Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 17:06   #31
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Jezus Maria...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 17:21   #32
MalwinaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
te wloski juz przemalaowalas bo nie moge zalapac pod spodem jakies czarne widze....ale wygladasz ok wiadomo napewno nie naturalnie ale kto teraz jest naturalny mozna policzyc na palcach...podobna jestes na tej focie w tej platynie do Christiny Aguileryte same oczy blekitne


Właśnie włoski przemalowuję tylko pod grzywką robię sobie takie jakby pare refleksów , a te czarne włoski na grzywce wycieniuje żeby było blond widać. I znowu będe musiała się męczyć z tymi włosami i na dodatek z ciężkim makijażem bo do czarnych włosów z takim mi najlepiej . Jak myślicie w których włosach mi lepiej blond czy czarny ? Jak coś pod koniec wakacji zrobię sobie blond , ale jeszcze nic nie wiadomo . Kobieta zmienną jest
MalwinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 17:40   #33
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Od razu jak ma sie jasny kolor wlosow to pisze sie , ze tandetnie . Byc moze tak , ale ja sie tak nie czuje. Podoba mi sie taki kolorek , ale chcial bym go przyciemnic
nie od razu jak ma się jasny kolor to wygląda się tandetnie... jak ma się taki jak zaprezentowałaś na tym zdjęciu, jak ubiera się na różowo i maluje w taki sposób to niestety wygląda się właśnie tandetnie. Mówię tu o wyglądzie, a nie o charakterze, bo dwie całkiem odmienne sprawy Sama mam jasny blond ale wszystko zależy od ogólnej stylizacji, mi się taka jak zaprezentowałaś po prostu nie podoba
I zastanów się czy dobrze będziesz się czuła wyglądając jak sztuczna lala Barbie...

Cytat:
Po pewnym czasie nie ma problemu zawsze mozna z jasnego blondu przemalowac na ciemniejsz blond .
ojj nie jest to wcale takie łatwe... wręcz to bardzo trudn aby uzyskac nie za ciemny kolor
ja obecnie próbowałam róznymi odcieniami i wszystkie początkowo ą za ciemne, a po kilku myciach kolor za szybko się spłukuje z jasnych włosów.. wcale nie jest tak hop siup
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 06:49   #34
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez MalwinaG Pokaż wiadomość
No nie wiem Kochane , ale pokaze wam zdjecie ...nie wiem czy wam sie w tym kolorku spodobam oczzwiscie na zywo jest ciemniejszy troszke i skora tez jest ciemniejsza , ale ogolnie mysle , ze jest dobrze ... znajomym sie podoba mowia , ze ladniej mi w blond wloskach . A co do prostowania wlosow to owszem prostuje bo z natury mam strasznie krecone wlosy. Sorki za tyle bledow , ale klawiatura mi sie cos przestawila
to moze zabrzmi glupio, ale wydaje mi sie ze gdybys byla ubrana identycznie jak na tym pierwszym zdjeciu w czarnych wloskach co zamiescilas (tzn fajna jasna bluzeczka, czarne legginsy, bez czapki itp) to ten blondzik bylby calkiem fajny. A tak platynowy blond plus wsciekle rozowa czapeczka i wsciekle rozowa bluzeczka wyglada, przynajmniej w moim odczuciu, bardzo sztucznie. No ale moze wlasnie taki efekt chcialas osiagnac - wiec nie chcialabym cie urazic. Mimo to uwazam ze ten blond w moim odczuciu moglby wygladac calkiem fajnie, ale do ubranek w Twoim poprzednim stylu
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:23   #35
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

drastyczna zmiana koloru wlosow wiaze sie ze zmiana w makijazu oraz w sposobie ubierania -w kolorach ubran
aha zapomnialam dodac bo ktos wyzej wspomnial cos o tandecie a wiec moje drogie dziewczyny tandeta to wlasnie solar na skwarke plus biale wlosy i rozowe ubranka..przeokropna to tandeta ...lubie opalenizne ale na boga nie na czarno...plus kontrastowe ubrania...beeeee
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-06-18 o 08:27
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:41   #36
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Naprawde po jednym dniu masz takie włosy jasne...

