POMOCY : Ratowanie zniszczonych włosów po fryzjerze ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 11:05   #1
devilish90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Exclamation

POMOCY : Ratowanie zniszczonych włosów po fryzjerze ;(


czy można zmyć rozjaśniacz i czym rozjaśnić farbe fryzjerską renee blanche ( załamie się...fryzjerka zrobiła mi chamskie pasma grube rozjaśniaczem na to dała chyba jeszcze farbe jakąś blondozłotą a na reszte włosów...tabake taki b.ciemny brąz...

RATUNKU myje głowe 3razy dziennie szamponem...chce to zmyć...

mój naturalny to ciemny blond > miedzianyśredni brąz (po castingu bursztynie na 24mycia oczywiście nie zszedł...)> teraz tragedia (no i ten rozjaśniacz...)

w dodatku moje piękne długie włosy ścieła..13.5cm wokół całej głowy a pod spodem wystają te moje dłuższe nierówno tragedia...musze ściąć je przed biust ...nie chce stracić ich na długości...macie jakiś pomysł...w piątek jade do niej żeby oddała mi za "zniszczenie moich włosów",ale to i tak mi ich nie przywróci do stanu wcześniejszego

Czyli znowu zapuszczanie moich włosów ...typuje,że w lipcu będę miała prawie takie jak miałam jak włos rośnie 1cm miesięcznie chyba że znacie sposób na dużo szybszy wzrost włosów...[*]

włosy miałam za piersi jeszcze jakieś 4cm..teraz mam ledwo przed piersi;(

Edytowane przez devilish90
Czas edycji: 2010-11-17 o 11:07
devilish90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:29   #2
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: POMOCY : Ratowanie zniszczonych włosów po fryzjerze ;(

Cytat:
Napisane przez devilish90 Pokaż wiadomość
czy można zmyć rozjaśniacz i czym rozjaśnić farbe fryzjerską renee blanche ( załamie się...fryzjerka zrobiła mi chamskie pasma grube rozjaśniaczem na to dała chyba jeszcze farbe jakąś blondozłotą a na reszte włosów...tabake taki b.ciemny brąz...

RATUNKU myje głowe 3razy dziennie szamponem...chce to zmyć...

mój naturalny to ciemny blond > miedzianyśredni brąz (po castingu bursztynie na 24mycia oczywiście nie zszedł...)> teraz tragedia (no i ten rozjaśniacz...)

w dodatku moje piękne długie włosy ścieła..13.5cm wokół całej głowy a pod spodem wystają te moje dłuższe nierówno tragedia...musze ściąć je przed biust ...nie chce stracić ich na długości...macie jakiś pomysł...w piątek jade do niej żeby oddała mi za "zniszczenie moich włosów",ale to i tak mi ich nie przywróci do stanu wcześniejszego

Czyli znowu zapuszczanie moich włosów ...typuje,że w lipcu będę miała prawie takie jak miałam jak włos rośnie 1cm miesięcznie chyba że znacie sposób na dużo szybszy wzrost włosów...[*]

włosy miałam za piersi jeszcze jakieś 4cm..teraz mam ledwo przed piersi;(

dziewczy prosze zacznijcie uzywać wyszukiwarki takie zaśmiecanie wątku to straszna sprawa...
tu linki do wątkuw o zniszczonych i ich regeneracji https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=395394
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.