Ekstremalna zmiana fryzury - warsztaty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 20:43   #1
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769

Ekstremalna zmiana fryzury - warsztaty


Cześć Dziewczyny

Czytałam, że część z was była na koloryzacji jako modelki.
Dzisiaj dostałam propozycję żeby zostać modelką, również do koloryzacji jednak tematem jest: Ekstremalna zmiana fryzury. (W salonie Toni&Guy, UK)

Ponieważ będą to warsztaty, chciałabym się Was zapytać czy (nawet jeśli koloryzacja jest darmowa) będą brali pod uwagę moje zdanie na temat koloru włosów. Biorąc pod uwagę, że ma być ekstremalna (zastanawiam się też czy wlicza się w to ekstremalne zniszczenie włosów) to na rudy jeszcze się bym skusiła ale już platynowy blond, zielony, niebieski, różowy odpada.

Wiem, że w razie czego mogę wybiec z krzykiem zanim jeszcze mi nałożą farbę na włosy ale chciałabym się zapytać od razu czy jak Wy byłyście to brali wasze zdanie pod uwagę czy robili co chcieli?

Z góry dziękuję za konkrety.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1

Edytowane przez coff3ina
Czas edycji: 2010-09-13 o 20:44
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 23:15   #2
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Ekstremalna zmiana fryzury - warsztaty

nie liczyłabym na to że będą brać pod uwag twoje zdanie ty masz być tylko modelka i biorąc w tym udział wyrażasz zgodę na wszystko co robią z twoimi włosami a tytuł warsztatów mówi sam za siebie :/
perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 00:36   #3
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Ekstremalna zmiana fryzury - warsztaty

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
nie liczyłabym na to że będą brać pod uwag twoje zdanie ty masz być tylko modelka i biorąc w tym udział wyrażasz zgodę na wszystko co robią z twoimi włosami a tytuł warsztatów mówi sam za siebie :/
Czy brałaś kiedyś w czymś takim udział?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 15:32   #4
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Ekstremalna zmiana fryzury - warsztaty

miałam taką propozycje bo moja kuzynka zdawała egzamin czeladniczy z fryzjerstwa i chciała żebym była modelką ale się nie zgodziłam - za duże ryzyko dla moich włosów :/
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 11:34   #5
pala813
Raczkowanie
 
Avatar pala813
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 73
Dot.: Ekstremalna zmiana fryzury - warsztaty

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Czytałam, że część z was była na koloryzacji jako modelki.
Dzisiaj dostałam propozycję żeby zostać modelką, również do koloryzacji jednak tematem jest: Ekstremalna zmiana fryzury. (W salonie Toni&Guy, UK)

Ponieważ będą to warsztaty, chciałabym się Was zapytać czy (nawet jeśli koloryzacja jest darmowa) będą brali pod uwagę moje zdanie na temat koloru włosów. Biorąc pod uwagę, że ma być ekstremalna (zastanawiam się też czy wlicza się w to ekstremalne zniszczenie włosów) to na rudy jeszcze się bym skusiła ale już platynowy blond, zielony, niebieski, różowy odpada.

Wiem, że w razie czego mogę wybiec z krzykiem zanim jeszcze mi nałożą farbę na włosy ale chciałabym się zapytać od razu czy jak Wy byłyście to brali wasze zdanie pod uwagę czy robili co chcieli?

Z góry dziękuję za konkrety.
Czesc
Ja brałam kiedys w czyms takim udział dokładnie to był to pokaz fryzur Magdaleny Błaszkowskiej (czy jakoś tak nie pamietam bo to było ok 2 lata temu) i szczerze Ci powiem ze... nie brali mojego zdania w ogole pod uwage... Kobieta miala własną wizje poprosiłam tylko o to zeby mi nie wykrecała tak dziwnie pasemka z przodu z jednej strony a ona do mnie ze to pokaz i niewazne ze ja sie w czyms takim zle czuje
Tak ze dowiedz sie dokładnie na jakich warunkach i zasadach Twoj pokaz sie odbywa Pozdrawiam
pala813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 21:38   #6
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Ekstremalna zmiana fryzury - warsztaty

Dzięki dziewczyny

W takim razie jeszcze się nad tym zastanowię bo nie chciałabym później wyciągać włosów garściami...
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.