PODZIWIAM za odwage...jak stan włosów... w szoku ciezkim jestem...
dbaj o te włosy dziewczyno jesli chcesz je miec...i nie prostuj bo ci na prostownicy wkoncu zostana...mowie z doświadczeń z młodości.twoja mama ma niestety racje
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:36   #37
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

"drastyczna zmiana koloru wlosow wiaze sie ze zmiana w makijazu oraz w sposobie ubierania -w kolorach ubran"

tzn cascada jestes ZA platynowymi wloskami i wscieklo rozowymi ubraniami? Mi tylko chodzilo o to ze wydaje mi sie iz ta platynka wygladalaby ladnie, ale do subtelniejszych kolorow - oczywiscie ze lekka zmiana kolorystyczna w garderobie jest potrzebna (sama mam ten problem bo jeszcze niedawno bylam ciemna brunetka), ale wydaje mi sie ze wsciekly roz akurat w tym wypadku to nienajlepsze rozwiazane. No ale w 100% szanuje gust i zdanie innych osob, probowalam tylko doradzic

"aha zapomnialam dodac bo ktos wyzej wspomnial cos o tandecie a wiec moje drogie dziewczyny tandeta to wlasnie solar na skwarke plus biale wlosy i rozowe ubranka..przeokropna to tandeta ...lubie opalenizne ale na boga nie na czarno...plus kontrastowe ubrania...beeeee"

zgadzam sie, choc czasami moglybysmy byc dziewczyny nieco delikatniejsze w wyrazaniu swoich opinii, zeby kogos nie urazic. No ale Ty tylko cytowalas wiec spoko

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
najpierw sprawdź swój typ kolorystyczny, bo nie każdemu jest dobrze w popielatych chłodnych odcieniach, mam wrażenie że lepiej wyglądałabyś w bardziej naturalanym, ciepłym blondzie, np. złocistym albo perłowym...
perlowy chyba bylby najlepszy tzn ja mam rozumiec ze te wlosy sa juz przefarbowane na blond? czy to byla tylko taka prowokacja?
moze ten wsciekly roz to tez prowokacja, juz sama nie wiem
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 11:27   #38
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

sama mam blond wlosy a kiedys wciekle czarne wiec wszystko rozumiem
nie zmieniajac tematu...mysle ze zalozycielka tego watku bedzie dobrze wygladac w blondzie i tyle nie bede sie rozpisywac o kolorach stroju czy opaleniznie bo kazdy robi co chce
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:49   #39
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

założycielka tematu czyli ja? :P czy chodzi o koleżankę co farbowała z czarnego
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 13:31   #40
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez nelly000 Pokaż wiadomość
założycielka tematu czyli ja? :P czy chodzi o koleżankę co farbowała z czarnego
ojj nie zauwazylam bo caly watek jest o MALWINIE i sie przejezyczylam
pisze o niej do niej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 14:31   #41
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Malwina chyba nie zmieniła już koloru włosów na taki jasny, mi wygląda jakby miała na głowie perukę Przynajmniej ja z jej postów wywnioskowałam, że ona się pyta jakby wyglądała w takim blondzie, ale jeszcze go nie ma na głowie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 15:48   #42
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Malwina chyba nie zmieniła już koloru włosów na taki jasny, mi wygląda jakby miała na głowie perukę Przynajmniej ja z jej postów wywnioskowałam, że ona się pyta jakby wyglądała w takim blondzie, ale jeszcze go nie ma na głowie
mozliwe, bo jednak z czarnych na taki platynowy blond to chyba nie byloby tak szybko pod spodem troche czarnych widac ale nie bylam pewna czy to zamierzony efekt farbowania czy co... A Malwina nam zniknela? nie wiadomo czy w koncu sie zdecydowala na zmiane czy nie. Odezwij sie jak tu zajrzysz
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:04   #43
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

jasny blond+ ostry roz na ubraniach i na ustach+ solarka= tandeta, zgadzam sie.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:22   #44
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

witam,

mam włosy w naturalnym kolorze,wydaje mi się ,że to poziom 6,ale nie jestem pewna,chciałabym otrzymać kolor podobny jak na tych zdjęciach z palety w załączniku, są to odcienie z poziomu 8 i 9,tylko trochę się już pogubiłam, czy farbując farbą profesjonalną z oxydantem 6% wyjdzie mi taki kolor,czy lepiej kupić rozjaśniacz -myślałam o leo bez amoniaku i oxydant 3% i przetrzymać dłużej włoski i dopiero potem farba na delikatnym oxydancie 1,9%..bo juz zgłupiałam im więcej czytam, tym mniej wiem.W załączniku 3 pierwsze zdjęcia to mója naturalny kolor włosów, będę wdzięczna za rady

Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-06-18 o 19:24
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:28   #45
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

c.d.
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:33   #46
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Masz naturalne włosy więc myślę, że farba rozjaśniająca na wodzie 9% bez problemu je chwyci i taki karmelik powinnaś uzyskać Ale co i jak dokładnie to moze zapytaj w wątku o najlepszych farbach blond, tam CI dziewczyny podpowiedzą, bo ja nie mam takiej super wprawy w blond farbach, mimo że sama jestem blondynką, ale zazwyczaj moje włosy sa poddawane różnym próbom hehe
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:26   #47
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

dzięki za odzew,kurczę 9% utleniacz? trochę boję się,że trochę za silny,nie chciałabym spalić włosów..ja też mam za sobą wiele eksperymentów..ale 2,5 roku spokoju i znowu mnie naszło
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 21:44   #48
MalwinaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Rozjaśniałam grzywkę tylko bo siostra mówiła żebym na razie nie rozjaśniała bo nie widziała mnie w czarnych włosach . Ale wiecie jak doczepiłam sobie te blond włosy ...strasznie dziwnie się czułam . Będę schodzić do blondu lub do takiego karmelowego kolorku . Tylko stopniowo będe malować włoski farbą brąz zamiast czarną i po jakimś czasie zrobię pasemka i tak co raz więcej , aż ich będzie dużo wtedy przemaluję na taki odcień jak chcę . Jak rozjasniałam grzywkę od góry miałam platynowy blond a na dole takie miedziane włosy ..umyłam to i rozjasniłam jeszcze raz to kolor był ładniejszy bo do połowy włosów na grzywce mam zólte włoski a na dole taki miedziany . Pozdrawiam
MalwinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:08   #49
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

hej mam włosy takie jak na zdjęciu w pierwszym poście (brązowo-orzechowo-złote) ale na czubku już jest jaśniejszy odrost bo zmywa się ten szampon do 28 myć i widać tą poprzednią farbę. chcę zrobić włosy garnierem color&shine nr 7 (blond) żeby zrobiły się jaśniejsze refleksy (wiem że na początku wyjdzie brązowy na pewno). pytanie moje to czy ten garnier pokryje jakoś równomiernie odrost.. jak myślicie? trwałej farby nie chcę używać jak na razie a fryzjer za drogi bo włosów mam tyyyle że majątek bym wydała
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 14:13   #50
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez MalwinaG Pokaż wiadomość
Rozjaśniałam grzywkę tylko bo siostra mówiła żebym na razie nie rozjaśniała bo nie widziała mnie w czarnych włosach . Ale wiecie jak doczepiłam sobie te blond włosy ...strasznie dziwnie się czułam . Będę schodzić do blondu lub do takiego karmelowego kolorku . Tylko stopniowo będe malować włoski farbą brąz zamiast czarną i po jakimś czasie zrobię pasemka i tak co raz więcej , aż ich będzie dużo wtedy przemaluję na taki odcień jak chcę . Jak rozjasniałam grzywkę od góry miałam platynowy blond a na dole takie miedziane włosy ..umyłam to i rozjasniłam jeszcze raz to kolor był ładniejszy bo do połowy włosów na grzywce mam zólte włoski a na dole taki miedziany . Pozdrawiam
zgadzam sie rob to stopniowo a dojdziesz do wymarzonego koloru bez calkowitego zniszczenia wlosow...ja tak wlasnie schodzilam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:15   #51
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

hehe założyłam wątek a z tego co widzę to rozchodzi się cały czas o jedną koleżankę :P pomóżcie, dziewczyny proszę!
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:18   #52
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez MalwinaG Pokaż wiadomość
Tego własnie się obawiam , a kiedyś miałam pojarane włosy i mi odżyły nie chcę tego drugi raz przechodzić ;/ Tak bezradność ;/ A co do twoich włosków to co do drugiego zdjęcia to byś musiała zrobić blond pasemka z karmelowym odcieniem coś w tym stylu
Wg mnie schodzenie ewentualnie pasemkami albo ta kąpiel rozjaśniająca.
Twój brat powinien to wiedzieć ))

