej protekcjonalnym podejściem) - nie mówię tutaj o tym, że fryzjera powinien być słodko-pierdzący wobec mnie - wystarczy zwykła uprzejmość, miły uśmiech
* wspomniana już przez kogoś na topiku o grzechach klientów zła organizacja pracy fryzjera - pogaduszki o komuniach, wakacjach, ślubach pań fryzjerek ze znajomymi klientkami, przez co wszystko się przeciąga - szczególnie mnie to wszystko denerwuje, kiedy mam przyjść na konkretną godzinę, a słyszę, że mam usiąść jeszcze i poczekać -_-
* chyba brakowi asertywności mogę zawdzięczać to, że nawet jak już siądę na ten fotel, to przeważnie np. po farbowaniu włosów siedzę z tą farbą dłużej niż to konieczne.. bo pani fryzjerka musi drugiej czy jakiejś uczennicy zlecić przyniesienie papierosków, jedzenia czy czego tam jeszcze, musi pogadać na zapleczu z Magdą, Anią itp. itd. ja wszystko rozumiem, fryzjer też człowiek itp. ale czasem niektóre panie przesadzają moim zdaniem..
jeśli taki topik istnieje, to proszę mój skasować, tylko nie mogę znaleźć tamtego

Edytowane przez glamorus1988
Czas edycji: 2009-12-29 o 13:24
glamorus1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:18   #2
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Największe grzechy FRYZJERÓW :p

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211230
littlei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 14:31   #3
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Największe grzechy FRYZJERÓW :p

Rozumiem, że strasznie trudno było znaleźć temat, który najczęściej jest na pierwszej stronie tego działu... Trochę mniej emocji a więcej myślenia na przyszłość życzę.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.