Wypadajace przetluszczajace sie wlosy-moja kuracja wasze rady :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 23:04   #1
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Talking

Wypadajace przetluszczajace sie wlosy-moja kuracja wasze rady :D


Wskutek zawirowan zyciowych moje wlosy i cera zwariowaly. Probujac dojsc do siebie rozpoczelam tez kuracje dla mojej skory i wlosow.
Jakie z nimi mam klopoty? Cera i wlosy zaczely sie niemilosiernie przetluszczac. Procz tego na skorze glowy znajdowalam czasem takie male grudki-cos w stylu ziarenek piasku. Wlosy lecia garsciami.Skora na twarzy upstrzona jest co rusz jakims nowym pryszczem-to dla mnie nowosc bo nawet w wieku nastoletnim nic takiego nie mialo miejsca!!!!

Powiedzialam dosc i udalam sie do apteki po cynk. Lykam 3 razy dziennie po 1 tabletce (Zincus). Procz tego humavit skrzyp i pokrzywa 2 razy dziennie po 2 tabletki.
Wlosy myje na zmiane szamponem Farmony pokrzywowym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ie-wlosow.html
oraz Polleny Savony 3 ziola
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-tlustych.html

Efekty- zbyt krotko stosuje by mowic o efektach. Ale zmiana szamponu Pantene na te dwa to bylo swietne rozwiazanie!!! Grudki zniknely po 4 myciach wlosy sa miekkie puszyste i blyszczace. Narazie nie stosuje zadnej odzywki bo nie chce ich obciazac. Moze z czasem poszukam czegos co im jeszcze bardziej pomoze...Moze Jantar? Czekam na burzliwa dyskusje. Ratujcie resztki mojej czupryny
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 08:48   #2
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Wypadajace przetluszczajace sie wlosy-moja kuracja wasze rady :D

Wiesz, w zasadzie rad nie potrzebujesz, robisz wszystko to co powinnaś . Co jeszcze mogę dodać od siebie- polecam Ci picie aloesu, ja nigdy nie miałam trądziku, pryszczy, jakieś dwa lata temu mi się pojawiły, nie cały czas, ale tak tydzień przed miesiączką, na brodzie wielki pryszcz, jak latarnia morska. Pomógł mi skrzyp polny z witaminami (ten fioletowy) i codziennie piłam aloes, ma właściwości oczyszczające, po dwumiesięcznej kuracji problem zniknął.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 09:21   #3
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Wypadajace przetluszczajace sie wlosy-moja kuracja wasze rady :D

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=w%B3osy
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.