Maseczka jajeczna na włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 17:25   #1
kasiabaj
Przyczajenie
 
Avatar kasiabaj
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5

Maseczka jajeczna na włosy


Czy słyszałyście może, albo wypróbowałyście jakieś przepisy na maseczkę jajeczną na włosy?? Ja pamiętam, że moja ciocia robiła swojej córce coś takiego i moja kuzynka miała zawsze piękne włosy...Ale ja nie wiem czy to rzeczywiście działa. Ja mam słabe,wypadające włosy... Powiedzcie, jeśli to robiłyście czy to coś daje??
kasiabaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:21   #2
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Maseczka jajeczna na włosy

Cytat:
Napisane przez kasiabaj Pokaż wiadomość
Czy słyszałyście może, albo wypróbowałyście jakieś przepisy na maseczkę jajeczną na włosy?? Ja pamiętam, że moja ciocia robiła swojej córce coś takiego i moja kuzynka miała zawsze piękne włosy...Ale ja nie wiem czy to rzeczywiście działa. Ja mam słabe,wypadające włosy... Powiedzcie, jeśli to robiłyście czy to coś daje??
NA pewno pomoze - 1 żółtko, pół cytryny, 1/3 szklanki oleju rycynowego, witamina A+E kilka kropel lub z 4 kapsułki rozgniecione - ja jeszcze dodaje mała garść Vatiki.

Najlepiej umyc głowe szamponem bez silikonów aby je oczyscił , dobrze osuszyc je recznikiem maske na głowe , czepek , chwile rozgrzac suszarka potem owinąc recznikiem i 3 godziny siedziec .

Po 3 godzinach zmyc to szamponem i nałozyc odzywke wg uznania.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:42   #3
kasiabaj
Przyczajenie
 
Avatar kasiabaj
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Maseczka jajeczna na włosy

Hmmm właśnie wypróbowałam...ale trzymałam na głowie w ręczniku jakieś 40 min! Niestety aż na 3 godzinną terapię dzisiaj nie mam czasu. Póki co nie zauważyłam efektów...no może włosy są bardziej miękkie niż dotychczas. Ale będę wytrwała! Zrobię wszystko, żeby przestały wypadać. A może jakieś inne propozycje na domowe sposoby "zatrzymania" przy sobie włosów????
kasiabaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.