mam siwo-platynowe włosy - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 14:55   #1
Joaceline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3

mam siwo-platynowe włosy - pomocy


Wiem,że takich tematów można sporo znaleźć przeszukując internet jednak chciałabym porady odnoście dokładnie mojej sytuacji, otóż rozjaśniałam sobie stopniowo włosy,najpierw miałam takie blond zółtawo -złoty i skusiło mnie na blond popielaty z palette...wyszły u góry n odrostach siwo-srebne a na reszcie włosów ładny przytonowany taki jakby to określić popielaty ale taki wpadający w piaskowy. niestety podkusiło mnie znów żeby zatuszować siwy włos kupiłam garniera bardzo jasny diamentowy blond i wyszły bardziej siwe niż były momentami białawe! jestem załamana, kupiłam farbę złoty piasek żeby ją nałożyć i ocieplić kolor ale naczytałam się że jeżeli odcień jest ciemniejszy to wyjdą mi ciemne ,bure włosy???? a jeżeli kolor jest ciemniejszy tylko o ton albo różni się odcieniem(w tym przypadku nie jest bardzo jasny ale taki złotawy)czy mogę to położyć na rozjaśniane włosy? jeżeli nie to proszę o co robić?błagam o pomoc!
Joaceline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 18:38   #2
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: mam siwo-platynowe włosy - pomocy

Cytat:
Napisane przez Joaceline Pokaż wiadomość
Wiem,że takich tematów można sporo znaleźć przeszukując internet jednak chciałabym porady odnoście dokładnie mojej sytuacji, otóż rozjaśniałam sobie stopniowo włosy,najpierw miałam takie blond zółtawo -złoty i skusiło mnie na blond popielaty z palette...wyszły u góry n odrostach siwo-srebne a na reszcie włosów ładny przytonowany taki jakby to określić popielaty ale taki wpadający w piaskowy. niestety podkusiło mnie znów żeby zatuszować siwy włos kupiłam garniera bardzo jasny diamentowy blond i wyszły bardziej siwe niż były momentami białawe! jestem załamana, kupiłam farbę złoty piasek żeby ją nałożyć i ocieplić kolor ale naczytałam się że jeżeli odcień jest ciemniejszy to wyjdą mi ciemne ,bure włosy???? a jeżeli kolor jest ciemniejszy tylko o ton albo różni się odcieniem(w tym przypadku nie jest bardzo jasny ale taki złotawy)czy mogę to położyć na rozjaśniane włosy? jeżeli nie to proszę o co robić?błagam o pomoc!
Zapraszam do fryzjera. Szkoda włosów i nerwów
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 21:13   #3
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: mam siwo-platynowe włosy - pomocy

Cytat:
Napisane przez Joaceline Pokaż wiadomość
Wiem,że takich tematów można sporo znaleźć przeszukując internet jednak chciałabym porady odnoście dokładnie mojej sytuacji, otóż rozjaśniałam sobie stopniowo włosy,najpierw miałam takie blond zółtawo -złoty i skusiło mnie na blond popielaty z palette...wyszły u góry n odrostach siwo-srebne a na reszcie włosów ładny przytonowany taki jakby to określić popielaty ale taki wpadający w piaskowy. niestety podkusiło mnie znów żeby zatuszować siwy włos kupiłam garniera bardzo jasny diamentowy blond i wyszły bardziej siwe niż były momentami białawe! jestem załamana, kupiłam farbę złoty piasek żeby ją nałożyć i ocieplić kolor ale naczytałam się że jeżeli odcień jest ciemniejszy to wyjdą mi ciemne ,bure włosy???? a jeżeli kolor jest ciemniejszy tylko o ton albo różni się odcieniem(w tym przypadku nie jest bardzo jasny ale taki złotawy)czy mogę to położyć na rozjaśniane włosy? jeżeli nie to proszę o co robić?błagam o pomoc!
Najprościej kupić sobie szamponetkę słoneczny albo piaskowy blond, wyjdą cieplejsze. Albo nałóż coś w rodzaju castinga czy jakiś inny półtrwały kolor, one mają słabszy oksydant.

Ogólnie na mocno rozjaśnionych włosach farba blond może wyjść ciemniejsza, tyle że z mojego doświadczenia wynika, że i tak nadmiar farby się zmyje.

Ech, zazdroszczę ci włosów, na moich nie chce wychodzić ani biały, ani srebrny. Pewnie masz dość jasne włosy, albo się dobrze rozjaśniają. Wydaje mi się, że jeśłi nie chcesz bardzo żółtego to mogłabyś spokojnie nałożyć jakiś jasny piaskowy czy beżowy blond, tylko unikaj odcieni rozjaśniających, superjasnych itp. Bo one mają silniejszy oksydant i rozjaśniają mocniej niż zwykłe farby. Wychodzi na to, że obie farby, których kolejno użyłaś byłe właśnie takie - rozjaśniające. A przy twoich włosach wystarczy zwykła farba blond.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2013-06-28 o 11:11
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 22:24   #4
Joaceline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: mam siwo-platynowe włosy - pomocy

Dziękuję Wampierz ;-) znaczy tak...ja jestem naturalną blondynką(taki średni mysi) ale kiedyś przez kilka lat farbowałam na czarno,potem na rudo,namęczyłam się żeby zejść z czarnych a teraz blond, już mam dość mocno włoski zniszczone rozjaśniałam je stopniowo tylko tak jak mówisz dwie super - rozjaśniające jedna po drugiej...teraz mam złoty piaske z joanny ale bez rozjaśniania sam kolor. no ale chyba faktycznie najpierw spróbuje szamponetkę jakąś...dziękuję za poradę
Joaceline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 09:08   #5
Joaceline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: mam siwo-platynowe włosy - pomocy

Dziś rano położyłam farbę złoty piasek,trzymałam ją tylko 20minut bo bałam się o stan moich włosów, które i tak są już wystarczająco zniszczone. Ale efekt pozytywny! może nie taki jakiego oczekiwałam ale siwy zniknął zamienił się w taki bardzo jasny złotawy kolorek, oczywiście trochę przygaszony ze względu na wcześniejsze rozjaśnianie. ale teraz mogę wyjść do ludzi dziękuję za poradę!
Joaceline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.