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nelly000 Pokaż wiadomość
hej mam włosy takie jak na zdjęciu w pierwszym poście (brązowo-orzechowo-złote) ale na czubku już jest jaśniejszy odrost bo zmywa się ten szampon do 28 myć i widać tą poprzednią farbę. chcę zrobić włosy garnierem color&shine nr 7 (blond) żeby zrobiły się jaśniejsze refleksy (wiem że na początku wyjdzie brązowy na pewno). pytanie moje to czy ten garnier pokryje jakoś równomiernie odrost.. jak myślicie? trwałej farby nie chcę używać jak na razie a fryzjer za drogi bo włosów mam tyyyle że majątek bym wydała
U mnie Garnier się szybciutko bardzo zmywał. Także nie wiem jak pomóc.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 11:00   #53
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez nelly000 Pokaż wiadomość
hej mam włosy takie jak na zdjęciu w pierwszym poście (brązowo-orzechowo-złote) ale na czubku już jest jaśniejszy odrost bo zmywa się ten szampon do 28 myć i widać tą poprzednią farbę. chcę zrobić włosy garnierem color&shine nr 7 (blond) żeby zrobiły się jaśniejsze refleksy (wiem że na początku wyjdzie brązowy na pewno). pytanie moje to czy ten garnier pokryje jakoś równomiernie odrost.. jak myślicie? trwałej farby nie chcę używać jak na razie a fryzjer za drogi bo włosów mam tyyyle że majątek bym wydała
to ja moze odpowiem ze wydaje mi sie iz odrost ci wyjdzie taki jak ma wyjsc, czyli blond, a reszta chyba za wiele sie nie rozjasni Ale nie jestem w 100% pewna bo ja zawsze farbowalam trwalymi farbami moje wlosy, i nie wiem za bardzo czy trwala farba chwyci wlosy na ktore jest nalozony szampon do 28 myc czy nie.... wiec chyba za bardzo Ci nie doradze, ale moze inna wizazanka byla juz w tej sytuacji ze na kolor zmywalny nalozyla farbe, wiec poczekajmy na inne odpowiedzi pozdrawiam

Edytowane przez dilara
Czas edycji: 2010-06-20 o 11:01
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:54   #54
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

to może wstawię jeszcze jedno zdjęcie aktualnego koloru (drugie) i obok zdjęcie moich naturalnych włosków (pierwsze zdjęcie) (aktualny kolor przy oknie w domu, naturalne w słońce na dworze), różnicy dużej chyba nie ma... to jak uważacie, czy jakiś szampon do 28 myć (garnier color&shine, casting czy coś w tym stylu) da radę?? jeśli tak to jaki odcień??
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:27   #55
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

Cytat:
Napisane przez nelly000 Pokaż wiadomość
to może wstawię jeszcze jedno zdjęcie aktualnego koloru (drugie) i obok zdjęcie moich naturalnych włosków (pierwsze zdjęcie) (aktualny kolor przy oknie w domu, naturalne w słońce na dworze), różnicy dużej chyba nie ma... to jak uważacie, czy jakiś szampon do 28 myć (garnier color&shine, casting czy coś w tym stylu) da radę?? jeśli tak to jaki odcień??
a nie lepiej zrobic balejaz lub delikatne pasemka u fryzjerasamemu eksperymenty czasemi zle sie koncza a efekt jest daleki od oczekiwanego
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:43   #56
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

wiem wiem.. tylko że mam grube i długie włosy, jak idę do fryzjera to naprawdę majątek muszę wydać na farbowanie.. :/ a na balejaż to już w ogóle xD ale może rzeczywiście lepiej wydać raz a porządnie ..
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:48   #57
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

ja bym wolala wydac jesli nie balejaz bo jest drozszy to chociaz pasemka ktore lekko rozswietla ci wlosy ja caly czas robie pasemka a teraz tylko odrosty z pasemek..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:56   #58
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

caskada a co myślisz o takim kremie z avonu "słoneczne refleksy"? slyszałaś o nim? kiedyś kładłam to na moje naturalne i ładnie rozjaśniło do ślicznego blondu.. zastanawiam się czy nie spróbować znowu ale boję się że tym razem rozjaśni mi ale w rudy... a tego nie chce nigdy wiecej :P ten krem właśnie sie nakłada taką szczoteczką żeby wyszły pasemka
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:08   #59
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

chodzi ci o ten? poczytaj co pisza inne dziewczyny moze ci to pomoze w decyzji
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...e-refleksy.htm
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:13   #60
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Jaki wyjdzie kolor? Zdjęcia

caly sek w tym ze masz wlasnie ten szmpon do 28 myc na wloskach, dlatego ciezko powiedziec co tam ci na tej glowie wyjdzie w rezultacie no chyba ze poczekasz az ci calkowicie zejdzie, i wtedy mozesz sprobowac pofarbowac na jakis jasniejszy kolor. Ale tez wydaje mi sie ze lepiej wydac troszke grosza i jednak sprobowac u fryzjera delikatnie rozjasnic, takie bardzo drobniutkie pasemka
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.