Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlopaka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-31, 11:23   #1
arthurr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6

Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlopaka :)


Witam wszystkich

Jestem chłopakiem i dostałem ostatnio od znajomej fryzjerki frabe LOREAL PARIS UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan dała mi ją w prezencie doradzając, żebym sobie nią pofarbował włosy. Nigdy nie farbowałem włosów i nie mam pojęcia jak to się robi i czy warto wogóle farbować. Zastanawia mnie sam efekt końcowy farbowania czy jest w tym wogóle jakiś sens .. w załączniniku wstawiam dwie fotki z moim kolorem włosów. Mam piwne oczy i czarne brwi ... proszę o rade czy ma to wogóle jakiś sens, a może pasowałby mi inny kolor w końcu są wakacje i nie ma stresu .. Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

Edytowane przez arthurr
Czas edycji: 2010-07-31 o 11:42
arthurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:40   #2
arthurr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlop

A jeszcze jedno pytanie, czy po takim farbowaniu bedzie bardzo widac odrosty ? Bo zapuszczam troche dłuzsze wlosy zwłaszcza grzywke ..
arthurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 15:15   #3
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlop

Po 1- taka farba może wcale nie rozjaśnić ciemnych włosów
po 2 nie mam pojęcia jakiego koloru masz skórę ,jeżeli nie jest brzoskwiniowa/złotawa to kasztanowy kolor nie będzie pasował
po 3 każda farba niszczy włosy
po 4 odrosty są po każdej farbie więc albo będziesz dwukolorowo zapuszczał albo ciągle farbował albo zetniesz na krótko. Odrosty robią się nawet po 'szamponach koloryzujących' do 28 myć, a nawet zwykła szamponetka potrafi nie zmyć się do końca
po 5 farba może Ciebie uczulić i zrób sobie próbę uczuleniową najpierw (widzę że nie jesteś zorientowany w kwestii farbowania włosów)
po 6 nie wiem jaka z tej dziewczyny fryzjerka jeżeli dała Ci do pofarbowania się drogeryjną farbę (co z tego że loreal? ) fryzjerskie farby są dużo lepsze, a jeśli to fryzjerka to pewnie wie gdzie można kupić farby fryzjerskie prywatnie( a już w ostateczności zostaje allegro)
po 7 jeśli nie siwiejesz a Twój kolor włosów nie wygląda bardzo źle to po co farbować? Możesz mieć z tego więcej szkody niż pożytku

osobiście nie lubię farbowanych włosów u faceta. No chyba że straaaasznie szybko osiwiał i na identyczny kolor jak miał...
Tyle z mojej strony .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 19:55   #4
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlop

jeśli jest jakaś ultra rozjaśniająca to przecież coś da... ale musiałbyś wkleić zdjęcie buźki i Ci podpowiemy czy pasowałby kolor
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 20:27   #5
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlop

no właśnie to że jest ultrarozjaśniająca w nazwie nie znaczy że koniecznie musi ruszyć włosy. Zależy to od tego, jak ciemny i w jakiej kondycji jest włos. Poza tym trzeba poszukać ile procent ma utleniacz w tej farbie. Widziałam posty na forum że ta farba nie chwyciła kilku osobom włosów. Chociaż na naturalnych,niefarbowanyc h powinien rozjaśnić. Ale w sumie po co sobie niszczyć włosy? Jeśli utleniacz jest mocny to poniszczy włosy. A poza tym nie polecam eksperymentów z wysoko stężonym utleniaczem w domu.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 20:47   #6
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlop

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Po 1- taka farba może wcale nie rozjaśnić ciemnych włosów
po 2 nie mam pojęcia jakiego koloru masz skórę ,jeżeli nie jest brzoskwiniowa/złotawa to kasztanowy kolor nie będzie pasował
po 3 każda farba niszczy włosy
po 4 odrosty są po każdej farbie więc albo będziesz dwukolorowo zapuszczał albo ciągle farbował albo zetniesz na krótko. Odrosty robią się nawet po 'szamponach koloryzujących' do 28 myć, a nawet zwykła szamponetka potrafi nie zmyć się do końca
po 5 farba może Ciebie uczulić i zrób sobie próbę uczuleniową najpierw (widzę że nie jesteś zorientowany w kwestii farbowania włosów)
po 6 nie wiem jaka z tej dziewczyny fryzjerka jeżeli dała Ci do pofarbowania się drogeryjną farbę (co z tego że loreal? ) fryzjerskie farby są dużo lepsze, a jeśli to fryzjerka to pewnie wie gdzie można kupić farby fryzjerskie prywatnie( a już w ostateczności zostaje allegro)
po 7 jeśli nie siwiejesz a Twój kolor włosów nie wygląda bardzo źle to po co farbować? Możesz mieć z tego więcej szkody niż pożytku

osobiście nie lubię farbowanych włosów u faceta. No chyba że straaaasznie szybko osiwiał i na identyczny kolor jak miał...
Tyle z mojej strony .
Prawda, sama myślałam, że Color&Shine zejdzie do końca

Podaj mi konkretną różnice w składzie, pod jakim względem fryzjerskie produkty są lepsze od drogeryjnych(wśród produktów koncernu l'oreal)
poza tym, produkty jakimi dysponuje wcale nie odzwierciedlają jej umiejętności fryzjerskich

to po co większość kobiet farbuje?

Moim zdaniem możesz śmiało farbować, włosy odrastają. Jeśli efekt isę nie spodoba, to zawsze możesz ściąć włosy(nie to co kobieta)

Cytat:
A poza tym nie polecam eksperymentów z wysoko stężonym utleniaczem w domu.
Moja mama od kilkunastu lat farbuje w domu, nigdy nie wydarzyła jej się żadna krzywda


Aa, zapomniałam dodać. Niech autor przeczyta instrukcję w pudełku farby. Tam jest wszystko napisane, ile trzymać etc.

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2010-07-31 o 20:52
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 09:58   #7
arthurr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Loreal Paris UE1 Ultrarozjaśniający Naturalny Kasztan farbowanie włosów u chlop

Czesc Włosy pofarbowane w sobote i wyszło całkiem całkiem nie najgorzej Włosy podchodzą pod kolor kasztanu takie lekko rudawe a w okularach przeciwsłonecznych są podobno strasznie rude

Co mnie skłoniło do pofarbowania hmm ... napewno to że włosy stają się bardziej miękkie i elastyczne a strasznie mi się kręciły po obu bokach z tego powodu ze zapuszczam dłuższe bo takie mi bardzo pasują . tu podaje link do zdjęcia z włosami o jaką długość mi chodzi takich jeszcze nie mam ale to kwestia kilku 2-3 msc może krócej

link: http://www.menshairstyles.net/d/3510...+hairstyle.jpg

Prostowałem na początku prostownicą, aż nie wypada chłopakowni takih żeczy robić i stwierdziłem że strasznie wysusza i niszczy włosy, następnie kupiłem nivea szampon + odżywke + balsam z seri prostującej włosy bez używania prostownicy lecz okazało się to nie skuteczne w moim przypadku " nie polecam "

Postaram się niebawem zamieścic jak to wszystko wyszło po farbowaniu " farbe mialem na wlosach ok 25 minut czy nie za krotko ? " czy zmianą na lepsze tego do konca nie jestem pewien ale w koncu tzeba bylo sprobowac

Pozdrawiam Artur
arthurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.